Животът- начин на употреба! > Неконвенционални практики и учения

Технологии за ревитализиране на тялото-теория и практика

<< < (24/25) > >>

Аtos:
Все пак...мисля, че точно с мишките се пести време!
Един месец от живота на мишка е равен на години човешки живот!
Още повече, че твоята лична енергетика вече отдавна е "изкривена" (не е като на средностатистически човек) и по тези параметри не може да бъдеш "опитно зайче".

caduceus:
Еми аз съм си крив и по принцип :). Може да пробваме с мишки, но пък ще трябва котка, за като тръгнат на зле  ;D То не е едно

GreenHulk:

--- Цитат на: caduceus в Юни 22, 2016, 06:59:19 pm ---Еми аз съм си крив и по принцип :). Може да пробваме с мишки, но пък ще трябва котка, за като тръгнат на зле  ;D То не е едно

--- Край на цитат ---
Само да не направиш плъхове мутанти като телета :P

hyparh:
Caduceus, според теб с колко ринга ще е най-добре да се изработи един излъчвател на Лаковски? Гледам по различни снимки бройката варира предимно между 9 и 12. Тези дни се сдобих с един 1,5kW вакуумен триод (ГС-35Б) и смятам в скоро време да го впрегна в изработката на теслов траф, към който да прикрепя един такъв излъчвател (вероятно + полирана до огледало медна плоскост). Вакуумът принципно подсилва оргонното натрупване, та си мисля, че една такава мощна VTTC в комбинация с излъчвател на Лаковски, ще върши много добра работа за генериране на полезно проникващо лъчение :)
По краищата на всеки ринг слагат метални топчета, но би трябвало просто огъване на проводника към себе си да свърши работа и да предотврати изтичането на енергия.

caduceus:
Хипарх
Това е сложно изделие брат, виж по-скоро патента десет години по-късно от този с антената - там е една лампа която е ъпгрейд и е много по-лесна за правене.
Тия рингове са камертони и като се чукнат звънят по гамата, вкл. и полутоновете. Така твърди поне синът на Лаковски, който има оригинален MWO от онези времена и обработва нови съставки на парфюми за големите козм. фирми.
Освен това задължително трябва да са медни или месингови, а няма такива тръби с точното сечение - затова слагат и алуминиеви тук-там ама не е същото. И т.н. А, и прекъсвачът задължително трябва да е механичен, там има едни Тесла трафове накрая директно свързани с ринговете... Не е добре да се правят самодейности, не знам как ще е с ел.лампа... Абе пробвай все пак  :) И дай снимка да оценим енергетиката /аз и още знаеш кой от форума на Филип  :), то там мерещия е един/. Не вярвам Айкроу да откаже - той си е наш човек. 
Поздрави!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия