Възобновяеми енергоизточници, нагревателни и хладилни системи > Енергия от биомаса

БИО-ТЕХНОЛОГИИ

<< < (11/12) > >>

piton2012:
GTV,

--- Цитат на: GTV в Октомври 18, 2013, 07:15:52 pm --- Може би в началния етап, но не съм сигурен дали в маята няма ензими които при разгражданета на субстрата да отделят кислород, което би попречило на процеса по-късно.

--- Край на цитат ---
Това не съм го писал аз. Пак пишеш тлупости. Знам, че не го правиш умишлено, виждам, че не схващаш смисъла на написаното от мен. Забъркай поне една баница, по полезно ще е за всички.

GTV:
Ееех Питоне. Изглежда че в главата ти е голям бъркоч. Сигурно от маята на уош енд гоо. Уточни за себе си за кой вид компостиране става на дума, аеробно или анаеробно? Писал съм и по двете теми. За бъдещето на зелника не се грижи, защото моята гайда отдавна е надута и пуснатата а сега сама свири. ;)

x_name41:
епъл съвместно със Тесла Моторс имат идея за зарядно за телефон чрез пръдня, ето доказателството

teofilius:
Не ги мисля как ще се справят с презареждането когато започнат да ги ползват българи. Пиковете в напрежението и тока ще предизвикат самозапалване на много мобилни телефони но този път ЕПЪЛ ще горят а не Самсунг ::)

Аtos:

--- Цитат на: teofilius в Ноември 18, 2016, 11:15:32 pm ---Не ги мисля как ще се справят с презареждането когато започнат да ги ползват българи. Пиковете в напрежението и тока ще предизвикат самозапалване на много мобилни телефони но този път ЕПЪЛ ще горят а не Самсунг ::)

--- Край на цитат ---

Зависи от боба...
А и ако всеки се връзва на такива ташаклийски "инфокомюникета"...ще трябва да слагам памперс преди да стигна 90 (ако ги доживея, де)...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия