Автор Тема: Студено Електричество  (Прочетена 76758 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Студено Електричество
« Отговор #90 -: Юли 05, 2016, 08:50:10 pm »
Атос и съдружие, в радиестезията може да се работи по подходяща снимка. Аз го правя често, но не само за измерване, а да лекувам приятели, в Англия например или в София. Ефективност 100%. Да одя ли у психиатрията или да си пия апчаата? И да иронизирате не ми пречи. Аз съм практик и знам. Оставям темата. Дишайте спокойно.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Студено Електричество
« Отговор #91 -: Юли 05, 2016, 08:58:42 pm »
лекувам приятели, в Англия например или в София. Ефективност 100%.
Да направим един опит с мен, после ще споделя във форума?  :D

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Студено Електричество
« Отговор #92 -: Юли 05, 2016, 09:43:31 pm »
Бах маа му...от една страна ме атакуват "скептиците" от друга - "вярващите"...накъде да хвана, бе...?
И аз не знам де съм вече ;D ;D ;D

 EDM electronics, и ти си ми един "измервач"...мани...
По-добре комисия направете, ма работата отива към бюрокрация, че не знам...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Студено Електричество
« Отговор #93 -: Юли 05, 2016, 11:00:09 pm »
EDM electronics, и ти си ми един "измервач"...мани...
Признавам, нямам твоите познания по електроника и IQ, но се опитвам и аз да бъда компетентен с каквото мога.  ;)  :D

Вече и аз разполагам с мощен източник на оргон, прана /един от най-мощните/ и се надявам чрез него да докажа за себе си съществуването на праната, замръзналото електричество, както някой тук се беше изразил и т.н.
Предстоят ми тестове, а аз не тая истина и информация.  :D Още щом излезе ще я споделя на глас.  :D

Приемам съвети всякакви за използването, монтажа, очакванията и т.н. Нищо не разбирам от прана, но съм сигурен тук е пълно с много специалисти по праната.  :D

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Студено Електричество
« Отговор #94 -: Юли 05, 2016, 11:56:01 pm »
   
По-добре комисия направете, ма работата отива към бюрокрация, че не знам...
Комисариат?

НКВД - Народний Комисариат Внутренних Дел :o

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Студено Електричество
« Отговор #95 -: Юли 05, 2016, 11:58:49 pm »
Нищо не разбирам от прана, но съм сигурен тук е пълно с много специалисти по праната.  :D
Ако ще правиш калориметрия на бобогенен метан, не забравяй за пожарогасител(и противогаз) 8)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Студено Електричество
« Отговор #96 -: Юли 06, 2016, 12:26:34 am »
Цитат
Радико и лайно може да се ползва. Зависи от случая и ти го знаеш
Да знам го знам че лайното е перфектният материал за целта. Твоят проблем, или по точно на тези които цитираш е, че ако е ползвано лайно или телешки бульон за целта то във тях се съдъежат всички необходими елементи и всяка теза за трансмутация става меко казано смешна.  Честно казано подозирам, че се предоверяваш на добре рекламирани но с много по ниска интелигентност от теб хора понеже са от по модерни държави. 
Цитат
Бах маа му...от една страна ме атакуват "скептиците" от друга - "вярващите"...накъде да хвана, бе...?
И аз не знам де съм вече ;D ;D ;D
Понеже е доказано, че истината е винаги някъде по средата не ти остава нищо друго освен да се радваш че си на прав път. Във тази мъгла средата се намира най трудно, крайностите се поддържат много по лесно защото имаш ясна опора, но за съжаление са далеко от истината. 

Yoro

  • Гост
Re: Студено Електричество
« Отговор #97 -: Юли 06, 2016, 07:54:46 am »


Вече и аз разполагам с мощен източник на оргон, прана /един от най-мощните/ и се надявам чрез него да докажа за себе си съществуването на праната, замръзналото електричество, както някой тук се беше изразил и т.н.
Предстоят ми тестове, а аз не тая истина и информация.  :D Още щом излезе ще я споделя на глас.  :D

Приемам съвети всякакви за използването, монтажа, очакванията и т.н. Нищо не разбирам от прана, но съм сигурен тук е пълно с много специалисти по праната.  :D

Въпреки написаното от теб вчера ти  EDM electronics,- като беше при мен компетентно ми изнесе лекция на тема инвертори и категорично заяви, че това което ти показвам не е генератор а качествен инвертор.  :)
Между другото за инфо само. Като поставих и товар на малкия генератор е изгорял греца му и затова започна да пада напрежението. Не съобразих, че греца работи на ръба, но дори и да не се беше случило това ти беше категоричен и предобеден. Въобще не се интересуваше какво ти показвам и обяснявам.
А в тази област няма специалисти. Тепърва установяваме какво се случва.
Сега ако наистина си решил да правиш такива експерименти и устройството ти за целта наистина работи ще видиш много ефекти които противоречат на до сегашните ти познания. Не намесвай електрониката в това.
Колкото по малко електронни елементи има толкова е по ефективен генератора. Без значение дали е с магнити или без.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Студено Електричество
« Отговор #98 -: Юли 06, 2016, 08:25:24 am »
ЕДМ
Тия кутии откъде ги изкопа  ;D Това са от най-старите, първи и слаби К3, виж и сайта отдолу на етикета че е стария и го няма вече. Работят основно при залепване за акумулатор или резервоар, поле във въздуха няма и трябва да ги сложиш на повърхност, за да формират плоска зона около тях. Зоната е на около 1 метър радиус по повърхността. Сложи двете кутии примерно на 30 см една от друга на масата и задръж пръстите на лявата си ръка на плота между тях - след малко е доста вероятно да усетиш това-онова ;) Кутиите трябва да имат плътен контакт с повърхността, по цялата си активна страна. Повече може да видиш в актуалния сайт тук:
http://optimizatori.com/ModelK3.html
Отивам до Пловдив в петък и вероятно ще се прибирам в Ловеч в събота - така че щом имаш желание да изследваш, в събота може да прескоча до Сливен да ти покажа по-мощни неща, от по-сегашно време  ;) Хем съм ти обещал да ти подаря едно от тези тук /което имам налично де/:
http://jiznenost.com/Reziume.html
а се забавих. Всички те работят с оргонно поле в различни модификации - т.е. т.нар. "студено електричество", когато тече по проводник. Така че, настоящият пост е по темата /това е и към модераторите/. Пък после пиши каквото решиш - ток няма, инвертори също  ;D   
Ще усетиш и разбереш лично. ОК?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Студено Електричество
« Отговор #99 -: Юли 06, 2016, 09:34:39 am »
ЕДМ
Тия кутии откъде ги изкопа  ;D Това са от най-старите, първи и слаби К3, виж и сайта отдолу на етикета че е стария и го няма вече. Работят основно при залепване за акумулатор или резервоар, поле във въздуха няма и трябва да ги сложиш на повърхност, за да формират плоска зона около тях. Зоната е на около 1 метър радиус по повърхността. Сложи двете кутии примерно на 30 см една от друга на масата и задръж пръстите на лявата си ръка на плота между тях - след малко е доста вероятно да усетиш това-онова ;) Кутиите трябва да имат плътен контакт с повърхността, по цялата си активна страна. Повече може да видиш в актуалния сайт тук:
http://optimizatori.com/ModelK3.html
Отивам до Пловдив в петък и вероятно ще се прибирам в Ловеч в събота - така че щом имаш желание да изследваш, в събота може да прескоча до Сливен да ти покажа по-мощни неща, от по-сегашно време  ;) Хем съм ти обещал да ти подаря едно от тези тук /което имам налично де/:
http://jiznenost.com/Reziume.html
а се забавих. Всички те работят с оргонно поле в различни модификации - т.е. т.нар. "студено електричество", когато тече по проводник. Така че, настоящият пост е по темата /това е и към модераторите/. Пък после пиши каквото решиш - ток няма, инвертори също  ;D   
Ще усетиш и разбереш лично. ОК?
Какво друго да кажа освен благодаря! Иначе подаръци приемам всякакви и с радост.  ;)  :D
caduceus, ако идваш към Югоизточна България /Ст. Загора, Сливен, Ямбол, Бургас/ обади се /може и аз де се придвижа към теб, да не те натоварвам специално със себе си/, имаш ми телефона предполагам /чували сме се и друг път с теб, ако не пращам на лични/, хем да поговорим, хем да ми направиш подаръка /най-вече/.  :D

Да не те притеснява факта, че съм скептичен по тия въпроси, аз бих се радвал ако греша.
Иначе пробвам, изследвам, правя изводи и накрая публично изявление във форума. Хубаво-лошо, каквото е в действителност положението, не мога да си кривя душата-темперамент.  ;)
Отстрани може да изглежда, че се заяждам, но в действителност съм добронамерен - нали трябва да има два различни полюса, така работи вселената.  ;)

Поздрави и ще очаквам обещаното, като наследство. До тогава започвам тестове с наличното, хем после ще направя разлика с "тежката артилерия на оргон-генератора"  :D

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Студено Електричество
« Отговор #100 -: Юли 06, 2016, 10:04:38 am »
Хронологията на два лечебни сеанса, на големи разстояния. Продължава в следващия пост, че системата не дава повече прикачване.
Хлапето Джъстин е на 3 години и живее в Англия. Жената е в София, а тая работа си има правила, затова опити с колеги тука няма да правя.
Правило 1- не всеки може да бъде излекуван
Правило2- не всеки трябва да бъде излекуван
Правило3- болния трябва да бъде усетен от лечителя и ако лечителя усети вътрешно, че може да помогне, само тогава го прави. Иначе рискува да се прецака сам.  ;)
Двата случая са отпреди седмица.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Студено Електричество
« Отговор #101 -: Юли 06, 2016, 10:05:17 am »
пп

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Студено Електричество
« Отговор #102 -: Юли 06, 2016, 10:19:34 am »
edin, това като покана ли да го приемам?
По една случайност и аз имам леки болки в кръста /търпими, не им обръщам внимание/, по специално встрани от гръбначния стълб. Хронични са, от доста време и са дължат на работната стойка - седнало положение, тъй като работния инструмент - "електронната мотика" изисква именно такова положение на тялото. Предполагам е някакво възпаление на седалищните нерви или там нещо от кръста.

Ами да започваме сеансите, аз съм скептичен, но ти твърдиш успех на 100% - бих опитал.  :D
Ето така се доказват тия невидими енергии - с косвено проявление, щом няма уреди да ги измерите. Ето давам такава възможност, да играя ролята на опитната мишка....

Поздрави!

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Студено Електричество
« Отговор #103 -: Юли 06, 2016, 10:29:04 am »
Не, няма да стане. На теб ти трябва мануална терапия. Мускулите ти са станали като въжета от обездвижването и притискат нерви.
Нали разбираш, че счупен крак, няма как да се поправи, освен с гипс. Механичните повреди си искат механично третиране, но може да опиташ следното. Вечерта си намажи мястото с олио и отгоре сложи найлон, който залепи добре с лейкопласт. Така преспи. Добре е да се мажеш с Виетнамско чудо от аптеката. Активната съставка е камфор, който премахва вредните вълни и флокулациите в клетките. Упражнението за отпускане на седалищните мускули и кръста е следното. Лягаш по гръб и свиваш колената. ПОсле бавно повдигаш седалишето, максимално нагоре, след което рязко отпускаш. Прави го по-често, лесно е.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Студено Електричество
« Отговор #104 -: Юли 06, 2016, 11:11:01 am »
EDM
Като се видим, ще оправим въпроса с кръста ти, аз не се отказвам лесно  :) Имам идея какво точно ти трябва, не само колегата edin ги може дистанционните работи  ;D
Доскоро!