Алтернативни енергоизточници > Магнитни мотори/генератори

НАПРАВИ СИ САМ - МАГНИТНА ТУРБИНА

<< < (198/232) > >>

Аtos:
А вземете се разберете кой какво иска вече, че започвам леееко да се поизнервям!!!!

Един иска да се разчисти, друг много държи постът му:

--- Цитат ---След 4 пълни години, това се оказа най безполезната тема!

--- Край на цитат ---
да влезе във форумното наследство...?

И това ви ЗАДЪРЖА РАЗВИТИЕТО??? По какъв начин?
Грешките ги повтарят само Иван и Майсторът, вас какво ви грее, спасители ли се явявате?
Ами...направете и вие по няколко грешки, че да има какво да ПО-кажете!

caduceus:
Браво... Откога ви го говоря това, ако искате да спасите малкото останало живо тук.
Няколко хиперактивни празнодумци и спорещи за спорта убиха всяка мисъл и желание за споделяне на истински неща. Втория тип силно вредящи са иронизаторите, защото това е изпитан метод за манипулация. Имунната система на форума е подтисната и е време да се събуди.
Поздрави, Майсторе!
 

Радико:
Мисля майсторе, че изказването ти е доста емоционално и недообмислено. Има доста форуми, грешка имаше но вече останаха много малко. Та погледни каква е активността на тези които се ръководят според твойте идей. Да ти цитирам ли или сам ще се сетиш. Всяка идея за налагане на фуражки на главите на членовете на този Свободен форум е неприемлива. Никой не е длъжен да има моите или твойте виждания. Можеш единствено да наложиш на себе си да не четеш онова което смяташ за неправилно. Аз така правя

Иван БГ:
Здравейте,
вижадам че съм тежест за форума и спирам развитито му, в търсене на истината. Затова прекратявам участието си в темата и напускам форума.
Атос, благодаря Ви за хармоничното водене на форума.
Майсторе, успех в търсенето Ви.
Векторе, в един твой пост, който помести в тази тема е заровен ключа за "Кутията на Пандора", която гальовно сте кръстили ММ. Ако не те е страх отключия.
Бъдете
Иван

Михаил Кузмов:
Vector-e, след като толкова се възмущаваш от спама, недоумявам как можеш да напишеш това:


--- Цитат на: Vector в Януари 17, 2019, 09:32:22 pm ---ДВИЖЕНИЕТО на намотките генерира електричество, не самото поле.
Движението на намотките спрямо магнитното поле генерира ток,правилно съм казал че магнита доставя тока...
Това че отнема от механичната работа не е толкова важно в случая.тъй като говорим за се...









--- Край на цитат ---

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия