Автор Тема: Двигател захранван с вода - АВТОРСКА ТЕМА на Владимир Димитров  (Прочетена 161640 пъти)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Pyrovesо толкова съм Тъп, че измислих двигател, който още не можеш да схванеш!! https://youtu.be/rNYYpxRhHPc Движи ли се бутолото,или хода е толкова бърз че не го виждаш?? Туй дето му викаш светодиод ;)ама ти не си виновен!!
Както ме посъветваха вече няколко пъти нивото в този форум е много низко за представяне на каквито и да е резултати ..
Ще има презентация в медиите ,след това ще разкрия схемата..
Имайте малко търпение !!
Владко, много си зле мойто момче, ама много. Толкова си зле че само в BG-Mamma могат да ти се вържат на измишльотините и не форума е с ниско ниво а глупостите дето представяш са уникални и на друго място биха те изхвърлили ВЕДНАГА без да се замислят. Чудя ти се на уникалния "интелект", бре що хабиш енергията на импулса с тая вода и спринцовка. Що просто не вкараш тоя импулс в един електромагнит да видиш сам колко в повече енергия ще изкараш, просто пробвай и повече не ни занимавай с някакви велики глупости.

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
 Krasias
Електромагнита ще направи ли два хода с един кратък импулс ве Глупако ?
с тези импулси с които работя няма да има време да мръдне!!!
Защо си показвате простотията поне си мълчи като няма, какво да напишеш или покажеш.
 

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Krasias
Електромагнита ще направи ли два хода с един кратък импулс ве Глупако ?
с тези импулси с които работя няма да има време да мръдне!!!

А ти пробвай де, преди да раздаваш разни титли, щото след пробата ще останат за тебе.....

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Krasias
Готов си да промениш едно от фундаменталните взаимодейсвия във Физиката !!

Предавам се ЧАО
Губете си времето !!!
Не случайно Всички Действащи Изобретатели в този форум се отдръпнаха!!!
Много ме забавлявате,но времето ми е ценно..
Здраве на всички !!
.
« Последна редакция: Октомври 01, 2020, 01:51:35 pm от владимир димитров »

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Ся, разглеждайки нищАта от гледна точка на диалектическия материализЪм и марксиско-ленинската философия, ако така създалата СЕ революционна обстановка не приключи за 7(седем) дена 24.09-1.10.2020 е възможно да СЕ случи контрапреврат, ноо за СЕга белогвардейците хвърлиха кърпата и доволно СЕ отдръпнаха на острова на блаженството при другите Изобретатели.   

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Язък! Чаках резултатите от чуждестранните лабораторий, че и аз да се включа. Владимир моля те инфо ме на лични!

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Кузмов какви резултати бре - това кой де има малко хабер от понятие единствено ш се смее .......

hristo

  • Гост
Смейте се като патета, дето не знаят нищо и за един Лев не сте чували.

Ну, смотрите:
<a href="https://www.youtube.com/v/eOpHEwjpl9E" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/eOpHEwjpl9E</a>
Има такъв фокус.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Монти, нали 2 чуждестранни лабораторий са закупили?

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Да бре а аз съм кралицата на Англия.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Ристе - задавам ти елементарен въпрос на който като отговориш и имаш малко повече от чорба в глаевата щ си направиш извода.
За образуването на искра (плазмен разряд)  и в последствие за поддържането и пренасянето чрез него на енергия това коства ли енергия, и колко енергия коства?

hristo

  • Гост
Нека Зареждаме един кондензатор до напрежение U[V] в него имаме енергия E[J]=0.5 * C * U * U ; където U е напрежението явно над 315 волта може би с удвояване с схема на удвоител с два диода и два кондензатора общо ги зареждаме до 630 волта макс. C е капацитета на кондензатора това E[J] е електрическата енергия която е зареден след това правим искра и го изпразваме през изскрището в което има капка вода, която експлоадира и създава 100-ци хиляди атмосфери.
Енергията идва от кондензатора и ние само я превръщаме ефективно в механична енергия подобно на взрив, който според ЮлиянГ не съществува в ДВГ (няма детонации).

Най Простата схема е Автотрансформатор врътката в ляво, следва повишаващ трансформатор, следва високоволтов токоизправител, съпротивление ограничаващо тока - може и реактивно: дросел например, като дросела може да се прехвърли и в първичната намотка на повишаващия траф, за да е по-нисковолтов тип за намотките е важно. И после имаме прословутия високоволтов кондензатор, който зареждаме с постоянен ток 18 милиампера примерно и разреждаме през разрядник след достигане на пробивното напрежение на разрядника, като се стремим това пробивно напрежение на разрядника да е по-ниско от максимално допустимото за ел.изолацията на кондензатора диелектрика му. Последователно на разрядника имаме товар например водно съпротивление капка вода поставена в два електрода между тях и тя поема импулсно силата на тока.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
И като се събудиш установяваш че краката са ти отвити.

Цитат
100 000 хиляди атмосфери енергията идва от кондензатора
ти сериозно ли?

hristo

  • Гост