Форум > Мошеници и изгонени потребители от форума

http://jichka.narod.ru/

<< < (2/3) > >>

GreenHulk:
Разбрах, че на някакво изложение наскоро предлагали подобни устройства, който е по-запознат да разкаже. То не че е трудно да се отвори кутията и да се види какво има вътре ;D .

juliang:
Дори и да има устройства намаляващи показанията на електромера, това са устройства ползващи недостатъците на измерителния уред, а не такива реализиращи реална икономия. Представи си едно село или един голям блок, в който всички жители боднат по едно такова устройство и включат бойлери, печки и т.н. на макс. Да се хванем ли на бас какво ще се случи с трафопоста дет захранва селото или блока?

Dedo pop:
      Виждал съм ги на Пловдивския панаир. Но не изложени на щанд а на сергийте по алеите. И винаги беше пълно с балъци. На спечелилите - честито.

Maistora52:
Тимур е прав, но само донякъде.
Не съм добър с руския, но ето какво им написах там:

"Спокойствие, ребята! - (простите за мой плохой русский , но я болгар!)
Бединка работает. Но и Тимур по себе прав. Тогда???
Прежде всего - Бедини говорит, что его устройство является ENERGYSER =  т.е. Енергизатор. Это не зарядное устройство, оно не вносит обычная енергия в АКБ , а только изменяет его химическое состояние при помощи т.наз. Радиантная енергия.  Вот и поэтому после Енергизирование не надо зарядит АКБ обычним способом.
Потом:  Что такое Радиантная енергия? - это не другое, а  мощный обратной импулс вызываемой после переключения транзистора (у Тесла это "Разрядник Молнии", или у нас каждый обычний контакт когда мы отключаем товар от эго)), которой имеет т.наз. "отрицателную" форму - это не минус ( - ) , это просто обратное движение електронов в работной намотке, вызван от т.наз. "Мнимый" Южный полюс находящийся между двух Северно-направленые магниты, и при помощи переключения транзистора.
Конечно все это НЕ Сверх Единичност, но это явление можно употребится в  других устройств являющийся ПереОбразователей такой радиантной енергии в обычной способно для употребления нормалной енергии.
Так - думайте какие ПереОбразователей, которые мы надо создаем для этой цели.
Я над этом работаю!"

Последните два поста не са за тази тема, а за темите с Бедини!

EDM electronics:

--- Цитат на: Maistora52 в Април 30, 2018, 09:45:24 am ---Тимур е прав, но само донякъде.


--- Край на цитат ---

Не е вярно, прав е докрай, не донякъде!
Бедини в теорията си представя обратната индукция, като СЕ. Но всеки който е имал вземане-даване с нея, знае, че там няма нищо неестествено, камо ли СЕ.

Все още никой не е доказал, че от Бедини генератора има СЕ.
И какво толкова му правиш на тоя генератор, какво толкова му работиш ми е интересно? Та това е експеримент за 1-2 часа. Ако нямаш някаква теоретична идея ей така да си връзваш кабели и да мериш на посоки, нищо няма да постигнеш.

И си написал на руснаците теории, които си прочел, те не са твои теории - с чужда пита помен си устроил, сякаш те не са ги чували тези неща. А факти в подкрепа на твърденията ти - йок! А те са важни - фактите, от теории вече се повръща.

Според мен /оставил съм си една малка вратичка само за обратната индукция/, ако при обратната индукция има някаква СЕ, то тя ще се намира при определена честота, т.е. такава, при която се възбужда или достига до ефира, подобно, като честотата на Шуман и вероятно с комбинация от един праг на високо напрежение. Т.е. две предпоставки - честота и минимално напрежение, като напълно възможно е тази честота да наричат "резонанс на ефира", както казва Капанадзе - я нашьол резонанс, т.е. намерил е резонансната честота на ефира. А щом навсякъде има разрядници означава, че с ниски напрежения не може да се постигне каквото и да било по въпроса.

При Бедини няма ни едното, ни другото. Неговата теория е класическата за обратния преобразувател. Ако някой които без фундаменталните познания в електрониката си мисли, че по пътя на пробата и грешката ще открие топлата вода, мисля, губи си времето....

Ако някой си е поставил задачата да направи Бедини-мотора в генератор на СЕ и все пак успее, ще е първия в света, друг като него не се е раждал.  :D Не знам дали "Caduceos & CO" LTD вече не произвеждат ток от този генератор, голям шум вдигнаха в разгара на "технологичния" процес?  :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия