Начало > Новини от света на технологиите

Нов (опулен) поглед към събитията от 9/11

<< < (2/12) > >>

teslov::
GMG, би ли коментирал отделните факти, които смяташ че са лъжа и измама.

Ето още една лъжа и измама - https://www.youtube.com/watch?v=ymlS-b8c6qo

PyroVeso:
На GMG му предложих златен хлорид, както и "вещото" съдействие на кадуцея за постигане на вечен живот, ама още не е дошъл да си го вземе... :)

Радико:
Изгледах филмчетата, първото по внимателно второто по набързо.
Какво да ви кажа, забелязах някой преувеличения. Струва ми се дори вътрешната ми убеденост е, че във този филм има страшно погрешни умишлено погрешни интерпретации на факти. Има и преувеличаване на факти и какво ли не.Фактът, че това е заснета една КОМЕРСИАЛНА ЛЕКЦИЯ авторката на която печели от продажбата на билетите обяснява много неща. Силно шовинистично настроената американска нация е готова по-лесно да преглътне, че сами са си бутнали кулите отколкото, че някакви жалки арабски терористи са ги ужилили толкова сериозно. Фактът, че това е долнопробна лекция нямаща много общо с действителността обаче, не променя другият факт, че за падането на кулите беше помогнато отвътре. Много сериозно доказателство подкрепящо тезата, че причината не са само самолетите наблюдавахме по нова година в  [ur=http://www.vesti.bg/sviat/ogromen-pozhar-v-hotel-v-dubaj-ne-spria-tyrzhestvata-video-6047865l]Дубай[/url] Гледката бе не по-малко зрелищна, но хотела кой знае защо се заинати и не падна, ами нормално, като никой не помогна на огъня отвътре с малко тривиален динамит или нещо подобно "С4" примерно.
Приказките обаче за страховитите тайни оръжия приложени върху кулите ме карат да се замисля дали лекторката не се казваше в същност Шехеразада.     

dmitarp:
Когато нямаш, никакъв достъп до останките, няма как да разбереш каква е истината, за мен всички теории, които почиват само на голи предположения са грешни. Тук е безсмислено да се правят умозаключения от филми, няма как да са верни. Ще Ви дам един пример със случая в река Лима. По този случай осъдиха шофьора. Но той се кълне, че рейса се счупил и не е могъл да го овладее, а не обратното след като е паднал се е счупил, както се твърди в доклада. Като специалист по материалите, аз мога да докажа кога се е счупил шернирният болт, но като нямам достъп до него, няма как да кажа каквото и да е. И още един пример, с камиона с войниците където се подпали, имаше милиони версии по случая, накрая пак шофьора беше виновен, но понеже е загинал, не се водеше дело срещу него.

caduceus:
https://books.google.bg/books?id=O3wZ4mbPb-AC&pg=PA206&lpg=PA206&dq=john+keely+rock+disintegration&source=bl&ots=UnCLCP1457&sig=fh_f25_ZdFHJxAAcqv58CMP5-Is&hl=bg&sa=X&ved=0ahUKEwj-4PKYtqbKAhXCtRQKHfvHBtwQ6AEIKzAC#v=onepage&q=john%20keely%20rock%20disintegration&f=false
1875 г, дезинтеграция на солидна кварцова скала в прах - Джон Кийли, тест в планините Каскил, САЩ. За 11 минути е пробит тунел 11 фута - от няколко метра, дистанционно. С устройство голямо колкото джобен часовник, излъчващо оргонен лъч с акустична модулация.
България още е под турско робство, а хората ходят с потури  :)
GMG,  PyroVeso
Пък и още имате очи да приказвате - как да ви образова човек, като сте с векове назад... Кауза пердута
 

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия