Алтернативни енергоизточници > Други устройства на Tesla

James Robitaille - Quantum Energy Generator

<< < (2/9) > >>

PyroVeso:
` -'_'- Secunden, а ако попадне в недоброжелателни ръце? Знаеш ли що поразии може да направи? Като атомната бомба...

На бодлива крава Бог рога не дава!

Ей го - аз колко години го мъча... до сред нощите стоя... крадна части от работата уж да си спретна една кафемелачка от тези, дето ги произвеждаме, сглобявам...  а то все Калашник излиза!

madsatbg:

--- Цитат на: PyroVeso в Март 28, 2014, 03:03:19 am ---....ако попадне в недоброжелателни ръце? Знаеш ли що поразии може да направи? Като атомната бомба...


--- Край на цитат ---
Ха ха ха ...
И как разбра, че ще стане така?
Дали имаш генератор на СЕ и знаеш как работи и колко е опасно за човечеството?
Между другото атомната енергетика е донесла на човечеството много повече ползи отколкото вреди.

с уважение

п. с. По темата:
Всичко това ми прилича на зaрибявка.
Да има схеми, да има видео, но къде има потвърждения , че всичкото това дава повече от 100 %?

Много ми прилича на метода на "Кеше" фондацията.
Флашки, идеи, но...реализации?


--- Цитат на: ` -'_'- Secunden в Март 27, 2014, 09:43:31 pm --- .... Аз ако разполагах с подобни устройства го пускам веднага от анонимен източник свободно в мрежата за отрицателно бързо време голям процент от хората ще могат да си го направят в къщите вече ... но уви.

--- Край на цитат ---

Уви не разполагаме. :( А дали няма да си промениш мнението ако "разполагаш"?

Радико:
Напротив madsatbg. Атомната енергетика към сегашна дата нанася толкова вреда, че ползата е пренебрежимо малка.
А за свободната енергия: кажи ми за каква свобода бихме могли да говорим, ако в небето кръжаха денонощно правителствени дронове които нямат нужда да кацат за презареждане години наред. Бъди сигурен, че това ще е първото, което ще се случи след откриването на такова устройство. Факта, че ги няма е най-сигурното доказателство, че такова устройство няма открито. 

Maistora52:
Тревожен е всъщност факта, че и устройствата са измислени и създадени, и дроновете отдавна кръжат - там където трябва, и атомната енергетика преминава на ново - по-опасно ниво, и изобщо идеята е в обозримо бъдеще да бъде изтребена по-голямата част от човечеството.
Опитаха със световни въоръжени конфликти - множим се! Опитаха с вируси - множим се! Опитаха с глад и мизерия - множим се! Сега опитват с внедряване на идеи за създаване на конструкции и устройства, с които сами да си се претрепваме - най-бавно, но най-сигурно. Най-напред ще "паднат в боя" най-напредничавите - свободните изобретатели. А устройствата им ще бъдат доразработени с цел световно господство над оцелелите, на които ще им бъде разрешено да бъдат само роби.
Нищо ценно не се губи! - само преминава от едни ръце в други!

Secunden:
http://petel.bg/Unikalno--Balgarin-izobreti-mashina--s-koyato-da-promenya-vremeto--snimki-i-video--__67061

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия