Автор Тема: Технологии за ревитализиране на тялото-теория и практика  (Прочетена 121333 пъти)

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Малко извадки за любознателните, които искат да разберат процеса на действие на Дотто ринг /а донякъде и следствията от този на оргонна индукция, с който работи моята оргонна бобина/
Източник:
http://keelynet.com/biology/dotto.htm

=================
As a result, portions of the atom proton energy will be exposed toward the center of the ring. The phenomena then that occur in the Ring Device are unique in their nature and not replaceable by any artificial means.
=================
During the treatment the ring is maintained at constant slow motion of 1.5 inches per second. This velocity is sufficient to cause energy transfer from the ring to the body by inductive method, but not fast enough to create any disturbance to the electron orbital spinning in the DNA H bonds.
==============
The human body is like a rotor with an infinite number of poles, DNA frequency, field orientation, etc.. By applying energy from the stator (Dotto Ring) the body will create power, while the magnetic level, DNA H bond and the field orientation gain intensity. The Ring then transfers energy to the body and does not force the body to give up energy by means of external magnetic field.
====================
The ring is capable of creating a field feasible for use on the human body as a product of the voltage intensity similar to the voltage measured across a normal cell, but with a current intensity greater than the total amount of energy measured across the entire human body
==============
The Ring is an an inductive coil. In the motion along the body, the Ring recharges the cells to the proper desired level. While the normal cells retain the charge, the cancer cells behave like a faulty battery.
At the passage of the Ring, the temporary magnetic charge collapses in the same fashion as transformer lamination.
==========
Надявам се материалът да отговори на повечето въпроси. И забележете, говори се за промяна на  водородните връзки при ДНК...
Извадка от доклада на проф. Игнатов за действието на моята по-стара Оздравителна кутия ОК-М - източник:
http://jiznenost.com/index.html

...............
ОК-М  променя структурата на водата информационно, както разтварянето на калциеви йони. Очакваните биофизични ефекти са за подобряване проводимостта на нервната тъкан.
Има достоверно "преструктуриране" на водни молекули по енергии на водородните връзки, което позволява прилагането на ОК-М. Спектралният анализ на вода по метода ДНЕС показва излъчване от ОК-М към моделни биофизични системи с положителен ефект.
..............
 :)
Поздрави!

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Може и ментален импринтинг да се прави, но човека трябва да знае да медитира  ::)
Това обаче е по-сигурен начин в дългосрочен план - 7 метала като енергийни портали към съответните небесни тела - Злато-Слънце, Сребро - Луна... и т.н..

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
caduceus, тежка задача си си поставил...
Мислиш ли да ползваш в последствие лабораторни мишки или други подобни за тестове?

Още нещо - не са много хората, свикнали с повишена енергетичност/усвояемост в организма! Ако мериш всичко "по себе си", може да се окажеш в кофти положение - запалваш къщата, за да изгориш бълхите :D

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Хълк
Прав си, може и ментално. Това си е технология за вътрешна трансмутация и преобразуване на клетките с цел постигане на т.нар. златно тяло. Има вариации в даоските, индийските и тибетските текстове, но като цяло нещата са подобни и определено не са за всеки. Аз се опитвам да направя нещо за нормалните хора, не само за адептите  Да извадя технологията от секретност - и това дори да е подобрена версия спрямо тази която ползва елита  ;)
атос
Да, задачата не е лека - и е доста рискована... Опитната мишка основно съм аз, а има и няколко други кандидати - приятели, на които съм помогнал да се оправят от сериозни болести, та сами се натискат  :) Все пак имам доста натрупан практически опит в такива технологии и смятам че ще се стигне до добър резултат, без особени проблеми.
Засега не е ясно само с каква скорост трябва да се движи бобината, защото параметрите и са несъпоставими с тези на Дотто ринга. Ще се тества на практика полека-лека като се следи състоянието на опитния организъм /т.е. моя  ;D /

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Именно това е рискът за другите хора- че тестваш на себе си!
Аз съм убеден, че като натрупаш още години практика, ще развиеш и пряка визуализация на енергиите (подобно на Райхенбах), но ако целиш методология за нормален човек, ще ти трябват опитни мишки!
В противен случай може да "изпържиш" някого с непосилна за усвояване от него енергия (ако той е на ниско енергийно ниво).

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
caduceus, имаш ли опит и изследвания за дървените оргонни акумулатори?


https://www.youtube.com/watch?v=Rlpp9JjpgHc

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
атос
Благодаря, че почисти темата. Твърде важна е, за да се цапа с общи приказки /както си имат навик някои потребители/.
Това за което се притесняваш, не е проблем. Тествали сме технологията при всякакъв тип хора /разбира се по изрично тяхно желание/ и никога не са забелязвани отрицателни аспекти. Имахме подобни притеснения в началото, когато нещата бяха слаби - но се оказа, че организмът си излъчва това което не му е нужно в околната среда, както и се приспособява много бързо.
Т.е. дори да се намираш в много мощно оргонно позитивно поле, единственото странично явление е, че може да ти се доспи леко докато го усвои тялото :). Затова винаги препоръчвам нещата ми да не се ползват при шофиране, както и да не се пие силно заредена вода /повече от 200 грама наведнъж/ точно преди това.
Когато преди години се занимавах с вихрови имплозионни тръби на Шаубергер, за активация на вода по механичен път /също и един колега от Шумен, с негов модел/ стигнахме най-общо казано до + заряд във водата от 50-60 единици. Като се има предвид, че средното ниво на човешката енергия е около 1-1,5 и имаше силно изявени полезни ефекти върху тялото при къпане и пиене на такава вода, си мислехме че при над +100 единици ще изгорим нещо в енергийната система на тялото  ;D Оказа се, че не става така. Технологията на вихровите тръби беше с таван от плюс 70-80 единици, тежка и неудобна за ползване. Затова след много мислене, медитация и тестове, успях да разработя оргонна индукционна бобина, която даваше в началото заряд при еднократно преминаване от 1500-2000 единици. Сега вече стандартните Активатори "Извор", дори от най-малкия размер за душ, индуцират заряд над 50 000 единици, а проблеми няма никакви - дори напротив. Имах щастието да наблюдавам лично как дългогодишен масивен дерматит при млада жена изчезна за няколко месеца с просто къпане, а ефектът се подобряваше при всяка подмяна на активатора и с по-мощен.
Всичко което правя, го тествам естествено първо на себе си, после на роднини и приятели /много внимателно/ и чак след натрупване на достатъчно данни - на други хора. Дотук няма никой умрял  ;D, само спасени и оздравели от неща, които медицината не може да оправи. Имам познати доктори, които наистина гледат всичко това като отровени от гъби  ;D ;D  Което ме забавлява много, но ми дава и кураж да продължавам напред.
Хълк
Да, преди доста години правех и такива неща. Орака /оргонния акумулатор/ е много слабо изделие, на нивото на оргонити, тензор рингове и прочее елементарни оргонни устройства. Все едно детекторен приемник от началото на електронната ера  :)
Ако ще правиш нещо такова, може да ползваш вместо дърво и ламарина /органика и метал/ стиропор и стоманени телчета за чинии, които разгъваш като пласт. Отвътре сложи алуминиево домакинско фолио, с лъскавата част навътре. Това е добре за технически устройства и експерименти. Ако ще е за хора, ползвай дърво /чам или липа/, а вътре в сандвича пак телчета или алуминиево фолио. Но най-отвътре е добре да е нещо посребрено или поне помеднено, защото неръждавейката е с естествен минус заряд заради желязото /негативен елемент/ и частично неутрализира.
Следващото ниво /след орака/ е ползването на супероргонит, като най-лесния начин е да покриеш метален лист със смес от алуминиева пудра и органичен лак. Става и с пръскане с алуминиев спрей, но при тези супер дребни метални частици трябва и допълнително активиране с електрическо поле, за да концентрира и излъчва по-силно оргона. Това е технология на Карл Велц, виж в неговите неща за подробности /чи генераторите с плочи от супероргонит/. Той набляга повече на настройките, защото ползва и "софтуер" - което на мен не ми харесва твърде.
След това ниво вече идват Лаковски, Дотто, както и някои недотам известни неща на други хора. Както и моите изделия  :)

Поздрави!
     

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
За мерните единици, скалите и средствата за мерене и на мен ми е интересно, не само на julian:)

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Мерните единици нямат голямо значение, важен е принципът. Ако се забием в измерване на количеството, а не се концентрираме върху качеството, се плъзгаме по повърхността и ставаме математици - а не естествоизпитатели  :) Естество-изпитатели - т.е. изследователи на природата...
Който иска, може при измерване на енергийни полета от оргонен тип да ползва скалата на Бовис, който иска - друга. Аз имам своя, която ми върши работа за конкретни количествени измервания. При определени уреди пък има друга числова система и т.н.
Да продължим с това, което са казали по-мъдри от нас хора и е ценно да се има предвид - ще цитирам Омраам Микаел Айванхов /или Михаил Иванов, както си му е рожденото име/. Един забележителен човек от нивото на Петър Дънов, почти непознат в България - което е много жалко. Но това явно е съдбата на великите българи, в родината си да са чужденци...
Цялата лекция е ценна, който желае - да се запознае с нея оттук:
http://psihobg.com/?p=2971
Важните моменти, засягащи темата:
..................
Ако изгубите вашата светлина, ще бъдете смачкани от събитията, защото ще сте изгубили най-ефикасната защита.
За съжаление са ви инструктирали за всичко, освен за най-същественото. Как да практикувате някой занаят, как да печелите пари, как да заемате положение в обществото, всичко се върти около тези притеснения, но никога около това – как да намерите светлината!
Ако не работите със светлината, ако не разбирате какво е светлината, не разбирате нищо в живота. Всичко е в светлината. Тя е произходът на света, причината на вселената. Светлината е Дух, един Дух, който идва от Слънцето… Всеки лъч е една възхитителна сила, която върви навсякъде, прониквайки в материята и обработвайки я. Ако трябва да се задълбочим в нещо, то е във всичко, отнасящо се до светлината: какво е, как работи, а също така и как ние трябва да работим с нея? Който изоставя светлината, позовавайки се на това, че трябва да се занимава със своите дела, че трябва да печели пари и т.н…, не върви по добър път.
Очевидно, ако хората толкова ценят златото и го търсят, то е, защото подсъзнателно познават една тайна, за която не си спомнят много добре; тази тайна е, че златото е една кондензация на слънчевата светлина и че тази светлина съдържа живота, силата.
Концентрирайте се в светлината, обичайте светлината, която е символ на самия Бог: ще получите някои семена от злато и благодарение на тези семена ще можете да фабрикувате планини от злато. Да, погледнете: мъдреците и Просветените притежават много злато; ако бяхте ясновидци, бихте видели, че са заобиколени от безброй златни частици и лъчи. Един Просветен е заобиколен от една аура от светлина, която е това живо злато, което алхимиците наричат „питейно злато”. Да, защото това злато може да се пие. То е като река… От друга страна алхимиците предписвали течни лекарства, в чийто състав влизало златото; по същия начин в наши дни някои възстановяващи препарати съдържат златни соли.
Обаче не така трябва да влагаме златото в нашия организъм. Методът е ефикасен, разбира се, но не е достатъчен. Златото трябва да се пие, да се яде и да се приема във вид на идеи и на мисли, най-добрите идеи и най-добрите мисли, най-светлите. Тогава да, наистина придобиваме злато.
Хермес Трисмегист, Учителят на Учителите, каза: „Слънцето е неговия баща, Луната – неговата майка, вятърът го е носил в утробата си и Земята е била негова кърмачка.” Виждате, че Слънцето (огънят), Луната (водата), вятърът (въздухът) и земята, четирите елемента са се обединили, за да произведат и да подхранват тази светлина, тази квинтесенция, която Хермест Трисмегист нарича Телесма и която дава на Просветения цялото знание и всичките сили.
Традицията разказва също, че Заратустра попитал бог Ахура Мазда, как се е хранил първият човек и Ахура Мазда отговорил: „Ядял огън и пиел светлина.” Защо да не трябва да научим също и ние да ядем огън и да пием светлина, за да се върнем към съвършенството на първия човек?
Научете се да се храните със светлина
.................
Поздрави

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Една статия относно традицията на траките да правят златни маски, като след тях започват микенските царе, египтяните и т.н.
Бих допълнил, че не са само маски, а и цели златни костюми - ризници, налакътници, ръкавици, пояси /доста приличащи на тези, с които се награждават бойците в ММА, бокса или К1/, наколенки, сандали и др. Най-важната част от това облекло е били златният венец и маската - второто с индивидуална изработка, като след смъртта на владетеля след неизвестен брой години  ;) тя се е смачквала, за да не се ползва от друг. Същото се отнася и за каменните врати на енергизиращата камера, в центъра на тракийската могила - съживителница, които са били ритуално строшавани на седем парчета, за да не се ползва съоръжението от друг. След това всичко се затрупва с пръст и камъни. Така са намерени и в наше време.
Линкът:
http://sparotok.blogspot.bg/2014/01/blog-post.html
Някои интересни моменти във връзка с темата:
........
 Виждаме, че макар и далеч от своята родина на Балканите траките са подържали своите стари традиции една от които е правенето на златни погребални маски. Трябва да се подчертае обаче, че при траките тази традиция започва хиляди години преди микенци и египтяни да започват да увековечават царете си със златни подобия на лицата им.

Няма грешка, траките са първият народ, който започва да прилага обработен благороден метал в погребалните си обреди. Тук не можем да говорим за изящен артефакт, но нека не забравяме, че става дума за пето хилядолетие преди Христа. По това време торевтиката е още в ранно детство. Важно е това, че погребалната маска е украсена със златни ламели, важното е, че не къде да е, а в земите на България се слага началото на този особен ритуал, чието разпространение сред египтяни, микенци и парти показва ясно миграциите на траките през отдавна отминалите векове.

Трудно е да се каже какво се целили дедите ни с изработването на златни маски за царете си. Дали са желали да запазят светлият лик на хората, които безстрашно са ги водели в битки и са се грижели за народа с любов? Или може би се касае за атрибут на цар-жрец, за когото се се смятало, че е превъплъщение на най-старият бог – сияйното слънце? Eдва ли някога ще получим отговор на тези въпроси, тяхната тайна е грижливо пазена от хладните пръсти на времето.
..............
Нещата са прости - но както виждате, историците не могат да си отговорят на елементарни въпроси. В светлината на настоящата тема и книгата на С. Дарси, всичко става съвсем ясно  :)

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Здравейте,
бих искал да коментирам преместен пост на Хипарх в темата "Дебати", видна само от регистрираните потребители - затова първо го цитирам тук:
===============
Цитат на: caduceus в Януари 28, 2016, 12:14:26 pm
............
    Очевидно, ако хората толкова ценят златото и го търсят, то е, защото подсъзнателно познават една тайна, за която не си спомнят много добре; тази тайна е, че златото е една кондензация на слънчевата светлина и че тази светлина съдържа живота, силата.
.............
Това вероятно означава, че слънцеядите могат да го синтезират (наред с други полезни нещица) директно в организмите си :) Факт е, че наблюдаването на Слънцето и въобще излагане системно на лъчите му, засилва имунитета, укрепва организма като цяло и подобрява настроението.
============

Абсолютно вярно. Слънцеядите вдигат нивото на енергията в организма си чрез приемане на високовибрационна такава директно от слънцето, а после се включва естественият им механизъм на синтезиране на активни вещества чрез биологична трансмутация. При нормалния човек това е на практика изключена и закърняла система, защото е голям енергиен консуматор - а тока е кът :) Затова при съвременния начин на живот се налага да се ядат витамини и микроелементи - не че тяхното усвояване не изисква пак енергия, но е по-малко /ако естествено препаратите са истински, а не менте както в 90% от случаите/.
Една малка подробност - която не се отчита от никой. За да има ефект от гледане на слънцето, трябва да има връзка със земята /образувана верига/. Това е като електрическа схема, не може да вържеш само един гол плюс, а трябва и маса за да тръгне уреда  ;) Т.е. това което се прави в Индия и др. подобни топли страни е, че се стои на гола земя /дори не на трева/ с боси крака, когато се гледа слънцето сутрин. Така се затваря енергийната верига със земята - което не може да стане, когато гледаш от колата си през стъклото или от стая /както практикуват доста хора/, или пък си с дебели подметки навън зиме, стъпил на земята.
Затова нашите хора в България нямат значими резултати - познавам един такъв слънцегледач, който вече три-четири години практикува и досега трябваше да е спрял храната, но не - яде си здраво  :) Малките камъчета обръщат колата, а това камъче не е хич малко.

Толкова по този въпрос. Малко относно здравеопазването... Каква всъщност е ролята на медицината? Да дава на потребителите и най-ценното - време за живот. Какво става на практика? Има един хубав лаф - "болниците пълни с доценти, а гробищата с пациенти"  ;D Статистиката показва че лекарите живеят средно с десет години по-малко от нормалното население - това говори, че знанието на което са стъпили в повечето случаи не е истинско и вреди, а не помага.
Няма нищо по-ценно от времето. То е невъзстановяем ресурс и не може да се купи с пари - затова тази тема е изключително важна. Нищо друго няма значение - нито СЕ, нито технологии от низш порядък за това или онова. Защото ако имаш време за живот, ще имаш и за тези по-дребни неща. А ако разполагаш само с едни 30-40 години за съзнателна дейност, просто нищо не можеш да направиш докрай.
Е, аз се боря с времето - и смятам че ще успея. Дано ме разбирате - а ако не, поне се опитайте.
Поздрави!

ПП
И не ми давайте много зор за бързи крайни резултати - защото както е казал Уорън Бъфет:
„Независимо от таланта или усилията, някои неща просто изискват време. Не можете да създадете дете за 1 месец, като забремените 9 жени"  ;D

« Последна редакция: Февруари 02, 2016, 10:15:39 am от caduceus »

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Здравейте!
Днес ще ви говоря за един начин за запазване на енергията в ежедневния живот. Близо до ума е, че няма особен смисъл да попълваме запасите си от енергия по един или друг метод, ако продължаваме да я пилеем с лека ръка. Това ще блокира - или най-малкото ще забави процеса на натрупване на жизнена сила и отдалечи възможността за ревитализиране на организма.
Не знам дали сте запознати, но има една задължителна практика при упражняването на нещо, свързано с активно отделяне на прана /оргон, чи, мана/. Например - вътрешни стилове на бойни изкуства, като тай-чи, син-и, ба-гуа, айкидо и т.н. Или системи като йога, трансцедентална медитация и прочее. При изучаването им в оригиналния вариант, след завършване на практиката задължително трябва да се престои в покой на мястото на тренировката поне половин час. Това се прави, защото отделената енергия в пространството се връща обратно в организма и "попива" в него, като възстановява запаса /с малко допълнителен плюс отгоре, ако всичко е правилно направено/. Ако просто свършиш тренировката и си тръгнеш веднага, ползата е минимална. Това почти не се спазва в днешно време, защото не се разбира как работи на практика енергията, а инструкторите са тотално невежи /въпреки че обикновено са с високо самочувствие, колани и титли/. Количествено изразено, колкото по-дълга и интензивна е тренировката, толкова повече се стои после на мястото.
Как се прилага въпросният принцип в ежедневния живот? Най-силно се усеща ефектът на възстановяване, когато карате кола или се возите в някакво друго превозно средство. При всяко движение с висока скорост зад човек се образува нещо като енергийна следа, защото природният енергиен фон е относително статичен и при движение спрямо него част от жизнената енергия от тялото се изтегля назад подобно на дим. Има особености при различните конструкции автомобили - например при ванове или комбита това е по-забележимо, а при седани или хечбеци е по-слабо. Най-общо казано, колкото повече празно място има зад вас в превозното средство, толкова е по-силен ефектът от енергийната следа /по-голяма е като размер/.
Това се отразява пряко върху нивото на енергия в организма /съответно и на осъзнаването на света/ и се проявява като умора, временно оглупяване  :), лесна раздразнителност и др подобни.
Какво е противодействието? Просто след като спрете /при по-дълъг път/, не излизайте веднага от колата. Постойте поне пет-десет минути вътре, за да се възстанови енергията. Ако няма отвличащи фактори /радио, приказваща неспирно до вас жена и прочее  ;D/, това се усеща много ясно като повишаване на осъзнаването и по-остро възприемане на околната действителност. Може да усетите дори неясен звук като припукване, необходимост от преглъщане и др. - нормално е.
Опитайте, не е трудно - а ползата е голяма. Това е един от най-източващите енергията процеси в ежедневния живот, който обикновено не забелязваме. Следващия път ще пиша повече за други основни фактори за неусетна загуба на енергията, водещи до влошено здраве и дори преждевременна смърт, които могат да се неутрализират лесно и без усилие - стига да осъзнаем навреме вредата от тях. Имам предвид геопатогенни зони, техногенни въздействия  и всякакви негативни енергийни полета с неелектромагнитна природа, генерирани от съвременните уреди. Както и различните методи да се защитите от тях, измислени през годините от народа или от хора, виждащи проблема малко по-ясно от останалите.
Поздрави!

blade_x

  • Гост
caduceus, интересни неща постваш. Чакам с интерес следващата тема за патогенните зони и другите негативни влияния.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Благодаря. Опитвам се да бъда полезен с каквото мога, пък дано някой го оцени.
Смятам, че ако приложим систематичния подход към натрупването на жизнена енергия в тялото, ще имаме по-голям успех в достигането на нива, при които клетките се ревитализират напълно и при делене няма вредни мутации, а дори възстановяване до идеално състояние.
Геопатогенните зони са един скрит, тих и много коварен убиец, затова е важно да се разгледат по-основно и да се разбере как да се избегнат влиянията им.
За въвеждане в темата, ето една популярна статия без научни претенции:
http://www.svetlinacenter.com/geopatogenni%20lachenia.html
Има и много други по въпроса - на който му е интересно, да порови в Гугъл. Основното:
.................
През 30-те години на двадесети век немският учен - професор Хартман открива, че Земята е покрита от ленти на излъчване с неизвестен характер. Лентите на лъчение образуват обособена мрежа и са с широчина около 20 см. Разстоянието между тях е 2 метра в посока север - юг и 2, 50 метра в посока изток - запад. Установено е, че това лъчение влияе неблагоприятно върху човешкия организъм. Особено вредно се оказа излъчването над пресечните точки на лентите. Те получават наименованието геопатогенни точки. Самата мрежа получава името на откривателя си - мрежа на Хартман. Понякога, когато мрежата на Хартман е над подземни реки или над особени геологични структури, геопатогенните точки се сливат и образуват цели зони на излъчване (геопатогенни зони), които са изключително опасни
Изследванията на авторитетни учени от много страни доказват, че 60 % от раковите заболявания са свързани с геопатогенните лъчи. Шест от всеки 10 болни от рак са спали или работили продължително над геопатогенна точка или зона. Връзката между рака и геопатогенното лъчение се вижда особено ясно във високите сгради, където спалните са разположени по един и същ начин. Известни са шокиращи случаи, когато десетки хора, живеещи един над друг в многоетажни сгради, са заболявали от рак.
Тук предлагаме на Вашето внимание изследването на инж. И. Аверман от Варшава,  направени на територията на Варшава, Лодз и Краков през периода 1977/78 г. Изследванията върху здравето на около 1300 човека и разположението на тяхното легло /с помощта на биофизичен детектор/ в ГЕОБИОЛОГИЧНАТА МРЕЖА, позволиха да бъдат събрани около 15000 наблюдения.
Резултатите - продължителното пребиваване в определени параметри на облъчване на геобиологичната мрежа по правило води до съответни патологични изменения в човешкия организъм.
През последните години се забелязва увеличаване на броя на онкологичните заболявания и една от основните причини, която не се отчита от медицинските среди , е влиянието на геобиологичните мрежи–особено мрежата на Хартман и подземната вода.
Смята се, че 50 но сто от заболяванията се дължат на влиянието на мрежата на Хартман. Вероятността да се разболеем тежко, ако живеем върху пресечна точка от тази мрежата повече от 10 години, е 50 процента , но ако там има и подземна вода, тази вероятност се увеличава на 90 на сто.
Най-неблагоприятна е ситуацията, при която точка от мрежата на Хартман попада върху леглото или работното ни място, и в същото време имаме и подземни води. Колкото до влиянието на подземните води, най-лошият вариант е ако преминават няколко подземни потока. Хората, живеещи при такива условия, са отпаднали, с отслабнала имунна система, с нисък енергиен статус –винаги са уморени, особено сутрин, изтощени, нервни, често боледуват. Всичко, което се намира върху пресечната точка от мрежата на Хартман и над подземни води се зарежда с вредни вълни- храна, лекарства, билки и др. Те губят от своите качества в зависимост от времето на съхранение в тези места.
За жилищата, които са вече построени, трябва да се извърши радиестезична проверка и ако е необходимо да се поставят неутрализатори, а за хората натрупали вредни вълни в организма си до този момент е необходимо да се изчистят енергийно.
Съществуват и много други източници на негативни енергийни излъчвания - подземни кухини, подземни водни течения, подземни пукнатини, техническо излъчване, радиоактивно излъчване, излъчване от разлагаща се материя-сметища, гробища и др.; вредно климатично и  планетарно излъчване и др.
.....................
Утре ще споделя личния ми опит като практикуващ /повече от 25 г./ радиестезист при откриване и неутрализиране на такива зони, с различни методи. Сблъсквал съм се с всякакви случаи
Поздрави!


Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Ще си позволя да допълня. Има някои вредни неща, който много от вас имат в своя дом и не подозират. Това са пукнатите чаши, чинии, плочки в банята и др. Всяка пукнатина, излъчва вредни вълни, които се натрупват в тялото. Фън Шуй е радиестезия в най-чист вид. Според Фън Шуй, пукнатите чаши и прибори носят лош късмет  ;) Малко по-иначе са ни го казали древните, но пак става дума за вредни вълни. Вредни вълни излъчва висяща капка, на чешмата примерно. Според Фън Шуй, капеща вода от чешмата, носи безпаричие  ;) По причинноследствените връзки, парите ви може да отидат, в някоя болница  ;)
« Последна редакция: Февруари 05, 2016, 08:56:29 pm от edin »