Автор Тема: Защо запърите са вредни за рака!?  (Прочетена 11512 пъти)

vitan

  • Гост
Защо запърите са вредни за рака!?
« -: Април 28, 2015, 09:23:09 pm »
1. Запърите са забранени за продажба.
2. Променливия ток кара кръвта да вибрира и така се откъсват парчета от тумора и тръгват по кръвния поток по цялото тяло.
3. До тук никой от "производителите" на запъри навремето твърде не схванаха, затова минавам по същество:

Отивате в някой санаториум с минерална вода и там има "супер запъри" за подпомагане на възстановяването на ставния хрущял. Използват ги в травматологията при спортистите също. Целта е тока да вкара повече течности в хрущяла, та той по-добре да се "нахрани".
Започва се с постоянен ток, после 100 Hz, след това 4000 Hz и 4100 Hz заедно, та разликата от 2-те честоти да даде пак 100 Hz...
В упътването на този сертифициран уред пише:
ЗАБРАНЕНО ЗА УПОТРЕБА ПРИ НАЛИЧИЕ НА НЯКАКВИ ТУМОРИ !
« Последна редакция: Април 29, 2015, 12:41:58 am от dymelsoft »

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Защо запърите са вредни за рака!?
« Отговор #1 -: Април 28, 2015, 09:59:22 pm »
Тези апаратури съм ги виждал само на снимка. Но жена ми ги е ползвала в Хисаря. Направиха и проблем с вертигото. Активираха го при по-голени токове.  А тя ползва 'запер' (програмируем генератор на правоъгълни сигнали). С този генератор си излекува 90% от алергиите (беше всеки месец на инжекции), а и си оправи и разни други проблеми. НО честотите, които ползва СА СПЕЦИАЛНО проверени и тествани на апаратури за биорезонансен анализ плюс съответния човек, който може да направи съответните изводи и анализи.
Всички 'запърни генератори' без съответното изследване са безмислена работа. Истината е, че могат и да навредят!

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Защо запърите са вредни за рака!?
« Отговор #2 -: Април 28, 2015, 11:41:49 pm »
Здравей Витане!
 Според мене тоя надпис е само за да си измият ръцете после ако стане нещо. Същия уред е противопоказен и за хора с пейсмейкари и евентуални бременни, предполагам?
 Аз си бях направил запер по книгата на Кларк преди време. Файда не видях, но тока който даваше на електродите не беше променлив, а импулсен. Сега си правя генератор до 2МХц и пак ще е с правоъгълни импулси. До сега съм срещал само добри отзиви за честотите на Хилда.
 Лампата на Райф също е забранена за продажба до колкото си спомням. И тя работи с променлив ток. Това прави ли я опасна?

Неактивен la4oo8

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 12
Re: Защо запърите са вредни за рака!?
« Отговор #3 -: Април 29, 2015, 12:36:44 am »
Здравейте,оперираха жена ми от рак (женски болести), останали са няколко разсейки колкото лещено зърно и сега е на химиотерапия.Има ли смисъл да търся специалист с професионален запър за помощ?Ако някой знае къде и кой ... напишете ми адрес или телефон.
« Последна редакция: Април 29, 2015, 12:44:33 am от dymelsoft »

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Защо запърите са вредни за рака!?
« Отговор #4 -: Април 29, 2015, 06:27:34 am »
la4oo8, гледах някъде, че всякакъв вид рак се лекувал със специална диета в която не ядеш захар и неща който генерират захарни молекули. Твърдението беше, че раковите клетки имали остра нужда от енергия и се хранели изключително и само с такива захарни молекули и без тях измирали. Нормалните клетки имали някакви по-сложни механизми за производство на енергия, докато раковите разчитали само на тези захарните молекули. Имаше и препоръка, какво всъщност да се яде, но не съм запомнил. Общо взето лечението се свеждаше до това да ядеш храни от които нормалните клетки могат да извличат енергия, но раковите не могат.
Също така един изследовател каза, че е мъчил да разбере каква е правилната храна за хората. Идеята му беше, че всяко животно яде определена храна, а не всичко, както хората обичат да правят. Стигнал до извода, че хората трябва да ядат неща като картофи, ориз, боб, леща, царевица, грах и т.н. + зеленчуци, плодове и ядки. Това което не е желателно да се яде е месо, сирене, кашкавал и всяквите му там животински преработени продукти. Извода му общо взето идва от начина по които изглеждат азиатците сравнени с американците и европейците. Вероятно има някаква истина в това което казва.

vitan

  • Гост
Re: Защо запърите са вредни за рака!?
« Отговор #5 -: Април 29, 2015, 08:40:39 am »
Дали запърите вършат нещо - изследвайте от какво е умряла Х. Кларк или правете каквото си знаете. На когото му е писано да се удави, няма да се обеси...
Както как ще да ви звучи, няма да споря с никого...

@az_skeleta, Здравей,
"лампата на Райф" не е забранена. Правят я няколко човека само по земното кълбе. Машината е друга тема, ама както попитало, така и отговорило.

@valex - благодаря. Витилигото е вирусно, както рака. Явно запъра им е противопоказен...
Навремето в дивата "демокрация" (не че сега е питомна), продаваха кренвирши, които като ги запечеш имаха изглед и вкус на печена тоалетна хартия. Тогава лепнах алергия, за която ми даваха доживотно да пия Зиртек. EDM_electronics ме посъветва да си изчистя черния дроб с нагряване, зехтин и лимон - и всичко изчезна... Сега, по тия зеленчуци извън сезона (напомпани с какво се сетиш) пак малко се изривам, но отдавна не съм си правил "профилактика". Още повече, е в момента мога да топля с "двойна мощност" - в което е и ключа за бараката.

« Последна редакция: Април 29, 2015, 10:16:25 am от atos »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Защо запърите са вредни за рака!?
« Отговор #6 -: Април 29, 2015, 09:11:26 am »
nizo Това което си гледал за захарите е голяма психопатщина да знаеш. Раковите клетки са леко видоизменени от вирус ЧОВЕШКИ клетки. Поради това е толкова трудно да ги убиеш без да убиеш и другите здравите клетки. И те си имат запазени всички механизми на хранене, нещо повече когато лесната храна  не достига започват да се хранят със здравите човешки клетки. и болният става 30-40 килограма.
А иначе понеже рака се предизвиква от няколко различни вируса и поради това не съществува единно лечение.
la4oo8 погледни по обстойно темите за лечение на рака. При жена ти е най вероятно да става въпрос за причинител папиломавирус. при който има доказано лечение със Котешка стъпка. за твой късмет тя точно сега започва да цъфти. Друго подходящо е една чаша ИСТИНСКО червено вино "не степчетата дето ги продават за вино в магазините" и в нея разтворен един аспирин, но да престой поне едно денонощие да реагира съставката на виното. Също така сурови кайсиеви ядки. и накрая това което е най проверено и за което гарантирам, че излекува мой приятел напълно това е отрова от кубински син скорпион продава се под имената ESCOZUL и VIDATOX Последният вариант обаче изобщо не е евтин за разлика от Котешката стъпка, за която е нужно просто да се разходиш до най близката градинка.

Velektra

  • Гост
Re: Защо запърите са вредни за рака!?
« Отговор #7 -: Април 29, 2015, 09:27:43 am »
Дали запърите вършат нещо - изследвайте от какво е умряла Х. Кларк или правете каквото си знаете.

"В самите щати д-р Кларк беше преследвана заради книгите си, многократно арестувана, отнеха й лиценза за практика, та се наложи да открие клиника в Мексико, където да лекува болните по своя метод. Но дори и там тя не бе оставена да упражнява своята дейност - беше и забранено да посещава клиниката поради отнетия й лиценз, а клиниката бе затворена, защото не отговаряла на някакви измислени изисквания.
Но най-голямото престъпление спрямо нея беше не системния психически тормоз и измислените съдебните дела, а физическото й отравяне и заразяването на кръвта й в болницата, в която й преливаха кръв против "анемия".
И те постигнаха своето - доктора, който проповядваше, че всички болести, включително и рак се лекуват с обикновени билки и апаратче, което всеки може да си направи почина на 82-годишна възраст от рак. В официалния й сайт, заболяването и смъртта й са обявени за мистерия.
Но тя не е единствена, която има подобна съдба. Всеки, който по един или друг начин се опита да обори официалната медицина бива оплют, обявен за шарлатанин и унищожен физически. Защото бизнеса със здравето на хората е най-могъщия. "


Това, че хората не могат да се лекуват така, както е казала д-р Кларк не означава че тя греши, дори и за запера.
Хиляди правят трансформатора на Тесла, но само за фойерверки. Това значи ли да обявим, че Тесла е измислил глупаво и ненужно устройство?
« Последна редакция: Април 29, 2015, 05:23:11 pm от atos »

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Защо запърите са вредни за рака!?
« Отговор #8 -: Април 29, 2015, 09:29:27 am »
Радико
Мисля, че противоракова билка е и котешкия нокът.

vitan

  • Гост
Re: Защо запърите са вредни за рака!?
« Отговор #9 -: Април 29, 2015, 09:31:40 am »
1. Авторката на книгата: "Лечение на всички видове рак" е умряла от.... рак! Доказано.
2. Доказано съдебния процес срещу нея е справедлив. Ама пусти протестантски общества нямат мира за чудотворства!!!

П.п. Причината да почна тая нишка бе, че на някакъв протестант от чужбина по протестантска линия му подаряват "Райф", а горкия не може да го подкара, че иска помощ....

П.п. 2 Котешка стъпка. Четете бе хора, нали е писано тук. То бива да ви е паднало нивото, ма чак толкоз?!?!?!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Защо запърите са вредни за рака!?
« Отговор #10 -: Април 29, 2015, 10:07:48 am »
Цитат
П.п. 2 Котешка стъпка. Четете бе хора, нали е писано тук. То бива да ви е паднало нивото, ма чак толкоз?!?!?!
Да писано е  И аз съм писал по въпроса поне няколко пъти, но когато става дума за спасяване на живот какъв е проблема да се повтори на още едно място. Така се увеличава вероятността да го види този за когото е важно за живота му, най - малкото защото излиза отново по напред в търсачките.
« Последна редакция: Април 29, 2015, 10:17:49 am от atos »

vitan

  • Гост
Re: Защо запърите са вредни за рака!?
« Отговор #11 -: Април 29, 2015, 10:31:11 am »
Човека не иска да види очевидни неща, така че, колкото и да го напишеш, с каквито и надписи да го правиш - все тая....

П.п. За очевидните неща писах, само забравих отново да попитам: кой до сега се е излекувал от рак само със запър? Плащам си да видя такова доказуемо чудо!

Velektra

  • Гост
Re: Защо запърите са вредни за рака!?
« Отговор #12 -: Април 29, 2015, 10:43:51 am »
... То бива да ви е паднало нивото, ма чак толкоз?!?!?!

Витане ти не можеш да се излекуваш от болеста "Надменно и нахално държание към участници във форум", а искаш доказателства за излекувани от рак.
Това показва, че нивото ти не е паднало.
« Последна редакция: Април 29, 2015, 05:15:39 pm от atos »

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Защо запърите са вредни за рака!?
« Отговор #13 -: Април 29, 2015, 11:02:08 am »
Здравей Витане!
 Откъде съдиш че апарата на Райф е разрешен? След като губи делото му унищожават апаратите и е забранено да се правят нови. Педесет и някоя година се опитва да подкара апарат без лампа, чрез контактен метод, но няма същия ефект и се отказва. Аз гледам на Кларк като на негова последователка.
 Ако под запер визираш устройство което работи на около 30КХц то и аз съм съгласен с тебе че не е универсално.

vitan

  • Гост
Re: Защо запърите са вредни за рака!?
« Отговор #14 -: Април 29, 2015, 04:47:41 pm »
Здравей Витане!
 Откъде съдиш че апарата на Райф е разрешен?
Здравей,
Ами виж американския пазар, фрашкан е с контактен и безконтактен "Райф". Запъра е забранен само у нас, не и там. "Райфове" да искаш...
...Аз гледам на Кларк като на негова последователка.
Аз пък гледам под микроскоп с реално увеличение 2000 пъти и като такъв задавам риторичен въпрос: Като си купиш бисквитки "Катеричка", оттам катеричка ли изскача?
« Последна редакция: Април 29, 2015, 05:23:56 pm от atos »