Автор Тема: Електролизер на Краси  (Прочетена 117520 пъти)

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #165 -: Януари 01, 2017, 03:49:00 pm »
     Щастлива Нова Година. Нека е успешна за всички.
   h2motor с производството и безопасността по време на експериментите нямам проблеми за сега(да чукна на дърво), интересно ми е отдаденото количество енергия спрямо вложеното.

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 421
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #166 -: Януари 01, 2017, 07:34:56 pm »
 Успешна Нова година на всички експериментатори и от мен !
 

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 421
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #167 -: Януари 01, 2017, 07:43:26 pm »
sorrry - тези приятели които им гръмнал електролизера не са неопитни. Ако пробваш с такива токове както написах източи електролита после, не го написах защото съм от страхливите..аз знам че всички сме от смелите. Виж и Кузмов ползва  шумофони, много добра идея.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #168 -: Януари 01, 2017, 10:41:12 pm »
ЧЕСТИТА и ползотворна 2017 г. !
Ха! Ха! Разсмя ме още в началото на годината h2motor! Yoro ми предписа тези шумофони преди време, без да ме е виждал че използвам такива. Случило му се, и си мисли че на всички се случва. Точно така, случва се на неопитните!
На този клип вижте арестора който създадох, и преценете има ли някаква опасност. Вижте колко обратни взрива инкасира и балона с газ си остава здрав. При това няма воден предпазител (бъблър).
https://www.dropbox.com/s/qr5ycupymx6mx9v/100%25%20BFA%20for%20B.G..mp4?dl=0
А може би и това ще ви бъде интересно?
https://www.dropbox.com/s/kn7xwarvbf1v70j/B.G.%20gun%20in%20action.mp4?dl=0
Или тази снимка?
https://www.dropbox.com/s/wul5w7acdzbb0wi/Final%20cut.jpg?dl=0

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 421
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #169 -: Януари 02, 2017, 04:03:15 pm »
Арестора е най лесното нещо, пускаш газа да излиза през дюза 0.3 мм или за да има дебит да мине през няколко такива дюзи, винаги сприра пламъка  и той не може да мине през тези отвори. Но колко пъти ще сработи докато ги прегори и си направи път ? няма да е вечен. Материала на дюзите трябва да е бързо топлоотдаващ - сребро най добре например. Електролизера е добре да има предпазна клапа и тя може да е шумозаглушена, ще се чуе само да изтрака клапата като влезе пламък.

Неактивен Dedo pop

  • Активен
  • **
  • Публикации: 299
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #170 -: Януари 02, 2017, 05:18:00 pm »
  в търсене на балъци      Окси-Водородни / МННО Газ-Ел.Централи и Генератори, Гориво - Вода
Обявата е публикувана/обновена днес в 09:00 ч.,
Окси-Водородни / МННО Газ-Ел.Централи и Генератори, Гориво - Вода
Окси-Водородни / МННО Газ-Ел.Централи и Генератори, Гориво - Вода, снимка 1Окси-Водородни / МННО Газ-Ел.Централи и Генератори, Гориво - Вода, снимка 2Окси-Водородни / МННО Газ-Ел.Централи и Генератори, Гориво - Вода, снимка 3Окси-Водородни / МННО Газ-Ел.Централи и Генератори, Гориво - Вода, снимка 4Окси-Водородни / МННО Газ-Ел.Централи и Генератори, Гориво - Вода, снимка 5Окси-Водородни / МННО Газ-Ел.Централи и Генератори, Гориво - Вода, снимка 6Окси-Водородни / МННО Газ-Ел.Централи и Генератори, Гориво - Вода, снимка 7Окси-Водородни / МННО Газ-Ел.Централи и Генератори, Гориво - Вода, снимка 8Окси-Водородни / МННО Газ-Ел.Централи и Генератори, Гориво - Вода, снимка 9Окси-Водородни / МННО Газ-Ел.Централи и Генератори, Гориво - Вода, снимка 10
Цена: 50 000 лв. Запиши обявата в
гр. София, Център
Бизнес, машини и оборудване   Бизнес партньорство
Предлагаме изработка на окси-водородни ел.централи 20kW-200MW, за производство на чиста ел. и топлоенергия, с единствено използвано гориво - вода, с почти нулева себестойност. Разработката е базирана на няколко научни открития, свързани с водно-електролизен добив на горивен газ Оксиводород (ННО)  - свръх-ефективна, модифицирана електролиза на вода, с разход на ел.енергия 0,8 ватчаса на литър (стандартен разход - 4-5 Втч/л), свръхвисока температура на нагряване с пламъка на ННО на някои керамични материали и др.

Вижте сайта :
www.powerplant.alle.bg
www.solargas.alle.bg

Сподели чрез имейл
089 917 1570 Изпрати съобщение
Аватар
Михайлов
В Bazar.BG от 13 декември 2013 г.

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 421
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #171 -: Януари 02, 2017, 06:38:38 pm »
Dedo pop - че и 50 хиляди лева струва, това е направо евтина енергия. Този човек  енергото трябва да му даде награда че е измислил толкоз евтина енергия. Направо почти безплатна.

Неактивен Dedo pop

  • Активен
  • **
  • Публикации: 299
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #172 -: Януари 02, 2017, 06:42:21 pm »
  Обява тип вземам парите и бягам...

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 421
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #173 -: Януари 02, 2017, 07:05:37 pm »
Някой пък ще му даде пари, не може да си купи соларни панели за тях а ще му ги даде на него.

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 421
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #174 -: Януари 02, 2017, 07:07:08 pm »
Там има един банер и той от него изкарва жълти стотинки. Това му е бизнеса на този сайт.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #175 -: Януари 04, 2017, 05:10:09 pm »
Относно диаметъра на дюзите съм публикувал ориентировъчни данни в отговор #27 в темата "Практика с B.G. (браун газ).
http://mazeto.net/index.php/topic,9549.15.html
Така че, малкият диаметър на дюзата, спасява при достатъчна скорост на потока газ. При голям добив е необходима голяма дюза за да не се превиши налягането в Е.лизера. Тогава спасение от дюзата няма.
Дюза от 0.3 мм. става за полиране например, или да си опърлиш срамните части ;D.

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 421
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #176 -: Януари 04, 2017, 10:05:13 pm »
За да има дебит - пропускателна способност в арестора ще има много отвори 0.3мм и проблема се решава.

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #177 -: Януари 04, 2017, 10:27:46 pm »
Понеже сме няколко души в екип и съм принуден да не ползвам собствен арестор. Не, че не е надежден, но е сложно със сертифицирането. Налага се да ползвам купешки. За това разчитам на тези: http://www.wittgas.com/us.html

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 421
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #178 -: Януари 05, 2017, 09:09:37 am »
Този арестор е клапан, с какво се смазва..нали трябва да сработи - гаси много пъти ако палим ННО в камерка.Това за което писах е точно арестор който да може да сработва много пъти, тябва да се тества за колко изгасяния ще прегаря.

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: Електролизер на Краси
« Отговор #179 -: Януари 05, 2017, 10:01:33 pm »
От целия пазар мисля, че този избор е доста добър. Не знам колко пъти може да сработи, но е доста. До сега единствените проблеми които съм имал са, че когато се овлажни от денонощна работа- вдига малко налягането. По принцип рядко се налага да гася с обратен взрив, но все пак си трябва сигурност преди всичко. За гасене ползвам сгъстен въздух. Безотказно е !