Автомобили, топлинни машини, алтернативни горива > Системи за обработка на въздуха и горивото

Имат ли осезателен ефект, магнитните приставки за пестене на гориво?

(1/16) > >>

@praktik:
Отварям темата, за да се разбере тези магнитни приставки дето ги рекламират, за пестене на гориво, дали са ефикасни.
Някой ако ги е изпробвал може да сподели, заслужават ли си парите. Че тези цени на горивата вече са непоносими.
Ето и един магазин онлайн дето ги предлагат.
http://www.tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=8&pod=7

Михаил Кузмов:
Тук е спец Кадуцеус ! Неговите са 10 пъти по-скъпи и вероятно толкова по-ефективни !

@praktik:

--- Цитат на: Михаил Кузмов в Декември 07, 2013, 10:00:48 pm ---Тук е спец Кадуцеус ! Неговите са 10 пъти по скъпи и вероятно толкова по ефективни !

--- Край на цитат ---
От кадуцеус в неговият форум, си поръчах една кутийка оптимизатор К3, лепнах я на резервоара на ЧЗ-то, и да си кажа правичката НИКАКЪВ ОСЕЗАТЕЛЕН ЕФЕКТ  ;D добре че не се увътрих с много пари, само 3 лв ми струваше  ;D та и тези магнитни приставки са само за пари, така си мисля, затова питам.

rider777:
В един друг Форум на професори всезнайковци като им казах, че вече 5 месеца карам с Оптимизаторите на Кадуцеус и съм доволен ме попитаха дали не съм се разбрал с него да ми плащал за рекламата  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  Абе купувайте смело магнитите на Техномаг и ще се омагьосате хубаво  ;D ;D ;D ;D ;D

caduceus:
Практик
Какво си си поръчал от мен, че не разбрах? К3 се продава само в комплект от 4 бр кутии и струва 160 лв, с гаранция от един месец за връщане и 5 г пълна такава. Нямам продукт за 3 лв. Ааа, сетих се - навремето пратих на човек с друг ник /явно си ти/ и ЧЗ без пари един от първите тестови К3 и още тогава ти казах, че няма да имаш никаква икономия, защото си с карбураторен мотор ЧЗ отпреди няколко десетки години и няма откъде да ти се намали горивото автоматично както става при колите /няма ламбда/. Ти каза че ще си доволен да има малко повече мощност и после така и сподели - че си качвал вече лесно баирите като ходиш за риба - не помниш ли? Трите лева явно са за куриера, дето си платил за доставката. Не те ли е срам бе колега, да говориш глупости - и то за човек дето се е опитал да ти помогне и ти е подарил нещо, след като си писал поне в три форума, че не ти върви скапания мотор. Ама аз съм си виновен - народът е казал "направи добро, изяж ла-но" но кой да чуе.
Пътувай.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия