Алтернативни енергоизточници > Теории, хипотези, физични опити

Време, пространство, енергия.Теория за нови технологии.

<< < (2/18) > >>

caduceus:
Както обещах, ето една снимка на тестово устройство за генериране на оргонен ток. Електричество няма никакво  :) Системата прихваща околното оргонно поле и го преобразува във форма, която тече по проводник. Той е многожилен, с алуминиева изолация и специфична конструкция. Накрайникът е свързан със 23,5 к позлатена пластина, която е нещо като демонстрационен електрод /при оригиналното приложение на генератора като Райф бустер - не се ползва/.

Ако искате, може да направите следния малък тест:
1. Свийте всички пръсти на лявата ръка и изпънете само показалеца. Отпуснете ръката, не трябва да е стегната за да тече правилно тока.
2. Пипнете със показалеца леко екрана встрани от кутията и задръжте 20-30 секунди - има някакво фоново излъчване, но е слабо и няма да усетите почти нищо в пръста.
3. Сега пипнете светлата пластина пак с показалеца и задръжте отново 20-30 секунди. Понеже силата на оргонния ток не е малка, вероятно ще усетите как ви изтръпва ръката и енергията пълзи по ръката нагоре  :)
4. За да се убедите, че ефектът не е самоизмама, направете го няколко пъти - а може да опитат и други хора около вас. За едни е по-лесно от други поради разликата във остатъчния енергиен заряд в тялото и физическото състояние.

Това е прост тест, за да разберете как се създава енергиен линк от система със масивен оргонен заряд, независимо от времето и разстоянието. Дори системата след време да не същствува вече физически, линкът остава валиден и може да се ползва за това-онова  ;)

И дано вече някои хора тук, имащи много твърди ортодоксални виждания, да спрат да говорят за неща, които не разбират. Щото Господ не случайно ни е дал две уши, а само една уста  ;D

Поздрави!

juliang:

--- Цитат на: caduceus в Ноември 28, 2016, 09:42:28 pm ---...Щото Господ не случайно ни е дал две уши, а само една уста  ;D

--- Край на цитат ---
Господ ни е дал 2 уши, една уста, ма 10 пръста ... :)

При мен - нищо. Явно съм дефектен ...

Аtos:
Да, определено се усеща. При мен е предимно топлинно усещане, без повишаване температурата на самия пръст.

Юлиане, ти не би го усетил, даже и да го усещаш ;D
Ти не би се доверил на физическите си усещания, ако не ги видиш на дисплей, нали?
Направо се чудя какво би/или не би предприел ако ти е повреден термометъра, а си болен ;D ;D ;

caduceus, виждаш ли, че и на теб ти се налага понякога да ползваш "хардуерен ускорител", макар и под формата на енергиен линк, това си е матрично отпечатана информация.

ppipilica:

--- Цитат на: juliang в Ноември 28, 2016, 10:06:45 pm ---Господ ни е дал 2 уши, една уста, ма 10 пръста ... :)

При мен - нищо. Явно съм дефектен ...

--- Край на цитат ---
Още един дефектен, нищо не усетих въпреки че няколко пъти пробвах.

dymelsoft:
Мдаа и аз нищо не усетих въпреки желанието, пък и дъщерята и тя нищо не усети и съпругата ми също. Мале цялото семейство ... сакати :( Ужас. Сигурно, понеже монитора ми е професионален и има вграден филтър за "оргона" и не става работата  ;). Мдаа това ще да е  ;D.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия