Автор Тема: Научна физикална радиестезия (радиодезинтеграция). Луи Тюрен  (Прочетена 118370 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
С визуализация е възможно да се постигнат много резулатати и като пример, ще дам една моя вчерашна практика. Направих си енергийно изчистване, с визуализация. Правил съм го много пъти и резултатът е винаги един и същ. Представих си, че през мандибулата ми влиза чиста вода, минава през тялото и изтича към земята. След няколко часа, резултатът е ходене по спешност в кенефа, а на другата сутрин, се чувствам мнооого добре. Тази практика я открих съвсем случайно, при различни ментални опити.

Сам казваш, че не ти трябва "катализатор" за да свършиш тази операция. Аз през цялото време се опитвам да кажа същото по един или друг начин.
Човешкото тяло има огромен потенциал да се "саморемонтира". То успява да се справи с всякакви вируси, бактерии, наранявания, счупвания... САМО, без външна помощ. За тази цел някои обаче имат нужда от стимул, от внушение да го кажем. Едни ходят на баячки, на други им леят куршум, трети носят заешко краче, четвърти се молят пред икона... Функцията на тези "катализатори" е абсолютно същата - внушението че някаква външна сила ще ви помогне да се преборите с там каквато ви е болката.
Опитите това да се облече в някакви научни термини са смешни. А опитите тези неща да се продават на страдащите са ... за мен поне са неморални.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Всъщност, катализаторът НЕ излъчва, сам по себе си, но излъчва информация чрез чужди вълни, ако е поставен правилно!
Значи не е катализатор, а КОНВЕРТОР на лъчения!
Подобно на оргонит, но с фокусиран диапазон за въздействие върху човешкия геном - логиката води натам!
Защо тогава тези от сайта и филма се правят на ощипани, а не го кажат директно?
Или си мислят, че ползвайки толкова объркващи хората термини и противоречащи си твърдения ще "блеснат" като супер капацитети, заслужаващи безпрецедентно доверие ли?
Такова отношение към "простолюдието" е (меко казано) адски дразнещо!

Хипарх, предлагам да завъдим един бульон от нещо живо ... някакви микроорганзми. 50-100 литра... И след това активно да ги "облъчваме" с катализатор, нареждащ им да произвеждат в клетките си злато или паладий, или осмий... нещо скъпичко... Как мислиш, колко грама ще излезнат от една кофа?
Моля ти се ... "зародиши на материя, израстващи в организма до зряла материя"... обясни ми моля ти се какво е то "зародиш на материя"?

Юлиане, пак успя да ме разсмееш ;D
Това, което Хипарх нарича "зародиши на материя" е просто материалната информационна матрица за даден обект.
Все едно да дадеш на тялото си чертеж/схема за здрав организъм, по който то да работи и ремонтира увредените зони.
Има много методи (това са си направо технологии) за "копи-пейст" на матрично ниво!
Мисли за организма си като за вид "плейър", който възпроизвежда/синтезира от тази информация в тялото, която му се подава!
Може да ти се подаде негативна информация "магии, уроки" (по народному) или ел. магнитно негативно излъчване (радио репитри, или разните други гадости там). Може обаче и да ти се подаде позитивна информация, която тялото да синтезира (възпроизведе) и да действа регенеративно!Самото тяло има памет, но няма разум! Затова на ментално ниво тези процеси може да се контролират волево от съзнанието, но за целта съответният човек трябва да има духовно израстване и осъзнатост на доста по-високо ниво от средното!

Да, Юлиане, при хората с по-слабо духовно израстване се използва чистата ВЯРА като метод за директно усвояване на тази информация от тялото, понеже те не са усвоили менталния контрол в степен, необходима за волево въздействие! Това представлява САМОВНУШЕНИЕТО, но то работи!!! Тук се ползва ВЪНШНО въздействие като стимул, но то е поредното доказателство, че самото тяло го прави, само методите на подадената информация (технология) са различни!

edin, информацията не е чиста мисъл, точно обратното е - мисълта е чиста информация, която съзнанието понякога налага върху организма, като по този начин му влияе негативно (ако си хипохондрик) или позитивно (ако си с по- високо духовно и енергийно израстване)!


Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Джулиане, за да не ти трябва катализатор, трябва да ЗНАЕШ, доста повече, отколкото си мислиш и практика, която изисква повече, отколкото можеш да си представиш. Споменатите йоги, живеят друг живот. Моя е съобразен с мястото и времето и затова не съм йога, а ползвам помощни средства. В следващия живот, може и да нямам нужда от патерици. В този, това съм си избрал и то има дълбока причина, която не може да се обясни.
Обясненията ти, че всичко е внушения е неправилно и те държи в затвор, за твоето съзнание. Просто не разбираш, защото си избрал, да не разбираш. Това е твоята роля. Моята е друга.
Новото е винаги с Ян поляритет, мъжко, вървящо нагоре. То винаги среща своята противоположност, с Ин поляритет, женско, съпротивляващо се на Ян, държащо статуквото. Ян е по-силно, затова новото, не може да бъде спряно.
Моралът, за който говориш е фалш. Хората, отдали времето и енергията си, да направят катализаторите, живеят като себеподобните си. Имат нужда от материални придобивки, като всеки, за да съществуват тук. И от каква позиция ти ги съдиш, че искат земна енергия, във вид на пари? Ако получиш даром енергия, ще я връщаш с лихвите. Това съм го проверил!

Цитат
Значи не е катализатор, а КОНВЕРТОР на лъчения!

Защо ме разсмивате бе хора. Ако е конвертор, той ще участва, като изпълнително устройство, отдаващо енергия. Това не се случва. Катализаторът е само посредник.
 
Цитат
edin, информацията не е чиста мисъл, точно обратното е - мисълта е чиста информация

Не врат, а шия. Ясно  ;)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!

Защо ме разсмивате бе хора. Ако е конвертор, той ще участва, като изпълнително устройство, отдаващо енергия. Това не се случва. Катализаторът е само посредник.
 
Не врат, а шия. Ясно  ;)

Ами НЕ Е едно и също!
Цитат
edin, информацията не е чиста мисъл, точно обратното е - мисълта е чиста информация
Все едно да твърдиш, че след като морковът е зеленчук, значи - зеленчуци означава моркови!
Да, ама не!
Зелето също е зеленчук, но не е морков!
Информация не означава мисъл непременно!
Точно по същия начин са объркани обясненията във филма, че и в сайта!

Юлиане, забравих да допълня - самовнушението е само една малка част от подобни въздействия. При него на обекта се внушава, за да може той директно на тази база да си изработи позитивната информация! Без осмисляне, без анализ!
Но, както вече казах, това е само нищожна част от методите. Когато човек не знае, че е подложен на подобни влияния (без значение дали позитивни или негативни) работата е извършена по всеки друг начин, но не и чрез самовнушение!
Има многобройни опити, които са го доказали, проведени по твоя любим НАУЧЕН метод и имат повтаряемост и прогнозируемост!
И ако нямаш обяснение за това чрез своите познания, това не значи, че не е факт! Не е нужно да ги нагаждаш към своите разбирания, само и само да не признаеш, че не знаеш всичко (няма такъв, който знае ВСИЧКО)!



Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Хипарх, предлагам да завъдим един бульон от нещо живо ... някакви микроорганзми. 50-100 литра... И след това активно да ги "облъчваме" с катализатор, нареждащ им да произвеждат в клетките си злато или паладий, или осмий... нещо скъпичко... Как мислиш, колко грама ще излезнат от една кофа?
Моля ти се ... "зародиши на материя, израстващи в организма до зряла материя"... обясни ми моля ти се какво е то "зародиш на материя"?

Би било добре, но в случая нищо няма да се получи :D Тези катализатори са предназначени за хора, а не за едноклетъчни организми. Катализаторът, държан в ръка (особено важно е да бъде притиснат с възглавничката на палеца, която е един вид кондензатор на био-енергия), започва да предава информацията към човека. Т.е. човекът, с цялата си сложна система от ефирни тела, чакри, нервна система, мускули и т.н. започва да действа като вид особена антена, която чрез посредника катализатор, започва да си улавя това, което му е необходимо (и колкото е необходимо) от околната среда.
Както вече е дискутирано, това може да стане и по други методи без помощни средства, но това изисква цял живот отдаденост в областта, както и изолираност от матрицата, в която е потопен средностатистическият човек. Затова катализаторите се явяват просто улеснение за активиране на този процес.

За зародишите Атос го е казал. Информационната матрица, която диктува как да се формират и в каква конфигурация да се подредят вихърчетата, съставляващи "елементарните частици", съответно и материята. Зараждат се вихри от етера, които се групират и образуват отделни клетки, които пък от своя страна се групират по определен начин, като всичко това вибрира и се върти всяко за себе си с невъобразими скорости. Тези ротации и вибрации избутват етера настрани, образувайки голяма кухина, позната на науката като "атом". Тези междинни етапи към формирането на зряла материя, спадат към етерните поднива, които може да се разграничат като четири на брой. Заедно с 3-те познати състояния на материята, стават общо 7 агрегатни състояния.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Цитат
Информация не означава мисъл непременно!

Напротив, но ти си представяш нещата, по някакъв матричарски начин. Няма информация, която да не е носител на мисъл, поради простата причина, че вселенското съзнание, твори, абсолютно всичко. Дори да драснеш с молив, нещо на лист, това също е част от съзнанието, носи информация и самото то е създадено от такава.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Джулиане, за да не ти трябва катализатор, трябва да ЗНАЕШ, доста повече, отколкото си мислиш и практика, която изисква повече, отколкото можеш да си представиш.

Точно защото не само си представям, ами и от време на време си експериментирам с моето тяло, затова и знам кое и колко може да се постигне. Защо си мислиш че не знам? Или си мислиш че тия неща си ги изсмуквам от пръстите ли?
Ти си решил, че си част от голямата матрица, от всемирното поле и трябва да черпиш оттам енергия. Аз ти казвам ,че собственото ти тяло е напълно перфектен механизъм, който може да се справи сам без чужда помощ, без матрици, съвети и "телеграми отгоре". С много неща, но не и с всичко. В някои случаи е наложителна намеса - хирургична, понякога психологична. Понякога намесата спомага за по-бързото преминаване на състоянието. Понякога просто го прави по-малко некомфортно. Пример за първото да речем е дезинфекцията, за второто - примерно обикновения аналгин. Може и без тях, но става по-бавно или с повече болка... което е ненужно.

Моралът, за който говориш е фалш. Хората, отдали времето и енергията си, да направят катализаторите, живеят като себеподобните си. Имат нужда от материални придобивки, като всеки, за да съществуват тук. И от каква позиция ти ги съдиш, че искат земна енергия, във вид на пари? Ако получиш даром енергия, ще я връщаш с лихвите. Това съм го проверил!
Не съм аз човека който ще казва как да живеят тези хора. Решили са да изкарват пари така - да го правят. Мое право е да кажа какво ми е мнението за тях. А то е че те нищо не се различават от тези, които продават уредите за икономия на ел. енергия (ония кутийки дет се включват в контакта), или "екстрасенсите" дет плямпат по Канал 3 на импулсни телефони. И последните са хора, и те "имат нужда от материални придобивки", нали? Щом има клиенти - ще има и бизнес. Това е истината. Не ми харесва, правя каквото мога... при това безплатно.

... Все едно да дадеш на тялото си чертеж/схема за здрав организъм, по който то да работи и ремонтира увредените зони.
Има много методи (това са си направо технологии) за "копи-пейст" на матрично ниво!
Мисли за организма си като за вид "плейър", който възпроизвежда/синтезира от тази информация в тялото, която му се подава!
Всеки човек е различен. Не можеш да ползваш "калъп" който да пасва на всеки. Това да не ти е тоалетна чиния - правиш един калъп и после изливаш от него 1000 кенефа... Всеки организъм си има собствен чертеж, собствена архитектура, и няма сила която да ме убеди, че нещата стават "на конвейр".
Отгоре на това тялото си има "архив", то знае как трябва да функционира, как трябва да изглежда. Когато нещо в него се "счупи" то дава достатъчно ясен сигнал за нередността. Как мислиш тялото разбира това? Дали не сравнява реалното състояние с "първоначалния проект" и рипортва за несъответствие?

Всичко това което се изписа е опит да се разкажа с научни термини Библията... Стария и Новия завет. Докога ще се въртим в този цикъл? :)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Цитат
Ти си решил, че си част от голямата матрица, от всемирното поле и трябва да черпиш оттам енергия. Аз ти казвам ,че собственото ти тяло е напълно перфектен механизъм, който може да се справи сам

Пропускаш много важни подробности. Например, че живеем в България. Тук си имаме, всекидневни грижи, за да оцелеем физически. Време за свръхчовешки практики, почти никой няма, пък и всеки живот си има точно определена преди раждането задача. Не поставяй всички под един знаменател.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Достатъчно е човек да отдели по половин час на ден да се разгледа, да се вслуша в тялото си, да се опита да усети кое как работи ... Точно както човек свиква да слуша колата си, от време на време отваря капака да види докъде е маслото и антифриза ...
Да, има хора които използват тялото си на принципа "карам докато спре на пътя"... и после се опитват с добавки да чистят инжекциона, да спират течове на масло и антифриз с прахчета ... накрая свършват в сервиза или в Надин... нещата с присадки и добавки не се възстановяват, само се закърпват за малко.

Ма тялото си е тяхно де ... живота и той... да правят каквото искат. Аз мога да помогна със съвети, не ща да им продавам  продукти на "Бардал" и "Лики Моли"... :)


Същото е като да ползваш наркотици, щот живота ти е скапан и си нещастен... Мислиш че някакво цилиндърче или пирамидка ще те излекуват, ще ти донесат пари, ще те сдобрят с жена ти ... глупости ... пълни глупости.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Гроздето е киселко, нали?  ;D ;D ;D Много са ти примитивни разсъжденията. Това е в заключение.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Edin, постовете ти тук удивляват и чак плашат. Изглежда мислиш, че знаеш всичко??? Че си стигнал до абсолютната истина??? Възможно ли е да не оставиш поне мъничко съмнение???
Не съм фен на скептицизма на Юлиан, но твоята самовглъбеност е втрещяваща, поне за мен.
В православието такова състояние се нарича "прелест", потърси и прочети какво означава, може да ти стане интересно.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Човек е длъжен пред себе си, да отстоява неговата си истина. Това е право, абсолютно на всеки! Никой не е стигнал по лесния начин, до определени неща и току така, да плюе на труда си, някак не върви. Зодия Телец съм, затова си представи, колко съм упорит  ;D ;D ;D А православието......мани я тая психо атака  ;D ;D ;D
Може за много неща да не съм прав, но само времето ще покаже, дали е така. Все пак истината не е абсолютна. Да не забравяме къде живеем. ;)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Всеки човек е различен. Не можеш да ползваш "калъп" който да пасва на всеки. Това да не ти е тоалетна чиния - правиш един калъп и после изливаш от него 1000 кенефа... Всеки организъм си има собствен чертеж, собствена архитектура, и няма сила която да ме убеди, че нещата стават "на конвейр".
Отгоре на това тялото си има "архив", то знае как трябва да функционира, как трябва да изглежда. Когато нещо в него се "счупи" то дава достатъчно ясен сигнал за нередността. Как мислиш тялото разбира това? Дали не сравнява реалното състояние с "първоначалния проект" и рипортва за несъответствие?
Не, Юлиане, всеки човек е ИНДИВИДУАЛЕН, но е човек - хомо сапиенс и притежава човешки геном, и сходна енергетика!
Все едно да ми кажеш, че някой би се отровил от цианкалий, а друг - не?
Или така любимите ти хапчета "аспирин" ще действат на един, а на друг-не, щото не е същия човек?
Въпросният "архив" се видоизменя с външните фактори, те наслагват върху този архив своя отпечатък и по този начин оставят трайни изменения в "генетичната памет". На това се дължат мутациите и еволюцията, пример за това са наследствените заболявания и предразположености за тях!
Най-простото доказателство за това е елементарен белег от порязване или изгаряне или зараснала счупена кост(винаги с удебеление)!
На всеки 7 години в човешкия организъм не остава нито една неподменена клетка!
Защо, според теб, тялото не ползва този "архив", за да заличи белега (който иначе носиш цял живот)?
Аз ще ти кажа защо - защото информацията в този архив вече е променена!

edin, малко са ти объркани понятията "мисъл" и "съзнание", не е задължително съзнанието да има мисъл за продукт. Мисълта е продукт на мозъка, по-точно тя е начин за проява на част от съзнанието чрез мозъка.
Съзнанието (ако щеш и на вселенско ниво) не ползва мисли ;D


Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
След 4 дни ползване, дадох катализатора за изчистването на телесните течности и лимфата, на моя приятелка. Ето резултатът на втория ден. Всъщност започна на първия, само с влошена миризма на урината.





Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
... Или така любимите ти хапчета "аспирин" ще действат на един, а на друг-не, щото не е същия човек?
Има много хора, на които дадени медикаменти не действат, или действат не по желания начин.
А по въпроса за отровите - там нещата са на чисто химическо ниво - едва ли има някой, чието тяло да издържа на сярна киселина примерно...

Най-простото доказателство за това е елементарен белег от порязване или изгаряне или зараснала счупена кост(винаги с удебеление)!
...
Аз ще ти кажа защо - защото информацията в този архив вече е променена!
Давай катализатор който да заличава белези тогава - нали чрез него ще получа "оригинална, съвършена матрица". Само ... да не ми пораснат и цици... :)