Животът- начин на употреба! > Неконвенционални практики и учения

Технологии за ревитализиране на тялото-теория и практика

<< < (4/25) > >>

Аtos:
Ок, последното предполагам (макар и верни, според мен) са само предположения, нали?
Информацията се пренася, има ли опит, показващ, че се ПРИЕМА обаче?

Дали се стимулира естественото производство или има обратния ефект - да закърнее, понеже си го набавяш "отвън" ?
Както при някои културисти, приемащи изкуствено тестостерон, се наблюдава занижено собствено производство на хормона...
Според мен пътят е да се търси генетична симбиоза между човешкия организъм и бактерията, произвеждаща злато.
По-точно не симбиоза, а едностранно приемане - човек да не я атакува като зараза, но тя все пак да се чувства "некомфортно", за да може да си гради златните обвивки...

caduceus:
atos
Косвено съм потвърдил нещата със преноса на златна матрица /или т.нар. "йони"/ чрез тестове върху проблемни зони в организма и измервания на енергийното ниво. Пряко няма как, защото трябва електронен микроскоп и др. подобно оборудване - дай Боже някой ден и това да стане. На каква база правя тези изводи:
1. При два оргонни излъчвателя /без и със златна активна повърхност/ имаме различно ниво на енергийния поток, при златния с 50% повече.
2. При обработка на повърхността през разрядник със ел.ток /ВЧ и ВН/ има леко подобряване на излъчването /остатъчен ефект от оргонната компонента отделяща се при разряда/. Златната повърхност увеличава още потока си.
3. При вкарване на доп. оргон във вид на студен ток в активиращата схема, положението се подобрява радикално - и има още по-плътен изходен поток от златото
4. При оргонни намотки от индукционен тип, няма значение колко е голяма намотката и в коя част от активната зона - център или периферия преминава обработвания флуид. Т.е. енергийното ниво е еднакво в цялото сечение! Което говори че липсва отслабване на въздействието с разстоянието, типично за пренос на енергийна матрица - а не на избити от златната повърхност йони. Енергията на последните би трябвало да затихва с отдалечаването от активната повърхност, а това не става. Прилагам снимка на един от моите водни активатори с вътрешно Ф43 мм /за нагледна представа/, а в момента правя такъв с диаметър 80 см, за да може да застане човек вътре. Първите тестове с него показват същото - няма никаква разлика в индуцирания енергиен заряд в преминаващ флуид, по цялото сечение.
5. Същото се получава и при обемни полета, примерно с форма на паралелепипед. Няма отслабване с разстоянието, нивото е еднакво - все едно полето е твърдо тяло.

На база горното и още някои други експерименти смятам, че при преминаване на оргонно поле през злато с висока чистота няма излъчване или избиване на йони от повърхността /както пишат по книжките/, а пренос на златна матрица в целия обем на полето.
При положение че тялото на един съвременен човек на практика е почти загубило механизма, с който само си произвежда моноатомни елементи като злато, платина и др. които го възстановяват на 100% /може би точно тук е заложен състаряващият софтуер/, мисля че има само полза от това да го стимулираме да започне отново да ги прави от каквото има налично. Т.е. биологично-енергийна трансмутация, доказана отдавна в биологията. Например - кокошките си правят калций за черупките на яйцата защото просто няма откъде да си го набавят в такива колосални количества, каквито отделят. Това е доказан факт и не подлежи на съмнение. Същото става и с много други елементи, в цялото животинско царство, но при човека механизмът е закърнял значително.
Поздрави!
ПП
Ако някой колега радиестезист от форума тръгне да измерва какво излиза от изделието на снимката - да има предвид, че така не става. Трябва да има движение през бобината за да се индуцира оргона в преминаващия флуид  :) В статика всичко е само потенциално /подобно на ел.магн. индукция/. При мерак да мерите такива полета дистанционно и по снимка /ако можете/, ще ви пусна две-три картинки и на другите ми неща. А, да отбележа също - магнити няма никъде  :) - всичко е бобинна и резонансна технология.

Аtos:
Ок, може да ти се стори глупав въпроса, но...
пробвал ли си да копираш от готово колоидно злато, дали би имало разлика?
В качеството на матрична копировка може би ще е същото, но ако заложим на хомеопатичния ефект, би следвало да се пренесе готово копие на близка до физиологичен разтвор субстанция и оттам...по-лесно усвояване?
Може и да греша, разбира се...

caduceus:
Не съм опитвал от колоидно, нито от йонно. Ще тествам тия дни, да видя има ли някакво усилване на полето от колоид и ако не - значи не ми върши работа. Предпочитам засега преноса да е от 23,5 карата двойнодукатен варак, защото е истинско пречистено злато от стара италианска фирма с традиции - и качеството се вижда с просто око.
Хомеопатичния метод има доста варианти, включително полево пренасяне без да се друса и разводнява нищо. Руснаците са напред по тази технология, имат и уреди /енергийни репликатори/. По принцип това е радионична система с две полета - предаващо и приемащо, Велц също има такива функции в неговите Чи генератори.
Поздрави!

caduceus:
За да разберете малко повече за това до къде съм развил технологията за манипулиране на  естествените енергийни полета, нека ви покажа едно мое изделие, което работи в пасивен концентраторен режим. Ползва се за локално ревитализиране, по схемата полево пренасяне на златна матрица /т.нар. избиване на йони/ чрез обемно оргонно поле, във вид на паралелепипед - основа 6х6 см, височина 12 см. Контактно предаване - по цялата позлатена повърхност. Дълбочина на проникване на енергийното поле в твърди тела - 8-10 см. Разпространение на въздействието по тялото - до около 10 см от обемното поле, т.е. ефективността при контакт е на 20-тина см от активната повърхност.
Променя всички параметри на вода, поставена над него /подходящо за бутилки с обем до 2,5 л/, измеряемо и в лабораторни условия. Тествано засега по четири по показателя в лаборатория - ORP, проводимост, твърдост, PH и т.н. Водата става на практика животворна, за 1 литър трябват 30-40 мин престояване над изделието. След това енергията просто се излъчва в околната среда.
Поставено на място с деструктивен процес в тялото /при държане в допир поне по 1-2 часа на ден/ за 10-15 дни спира развитието му. Има вече няколко случая такива случая със сериозни болести, които съвременната медицина не лекува, а на практика влошава /да не конкретизирам, сещате се/. Което е прекрасно - а с времето дори има симптоми и на постепенна, бавна ремисия. Но все пак трябват месеци.
На това нещо /кръстил съм го "Енергизатор"/ вече колегите радиестезисти може да пробват да му измерят мощността от снимката, за да видят какъв оргонен поток излиза от златната активна повърхност - контактно, а и над нея  :) Над 150 хил единици е по скалата, която ползвам аз - а средните стойности на човешката енергия са многократно по-ниски и това на практика е като батерия за организма.
Изделието е подходящо за енергийна терапия и бързо възстановяване както на кожни, мускулни и ставни проблеми, така и вътрешни органи. Давам го като пример за генератор на оргонно обемно поле, което работи в статично положение, но на практика индуктивно чрез естествените микро пулсации на полето.
Поздрави!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия