Автомобили, топлинни машини, алтернативни горива > Електровелосипеди

Контролер KT36WSM XPC08C за електроколело

(1/9) > >>

lpoik:
Колеги зравеите на вси4ки.Проблема е такъв - моят контролер е модел  KT36WSM XPC08C - в инструкцията пише че има връщане на енергия при спиране и спускане, но тази опция не работи. Връщане на енергия имали контролери с надпис E  ABS питането ми е, може ли да се преработи. Благодаря

Аtos:
Мисля, че без да постнеш схемата няма как да ти се отговори.
По- компетентните колеги да кажат така ли е?

lpoik:
Проблема е такъв, че принципна схема нямам, ако може някои да намери схема из нета, тогава може да се умува по нея. Аз търсих из нета но не открих.

lpoik:
Благодаря за отговорите колегиq но се оказва сложно това удоволствие за мен.Сега трябва наново да се измисля схема допълнителна,експерименти и не се знае какво ще се случи с контролера, наи-добре е да се намери ако може оригинална схема на контролера E-ABS или нов такъв. Благодаря.

lpoik:
Здравеите колеги аз какво измерих,значи обърнах колелото обратно и изключих буксата от акумулатора към контролера сложих уреда на плюс и минус към контролера и завъртях мотора колкото мога с ръка излезе някъде около 10волта право напрежение това значи ли че като вървя по енерция връща някъква енергиа като имате в предвит че акумулатора е 36 волта.И друго взех една лампа от фар за кола и я включих паралелно на уреда и светна много силно като завъртях мотора значи излиза и голям ток а напрежението си е пак около 10 волта.Благодаря.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия