Автор Тема: Огледалото на Козирев-директен преход към медитативно състояние на съзнанието ?  (Прочетена 73152 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Аз имам опити с паметта на водата и лаконично заявявам, че Емото не лъже!
Личен опит братя, а не чел някъде или някой му казал!

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Здравейте,
Преди няколко дена, при тъмна стая и размишление, за пръв път видях падащи светли точки в тъмнината. Падащите точки падат в земята и изчезват като дъждовна вода, някъде се образуват локви от светлина. През деня явлението продължава. Светлината е импулсна и на около два пръста разстояние като струни.
В северното полукълбо идва от космоса, в южното преминава през земята, без сериозно екраниране.
Светлината е студено синя, като от светодиод, но при контакт с материя става топла и може да гръмне, като светлината става жълтеникава.
Излизам на улицата и всички хора имат тази светлина в главата, с различна интензивност. Очаквал съм неочакваното но това ми се стори повече.
Изследвах "Тестатика" имаше от същата светлина, като слънце. Това слънце събираше този дъжд. Обратно в обикновен електростатичен генератор, между дисковете абсолютна тъмнина.
СЕ е тази енергия. Ако отцелиш локва на земята с тази енергия и сложиш заземление, енергията е безплатна, наблюдавам при едно старо дърво, че има локва.         

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
mi68, ти изби рибата :o Готов си явно за "Гаража" и този форум: http://styleglassbg.com/od/
Ще е готино да прегледаш там устройствата, които се пускат и да си кажеш мнението кое как виждаш :) А всъщност какво направи, за да стигнеш до това виждане? Медитация?

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
mi68, бях ти казал преди време, че се изразяваш "компресирано" ! Обясни ни?
Как хем си в стаята, хем "попиват в земята" ?
Как установи за северното и южното полукълбо? Кога прелетя от едното до другото?
"...при контакт с материя става топла и може да гръмне..." - как да гръмне, буквално ли?
Как можеш да черпиш от тази енергия?
Разкажи ни?


Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559


Векторе, кой олигофрен е писал тая статия, бре? Той идиот ли е?


Не съм чел статията :O Прати ми я един френд и реших да я споделя ..

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто

Светлината е студено синя, като от светодиод, но при контакт с материя става топла

Така е колега. Слънцето например е студено и е Ян - мъжко. Топлината се появява, когато срещне Ин - женското. Топлината е резултат от взаимодействието на две противоположни природни начала.
 

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Рекох да си затрая, но виждам недоразумение, поради смесване на гледни точки.
1. Ми68 вече е неволен "притежател" на вид екстрасензорно виждане. Неговите експерименти с тоците едва не го убиха. В момента започват проявленията на това негово "зрение".
2.
... Слънцето например е студено и е Ян - мъжко. Топлината се появява, когато срещне Ин - женското. Топлината е резултат от взаимодействието на две противоположни природни начала.
Правилното е:
Слънцето - Янг - Мъжко, Топло...
Земята - Ин - Женско, Студено...
...
Ми68 - вървиш в правилната посока. За усъвършенстване на придобитото от теб "зрение" използвай парче кожа, с което да покриеш очите, без да ги притискаш. Може и цялото лице да е покрито, но без притискане. Прави "наблюденията" в напълно затъмнени помещения - без прозорци. Сеансите трябва да продължават минимум 40 минути, след което вече се появяват "реалните" феномени.
През цялото време не пипай очите по никакъв повод.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Пък ако не се получи-направи нов взрив на Руслановия генератор и няма как да не стане ;D

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Майсторе, казах че Слънцето е студено в смисъл, че е такова, докато не срещне ИН полярността. Казах го в контекста на видяното, от mi68. Той е наблюдавал именно срещата на двете полярности и резултата от това. Дано ме разбрахте.

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Здравейте,
Нещата се успокояват, двойни образи не получавам но, автоматично се превключвам.
Правя уточнение, светлината идва от черното слънце или черната дупка, намира се близко до полярната звезда.
Светлината идва като бели снежинки на черния фон. Споделям защото някой друг може да е получил подобни видения или да заостря вниманието, картината е великолепна!
Сега се опитвам да оправя картата на България, доста черни участъци, липсва тази светлина. Това не ме затруднява, а вдъхновява! 

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Благородно ти завиждам, mi68 :) Да имаш възможност да погледнеш Първичното слънце (не е черна дупка), създало нашата галактика, бълващо необятни количества жизнена енергия, ще е безценно преживяване.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
За галактическия център ли става дума?

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Предполагам този район визира mi68. Само че, вероятно бърка звездите, защото Първичната звезда (Sagittarius A*) се намира близо до съзвездията Стрелец и Скорпион, а не при Полярната звезда, която е в опашката на Малката мечка.
« Последна редакция: Декември 08, 2014, 07:02:26 am от Maistora52 »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Той просто ви казва какво вижда и усеща, не е спорил за някакъв център...озаптете се малко:)

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
   mi68, правил ли си замерване на радиационния фон там, където се намираш?