Автор Тема: Двигател захранван с вода - АВТОРСКА ТЕМА на Владимир Димитров  (Прочетена 158043 пъти)

hristo

  • Гост
...При положение че се опитва да се раздели водната молекула на водород и кислород и те да се използват като реактивни газове, това е обречено на неуспех, и просто няма смисъл. В крайна сметка си има стандартни формулировки относно това колко енергия трябва да се вложи за да се разцепи водната молекула.
... За да се случи нещо, трябва да се разделят валентните връзки.


Ето как Станлей Майер описва процеса на разтегляне поляризация на валентните връзки на молекулите на водата в първия момент Fig.3А тока е 0 [А] после плавно се повишава тока обвиващата крива на подаваните ШИМ импулси и при достигане на точката на прекъсване на валентните връзки тока рязко нараства точно в този момент електрониката спира за кратко dead time да подава ток. Получава се известна форма Трионообразен сигнал се казва, това съм го дал в другата тема за електрониката както и схема на BUCK DC-DC конвертер силовата част е има още трески за дялане там шунта е много малък може да е един резистор 10 ома и да има нужда от ОУ който да усили сигнала за токовия шунт, но това го смятам за подробности които всеки схемотехник може да се справи и да ги поправи.
https://mazeto.net/index.php/topic,320.msg115592.html#msg115592
Трика който съм ползвал е софтуерен модулиран ШИМ, при който ширината на импулса отговаря на височината на напрежението показано на импулсите на схемата на С.Майер. значи пускаме еднакво високи импулси 12 волта, но с различна ширина. И дросела 160 микрохенри ги осреднява до различни по напрежение импулси върху електродите на електролизера ни. Диода затваря веригата след като спрем импулса и тока който е в дросела си затихва през клетката дросела и диода образувалата се верига.
От диаграмата се виждат 6-8 импулса на поредици с нарастваща амплитуда (ширина в мойта схема) и прекъсване за релаксация на молекулите между групите по 6-7 импулса поредни.

И за да не съм Капо по темата прикачам едни водни_инжектори пак на С.Майер. Ако има кой да ги изработи мога да предложа един ДВГ от бракувана ЛАДА за проби.
« Последна редакция: Октомври 02, 2020, 09:44:57 pm от hristo »

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Г-н Димитров,бихте ли дали информация с каква ефективност горите водата?бутайки двигателя може ли да се затвори цикъла ,сиреч да се самозахрани ?с други думи -бутате ли двигателя горейки водата с ефективност над 100% ?

Ако се чувствате в опасност разкривайки ефиктивността на вашата технология ,то тогава не отговаряйте ..

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Ама че въпрос? Не е до мен, но веднага отговарям, разбира се! Колко пъти г-н Димитров, ви набива в канчетата, да си размърдате гънките!

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
За ефекта на Юткин - той го е ползвал за разрушаване - действало във всички посоки в течността.
Но това не е горене на вода.