Автор Тема: Технологии за ревитализиране на тялото-теория и практика  (Прочетена 121284 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
caduceus, ставаше дума за земни геопатогенни излъчвания, а не изкуствено създадени такива или разни дивайси, с определени излъчвания. Чети добре, какво пиша.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
caduceus и това е вярно, но имах в предвид наистина "естествено създадени" вредни полета.
Не всички са еднакви по параметри - форма, интензитет, насочване, проникваща способност и най-вече вид носител на вредната информация, въпреки, че в много по-голямата си част са с оргонно енергиен носител.
Тук mi68 е някак си най-конкретен (но както винаги-свръхпестелив), а пародията е, че точно той обвинява в "некоректни" обяснения:)

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
ОК
Малко примери за такива негативни полета с природен произход.
Кристална друза разпределя полето така: в средата по височина е неутрална, на върховете на кристалите е плюс във вид на лъч и малка сфера, а на базата е минус с обемно поле. При докосване има и протичане на минус оргонен ток /както и при върха съответно плюс/. Монокристали с изявена оптична ос /най-силен е планинския кварц/ имат много по-силно поле, но са редки - затова давам пример с друза, каквито има много.
Излъчване от подземна кухина също дава обемно поле, обикновено позитивно. На такива места се строят храмове, излъчването се отразява от купола /ако е позлатен, съвсем добре/ и човешките полета също резонират и се усилват. Ако обаче кухината е в негативна зона, също усилва излъчването подобно на акустичен резонатор и става т.нар. от руснаците "гиблое место" или буквално преведено - "място за загиване".
Бил съм свидетел на земни негативни зони, които са плоски, по повърхността. Над нея няма нищо, а като стъпиш в зоната - минусът удря директно през краката и влиза в тялото. От какво и как е генерирана такава зона природно - един Бог знае. Предполагам поради по-дълбоко разположена гранитна или базалтова скална порода с повишена естествена радиоактивност /мястото беше много каменисто/.
Така че, има всичко. Като се вземе предвид, че и гранити с кварцови включвания /с каквито Странджа е пълна/, зеолити /особено розовите до с. Бели пласт - истинският клиноптилолит, не бяло-сиво зелените които се продават - те са селадонит и са слаби/, слюдени скали и т.н. натрупват и пречупват енергията, а те могат да са във всякаква геометрична форма - ето ви енергийни лещи които фокусират или разпръскват оргона както си пожелаете. Споровете са излишни.
Поздрави

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
.......
Бил съм свидетел на земни негативни зони, които са плоски, по повърхността. Над нея няма нищо, а като стъпиш в зоната - минусът удря директно през краката и влиза в тялото. От какво и как е генерирана такава зона природно - един Бог знае. ......

Ернст Мулдашев - най-известният очен хирург в света, посещава често и България. Изследовател, окултист, своеобразен д-р Франкенщайн в очната хирургия. В книгата си "Тайната на Шамбала" написана по експедиция финансирана лично от него с много учени, той разказва за "Долината на смъртта" в Хималаите. Изключително патогенна зона с неясен характер в която, ако попадне човек започва бурен процес на стареене на клетките. Минавайки от там човек се състарява с години. Много хора са загинали там от неясен характер, подтикнати от любопитството си да се убедят, че такова място съществува. Той описва усещанията си при преминаването. Голям руски учен има лаборатория до "Долината на смъртта" и от години изучава причините за това необяснимо явление. Легендите говорели, че само светци могат да минат от там без последствие за физическото им здраве. Казва се, че Исус Христос също е посещавал тази долина без последствия /за времето от раждането му до 33 г. възраст, когато няма "случайно" никакви данни за него/. По тези места се намират най-големите пирамиди на света, десетки, стотици пъти по-големи от египетските, дялани направо по кубето на планината /от незнайно кой и как/- снимки бол в книгата му, ако някой се съмнява.

Рядко някой ще повярва за такива патогенни зони, когато лично не се е срещал с тях или пък не е чувал за истории на други хора, дето имат и знания и пари да ги проверят. Обикновено хората вярват само на "патогенни излъчвания", ако произтичат от ритник на кон или магаре, защото оставят трайни следи.  ;D

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Малко количествени данни, кое колко мощно излъчва, плюс малко снимки. Основно, за да придобиете впечатление за относителната сила на различни видове изделия и работата им. Ще ползвам моята скала за да направите сравнение с казаното дотук. Отбелязвам - това не са мои изделия, на колеги са. Направете проста сметка за ефективността им  :)
1. Пирамида със височина около 2 метра, вилно селище Азарея в с. Горно Трапе, до Троян. Сила на позитивното енергийно излъчване, + 25 единици на върха и +18 във фокуса /на една трета от височината, считано от земята нагоре/
2. Монокристал, кварц /планински кристал/. На върха е с +72, на базата има разсеян минус 13.
3. Оргонит, само смола и метални стружки. На върха е +3, на базата около минус 2.
4. Оргонити с доп кристали и фокус, снимката с трите броя. На върха +5, на базата минус 3.

Сега вече вероятно сте си изградили представа, дали една мощна негативна геопатогенна зона /със сила примерно минус 700 единици/, може да се погаси със оргонит, малка пирамидка или спиралка. Ами не може. Излъчване от трафопост - да, от микровълнова или телевизор - да, но не и насочено геопатогенно излъчване, което убива за нула време.
Дано сте разбрали защо трябва плоско защитно поле за неутрализатор на негативни полета със подземен източник. Защото цялата енергия се съсредоточава в милиметър-два дебел щит, който спира всичко - а не в разсеяно излъчване, което  по-подходящо за обемни полета. Засега такова изделие правя само аз, защото е моя разработка - специално за мощни земни зони.
Поздрави!

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
..Както се вижда, само с една пирамидка или с ЕДНО, каквото и да е, няма да се получи, ефект на екраниране на вредните вълни. Така че който ви каже, "Земи ся тоя дивайс и ще си изчистиш дома от патогенни излъчвания, значи ви лъже. Вертикални екраниращи планове, се получават, между ДВЕ подобия, т.е. между две еднакви дивайсчета.



Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Тц.  :)  Зависи с какво ги екранираш. Това с подобните излъчватели, дето правят защитна зона сме го упражнявали още преди 30 г. като студенти, като ползвахме няколко вида - от андрожини на Тюрен /вероятно знаеш какво е това/, до свещени арабски геометрични форми. По подобен начин е конструирано дъното му, а и целият фонтан в Халите, София. Ако някой който се интересува от темата ходи там, да погледне преливащите мозаечни триъгълници в него и да забележи осмогранната звездовидна форма на фонтана, намиращ се в центъра на сградата - и въобще не е направен така по случайност  ;)
Технологиите за манипулация на енергийни оргонни полета са отишли много, много напред от времето на Тюрен. Това че липсва публична информация, не значи че я няма  :)

И колега edin - категоричността винаги е признак на догматично мислене. Припомни си какво е казал големият иначе учен, химикът Антоан Лавоазие през 1785 г. като председател на Парижката академия на науките, когато са им носели метеорити от цяла Франция за да се произнесат учените глави какво е това. Забранили са да им се носят повече, защото било сметнато за явна измама  :), като официалното становище е гласяло: "Не съществуват камъни, падащи от небето - защото е общоизвестно, че на небето камъни няма!  ;D
Затова - по-полека със необоснованите заключения, особено на база източници отпреди над 70 години.
« Последна редакция: Февруари 10, 2016, 12:49:26 pm от caduceus »

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Очаквам да заявиш директно, "Ей с това единично устройство, ще екранирате, жилището си от геопатогенни излъчвания". Имаш ли такова устройство и по каква методика, с какви свидетели и пособия измери, че Хартман го няма? Да минем към конкретика, че ми стана интересно.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
И не само Хартман. И Кюри, подземни водни течения, разломи и всякакви подобни негативни полета, независимо от силата им. Явно и не четеш темата, защото съм дал още в началото кое, къде и как:
http://jiznenost.com/Neutralizator.html
В момента изделието се предлага от трима независими дистрибутори в София, има няколкостотин броя в цяла България. Вчера изпратих за първи път и в Полша, очаквам тия дни и за Канада.
Неутрализирал съм зони със сила стотици пъти над тази на пресечна точка на Хартман, така че за тая слаба мрежа въобще не говорим. Говорим за къщи в които умират хора от рак, диабет, мултиплексна склероза и всякакви т.нар. "автоимунни" заболявания, на които медицината не знае причините за възникването. А те са много прости - хората живеят на геопатогенна зона.
Да не говорим че има и обемни полета от джиесем клетки, радио и тв ретранслаторни кули и трафопостове, wi-fi, микровълнови излъчвания от всякакъв вид, ел.линии на тролеи и т.н.

Не можеш да опазиш нищо живо, камо ли да го ревитализираш в тази среда. Дано си разбрал.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Не, не разбрах. Имах въпрос, на който не даде отговор, а именно, как определяш, че нещо неутрализира, геопатогенните и Хартман. Методика, свидетели...
Виж сега, много хора правят и продават, какви ли не устройства с големи претенции. Не казвам, че твоите не работят! Работата е там, че повечето не работят. Именно затова искам да знам, как си проверяваш резултатите, че вредните вълни на ГЕОПАТОГЕНННИТЕ ЗОНИ ги няма, след поставяне на устройство. Друго не ме интересува.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
ОК
Има няколко начина. Първият и най-лесен е радиестезичният - при тестване на такива неща минават няколко доказани специалисти и проверяват, после се сравняват резултатите. Вторият е с уреди - има такива, но са скъпи. Може да се ползват примерно два кварцови генератора с биене на честотата и да се гледа отместването на сигнала, защото в зоните се променя и ходът на времето. Руснаците ползват доста такива уреди. Има и тема във форума, коментира се уредът ИГА-1 и др.
http://mazeto.net/index.php/topic,2552.0.html

На трето място, може да се сложат растения и да се види как се променя растежа им след време. На четвърто, да се тества с бионични уреди с обратна връзка - примерно тези за Вега тест /признат метод, един вид електронна радиестезия/. Още Клив Бакстър е ползвал бионична обратна връзка, но с растения и през детектор на лъжата.
Всичко, което изкарва на повърхността във видимата реалност това, което чувстваме вътрешно през скритите си сетива, върши работа. При радиестезията това са махала, багети и рамки. При ясновидците - вътрешно зрение. Няма значение прибора или техниката - важен е резултата.
Поздрави!

ПП
 И да, абсолютно прав си че повечето неутрализатори не работят добре /или не работят въобще/. Точно затова е частта в тази тема за геопатогенните зони, в която се опитвам да обясня че при насочено мощно земно излъчване не е добре да се ползва неутрализатор, създаващ обемно поле. Трябва такъв с плоско, защото мощността се разпределя в плътен, а не рехав екран. А масово се предлагат неща хем с ниска мощност, хем създаващи обемни полета. Просто никой не може да прави плоски такива, само аз съм засега /поне нямам информация за други, а се занимавам отдавна/.
Сега дали е по-ясно?

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Аз знам начините, но питах, ти лично какво ползваш или другите, какво ползват. Както и да е, не искам повече информация.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Въпросът ти е наглед елементарен, но отговорът не е кратък и касае методика, от която една част е стандартната за ментална радиестезия, а друга съм си разработил аз през годините.
Ако имаш интерес от такива неща и път към Ловеч, ще се радвам да се видим и да ти обясня лично, а и да ти демонстрирам как стават нещата на практика. Само физикалните радиестезисти ползват свидетели при диагностика на геозони, ние не. Виж, при специфични изследвания се ползват. Примерно при дистанционна диагностика на къщи и дворни места ползваме с колегата Гугъл сателитни снимки, при вътрешна част на апартаменти - снимки от няколко ракурса, при хора - лични снимки /на които са сами/. По карти работим в краен случай, по физикалния метод с разполагане и РА тяло, за да се настрои подобието. Дистанционното тестване обаче е сравнително по-рисковано и неточно, затова предпочитаме личното присъствие на мястото за изследване.
В момента работя с доказани радиестезисти от София и хората са много доволни от нещата ми, ползват си ги при техните консултации с клиенти.
Това е накратко. Дано вече съм ти отговорил на въпроса, доколкото е възможно.
 

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Да!
Ще вметна обаче, че от година насам, всички известни софийски и др. радиестезисти, масово се оборудват с оригинални пособия на асоциация "Тюрен". Не е лошо, да направите нови проби, с новите пособия.
« Последна редакция: Февруари 10, 2016, 07:25:16 pm от edin »

blade_x

  • Гост
Според мен по-добрият вариант за измерване е менталната радиестезия. При нея има по-малко допълнителни фактори, от които да зависи измерването отколкото при физикалната (свидетели, РА тяло...). Което предполага по-голяма вероятност за грешки (ако не са ти наред модулите).
Както каза caduceus най-бързи резултати дава радиестезията. После другите, ама трябва време.
Отделен е въпросът колко добър е радиестезиста правещ измервания.
Има го момента и със скептицизмът към начина на измерване (радиестезия), защото тука като гледам се иска "око да види, ръка да пипне" методът.  ;D

Но мисля вече трябва да приемем, че не знаем почти нищо за заобикалящата ни Вселена и законите действащи в нея.