Алтернативни енергоизточници > Магнитни мотори/генератори

НАПРАВИ СИ САМ - МАГНИТНА ТУРБИНА

<< < (230/232) > >>

GMG:
    Не се отнася само за М.Т. на Иванчо, а въобще за всичко що мърда и е наречено СЕ.

Ще се откачиш от енергото и извикаш ердоган,
 ма дните ще са ти преброени - да знайш.  ;)

--- Цитат на: Михаил Кузмов в Декември 26, 2020, 07:45:53 am --- Ако пък всички се окажат тъпаци аз ще си цоцам СЕ безплатно и личната ми икономика ще просперира!

--- Край на цитат ---

Дърт си, а хвърчиш нависоко като някои неразумнии люде от нашия форум.  ;D

  М/у другото, ти бай Мишо си идеалният пример и начин да изникне СЕ-то и сбъднеш сънищата на други тука с много постове.  :)

Потребителят МТМ примерно може да даде окончателни схеми и разказки по наболелите въпроси, но пък трябва да имаме вайбър за целта, понеже нямал компютър и не знаел как се работи с него, не може да качва снимки и видео.

--- Цитат на: Михаил Кузмов в Декември 26, 2020, 07:45:53 am ---И сега, понеже GMG ме пита, аз какво бих направил?

--- Край на цитат ---
Не искам да знам - не казвай!  :)

    Нека е честита и от мен!

Номак:
Какво се случва с темата?Някой работи ли по проектите на Иван?

Номак:
Аз не разбирам,как може да се патентова такъв двигател,като това са фундаментални процеси които умишлено или не се крият от масите.
Все едно да патентоваш лоста или гравитационната сила!
Ако има хора които работят,да пишат в темата,да видим можем ли го направи туй чудо..?!
Не ми се вижда сложно,да се направи механизъм  с магн.полета които си взаймодействат по между си както е описано в темата:вход и изход/плавно и рязко пресичане на силовите линии на магн.поле/

montanar:
Какво да направиш бре - какви са тия фундаментални скрити процеси?
Я бъди конкретен. Кои са тия процеси? Къде са описани? Къде са показани и доказани?
Или пак си се напушил и отнесъл астрално?

Михаил Кузмов:
Не бе! Пил е менте ракия!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия