Алтернативни енергоизточници > Електромагнитни и импулсни мотори И генератори

Двигател работещ с Реактивен ток!

<< < (2/2)

edin:

--- Цитат ---
Братско общение в тревожни времена
--- Край на цитат ---
[/color]

Уникално. Представям си, трима-четирима депресирани типове с посредствен интелект, как нервно чоплят семки, обсъждайки най-якото психотронно оръжие, създавано някога - библията.
Да се чуди човек, кво си дирил там. 

Аtos:
Радико, не те знам какво целиш с подобни изказвания, но да акцентирам върху фактологията:


--- Цитат на: Радико в Ноември 26, 2016, 05:12:05 pm --- Разликата от 70 до 50 оС "това е на входа и на изхода на радиатора" може да се отчете като активна енергия. Разликата от 50 до 20 оС която се връща в котлето е реактивната "върнатата" енергия. 30 оС разлика на реактивната енергия е много повече от 20 оС разлика на активната енергия.

--- Край на цитат ---

Разликата в температурното нагряване и разликата в количествата енергия са СЪВСЕМ РАЗЛИЧНИ неща!
Така, че...в този контекст, това, което си написал няма никакъв смисъл!
П.П. относно "подписът" ми...доста по-добър е от ..."Трдният начин..."

Радико:
atos
Както винаги се изказваш много неподготвено защото:
Количеството енергия в случая е равно на температурната разлика умножена по специфичната топлоемкост, последната обаче е константна и равна и за двата случая поради което може да бъде съкратена и спокойно може да се разглежда само температурната разлика без това да внесе грешка в принципа на разсъжденията. По добре спри да се заяждаш с мен защото със неистовото ти желание да ме злепоставиш само постоянно демонстрираш ниско интелектуално ниво.

Аtos:
Радико, нямам и не съм имал никога намерение да се заяждам с теб!
Пиши точни неща, изразявай се правилно и...няма проблем!
Не може да смесваш понятия и величини по свое усмотрение, а после да се сърдиш като малко дете, че някой се опитва да те поправи или, че си недоразбран!

svetlio760:
Едине, изучавам библията от 15 годишен, сега съм на 41. Минал съм и през фазите на фанатизма, и през фазите на психотрониките ти. Вервай ми, Библията не е психотронно оръжие.
Иначе тея там определено имат нужда от преглед от специалист, но в никакъв случай не мога да кажа, че са с посредствен интелект!
Относно това, че имат нужда от преглед става видно когато, както казах се разгледа темата за плоската Земя, а това, че са интелигентни си е видно от доста теми.
Моята титанична битка с тях може да разгледате от двата ми баннати профила- essop и svetlio760, но да не занимавам тука аудиторията, че няма нищо общо с темата.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия