Форум > Мошеници и изгонени потребители от форума

http://jichka.narod.ru/

<< < (3/3)

caduceus:

--- Цитат на: EDM electronics в Април 30, 2018, 01:54:58 pm ---============
Ако някой си е поставил задачата да направи Бедини-мотора в генератор на СЕ и все пак успее, ще е първия в света, друг като него не се е раждал.  :D Не знам дали "Caduceos & CO" LTD вече не произвеждат ток от този генератор, голям шум вдигнаха в разгара на "технологичния" процес?  :D

--- Край на цитат ---

 :) Сладур си ти EDM, та тия закачки ги приемам като приятелски  ;D Ето ти едно поздравление от Семьон Слепаков специално за теб:
https://www.youtube.com/watch?v=l5EmOBULcCo

За СЕ не мога да коментирам, защото не ми е там фокуса в момента - но Бединито което ми е направил Жоро с една бобина, го ползвам за усилвател /+ още нещо/ на ревитализиращата ми индуктивна машина. За мен това, което отива на плюс клемата на акумулатора и е видно на осцилоскоп като високоволтови импулси, отсечени от транзисторите, върви заедно с увлечен оргонен поток /който ползвам всъщност/ Процесът е ежекторен /не инжекторен, както някои ще бързат да ме поправят - терминът е ЕЖЕКЦИЯ/, доста подобен на флуидния си аналог при който с високоскоростна тънка струя се увлича околен флуид и се получава нискоскоростен обемен поток. Т.е. струйна помпа  ;)
Така че, аз си ползвам Бедини генераторчето в тая връзка и не ме интересува СЕ-то при него - има ли го, няма ли го... И нека вметна, че физическо, механично прекъсване на веригата е много по-добро от тия транзистори, дето горят и не са еднакви на практика. Така и оргонният поток е много по-силен, както и съпътстващото излъчено поле. Подобна проста машина е климатичната на Дейвид Уелс /естествено, може да се подобри и тя/.
Поздрави!

ПП
А относно СЕ-то, има познати доста по-лесни и прости флуидни генератори, плюс това тествани и работили на практика с огромен коефициент. Както на вода, така и на масло, въздух, дори кварцов пясък... Някой ден ще му дойде реда, сега е по-важно да се спечели малко време  ;)

x_name41:
Гаранин е съвършенно прав но пропусна да разгледа една подробност имаща отношение към характеристиката на трансформатора и неговия конструктив или по точно качественният фактор или съотношението между активното съпротивление на изходната намотка и индуктивноста и. Във примера в най общия случай той разгледа трансформатор с много нисък Q (както се прави на практика от всички), ами ефекта ако зависи от качественния фактор?, не искам да оправдавам бредини по никакъв начин, просто Гаранин трябваше да разгледа и този случай за да е изчерпателна темата

EDM electronics:

--- Цитат на: caduceus в Април 30, 2018, 04:20:29 pm --- :) Сладур си ти EDM, та тия закачки ги приемам като приятелски  ;D Ето ти едно поздравление от Семьон Слепаков специално за теб:
https://www.youtube.com/watch?v=l5EmOBULcCo

--- Край на цитат ---
caduceus , определено съм приятелски настроен, въпреки, че има бъзиков подтекст, като споменах "успехите" на радиестезооргончиците  ;D по темата за СЕ от Бедини.
С теб се познаваме, ти си интелигентен човек, начетен, имаш моята ценностна система и виждания в геополитиката - нещо много по-важно от заниманията, така че макар и понякога да не съм съгласен с теб, защото липсват материални доказателства в комуникацията /по техническите теми/, те уважавам и ценя!  ;)

Благодаря за поздрава, но въпреки възхищението си от Путин, въпреки любовта си към братския руски народ чувството ми на благодарност и признателност към тях, руската музика не ми допада, не ми е по душа - аз съм хеви металист!  ;D Ах, каква изненада за сороспиите?  ;D Дори си купих билет за 3-дневния хеви метал концерт в Пловдив от 20-22 юли на гребния канал с Аран Мейдан, Джудас Приест и Металика - от сега съм се подготвил да късам струните на китарата.... :D

Та обичам поздрави в стил класически хеви метал, ако може кавъри на някой талантлив китарист-аматьор.  ;)

Сега по темата:
Може ли някой да направи Бедини гентератора, да вади СЕ при условие, че самият Бедини не е успял?
Повечето самонадеяни викат: кой, аз ли, та аз съм еди кой си, аз така, аз иначе, кой кът мен, проста работа..си викат на ум...  :D Бедини не успял, репликаторите успели - баси случая?  :D

Дали е така или не, ще ви кажа един виц, по-скоро стана виц, но е по действителен случай:
Навремето моят дядо, родом от едно близко село, ежемесечно ходил на бръснар в града, като уикенд събитие, както сега кифла ходи на мол.  ;)
Чакал той при бръснаря и един човек му докарал сина си за подстрижка. Казал му, оставям ти детето си тук, да си чака реда, аз ще отида да свърша една работа и ще се върна до го взема, ти през това време го подстрижи.
Детето обаче било с една квадратна глава, грозно и с урудлива физиономия, гледало, като пръднало.  :D

Подстригал го бръснаря и след малко се появил бащата да си вземе сина и да плати. Като го видял се развикал: гледай на какво си го направил, та то прилича на мартенско магаре, много грозно е заприличало детето. Мърморил, мърморил и си тръгнал. След него бръснарят рекъл:
- Аз да еб@ неговата мама, да еб@  :D, той не можал да го направи, иска бръснаря да му го оправи!  ;D - начи той прави грозни деца, а иска бръснаря да ги донаправи...

Е, Бедини не е направил като хората генератора си, Вие искате да го направите, как ще стане тая работа?  ;D

ndm:
Ванка, тва голо хоро дет го изигра днес по обяд добре ти е подействало, осенило те е видение че имаш нужда от медицински уреди за......   

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия