Автор Тема: spirit1 know how offers  (Прочетена 15858 пъти)

spirit1

  • Гост
spirit1 know how offers
« -: Септември 14, 2013, 11:01:16 am »
Молим сериозната аудитория на Форума да не приема на сериозно НАЙ-СЕРИОЗНАТА ОФЕРТА НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА!
Лицето spirit1 - Симеон от Плевен, има остри отклонения от Здравия Разум, и създава Нова за всички нас - Самоусилваща се Реалност, която е остро заразна - предизвиква безумно шматкане из всички времена и пространства без надежда за връщане в нормалната Реалност и нормалното й състояние ...
Модератор


Здравейте,
правя уточнение, че тази оферта е само за бизнесмени, които търсят нови продукти и технологии за инвестиране. Няма да отговарям на несериозни запитвания. Офертата е следната:

ПРЕДЛАГАМ ОРИГИНАЛНИ РАЗРАБОТКИ, ПРОЕКТИ, СХЕМИ ...на изобретения, продукти с предполагаема бъдеща  печалба от милиони евро.

Ноу хау в следните области:

1. Автомобилна индустрия - автономни електромобили със самозареждане в движение, системи за зареждане на електромобили в движение, системи за икономия на гориво от нов тип, нов тип система за безопасност при удар с голяма скорост - животоспасяваща, нов тип електромобил с задвижване от електрореактивен двигател, нов тип гуми - генератори на електричество, амортисьорни генератори, система тип Тесла Бокс с 12 лампи и мн. др.

2. Автономни генератори на електричество - електростатични, системи М+Г (тип ротовертер), системи за радиантна енергия със самоусилване, системи със земна батерия и самоусилване, хидравличен генератор, система тип Хатем с подобрение, приемно-генераторни кули за хижи, системи за електромобили...

3. Самозареждащи се батерии - продукт с бъдещи печалби от милиарди

4. Оригинални фрии енерджи КОМПОНЕНТИ, които превръщат всяка схема в генератор на свободна енергия.

5. Схеми на обратни връзки - за постигане на автономност.

6. Оригинална атмосферна система - няколко типа със самоусилване.

7. Ветрогенератори

8. Електролизери с въртящи се дискове - повишена ефективност.

9. Оригинални схеми на летателни апарати - с дискова форма, летяща лодка, летящ мотор, самолет без крила...

10. Светлинни двигатели и др....

Тези проекти няма да се публикуват в никой форум - за мен те са продукти, и който има интерес да има предвид, че една дипломна работа в Техническия Университет е около 1000лв.
Моля не обсъждайте тези теми и не създавайте напрежение - само на лични контакти: 

Не съм този за когото ме мислят много хора.
« Последна редакция: Септември 14, 2013, 09:30:47 pm от Maistora52 »

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: spirit1 know how offers
« Отговор #1 -: Септември 14, 2013, 11:17:19 am »
Ето ви един пределно прост въпрос: От тези изобретения, схеми, чертежи, проекти и т.н. за "милиони евро" има ли ПОНЕ ЕДИН реализиран на практика? - Дори като прототип, макет - такъв който компетентни и уважавани колеги от форума като getca и mzk могат да измерят и потвърдят че е работещ и ефективен?

Пишман-бизнесмените, купили за 1$, нарязали на скраб и продали на безценица някое предприятийце, а с парите решили да станат пионери на СЕ май-май посвършиха... Иначе можеш да пробваш с Цветето Бориславова - сигурно вече й избихме инвестициите във ВЕЙ чрез таксичката "зелена енергия".

Банките също отпускат кредити срещу бизнес-план и обезпечение...
Еврофондовете - също даряват пари за иновации...
??? - Кой, моля, ще ми отговори на горните въпроси???
« Последна редакция: Септември 14, 2013, 12:26:26 pm от Maistora52 »

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 333
Re: spirit1 know how offers
« Отговор #2 -: Септември 14, 2013, 01:05:56 pm »
Ле - ле! Светнаха ми очите като халогени! Ле - ле, то ставало въпрос за милиарди!
...измамника си е измамник! Всички разбрахме, че не е направил "тестатиката", а даваше компетентни мнения по нея. Сега са оказа, че разполага и с устройства от цялата гама СЕ. След като всичко е елементарно, покажи поне едно работещо, че да ти повярваме. Аз приготвих кофа с пепел за да си посипя главата, ама няма да ме огрей!
Колеги, гласували с "да", разбрахте ли сега, че сме си вкарали вълк в кошарата!
PiroVeso, отговора на твоите въпроси ще бъдат нови оферти, още по-фантастични и по-щедри!
« Последна редакция: Септември 14, 2013, 02:01:32 pm от Maistora52 »

Velektra

  • Гост
Re: spirit1 know how offers
« Отговор #3 -: Септември 14, 2013, 01:46:47 pm »
Някой спомня ли си първата статия на Спирит1 във форума?
Гледам тук се коментират хронополета и търсене на енергия от измерения....Тестатиката е нещо просто и дори един единствен диск е достатъчен да ви дава електричество - стига да не мрънкаме по хората, а да коментираме схемата. Няма да е честно към самия мен да ви дам директно схема - затова давам поредния жокер сега и никога повече....

ЧЕРТАЙ  ГЛУПАКО  С  МЕН -   един  диск,  от двете му страни има отделни колектори свързани в отделни схеми към кондензатори, разрядници....Лявата схема ви захранва малко моторче, което върти диска, а дясната захранва товари.

НЕЗАВИСИМИ КРЪГОВЕ  ГОСПОДА. 

Правете опити иначе ставате като баба ми на седянката и няма значение кои сте и за колко велики се мислите, а в същото време  онзи си изкарва парички.

Аз веднага му писах следното:
Ти пък кой си бе, Спирите или Спиро ли си?
Да знаеш, че ще е много честно към теб самия, ако ни дадеш директно схемата на Тестатика.
Това ще покаже, че въобще не я знаеш!

Той ми написа следното:

Празни и неоснователни приказки са едно от нещата, които ме вадят от равновесие и тези , които ги говорят имат късмет да са далеч от мен...


Така, че за Спирит1 вече ще говоря само хубави неща, че може и да сме близо един до друг.

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: spirit1 know how offers
« Отговор #4 -: Септември 14, 2013, 02:02:54 pm »
Шемет!

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: spirit1 know how offers
« Отговор #5 -: Септември 14, 2013, 03:24:17 pm »
Бат' Ванко, въпросите са риторични, разбира се...

Механизмът ми е ясен - за да получиш милиони, трябва да дадеш хиляди, и накрая получаваш... спиритуални налъми.

spirit1 също ми е ясен - занимавам се с психология все пак...

Написах въпросите единствено заради това - някой случайно попаднал на сайта да не вземе да се върже и да си загуби времето.

Velektra, мисля че за всеки има място под слънцето - да се изкаже, да предложи някакви неща... Сега "вълк в кошарата" чак ми се струва пресилено - никой не може да те накара на сила да си купиш нещо или да изпаднеш в заблуждение, важното е да не се прекалява от страна на опитващите се. И макар, че по принцип съм безкрайно толерантен човек, май ще взема да подкрепя вота на недоверие...

И да не забравяме - spirit1 може да разправя някакви непроверени и абсолютни дивотии, но както беше писал някой преди време - точно от такава подобна дивотия може да прещракне нещо в главата на някого и така да се роди една добра идея...

Неактивен Discorder

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 87
  • Пол: Мъж
  • Реалността ще се нагласява според това, което пре
Re: spirit1 know how offers
« Отговор #6 -: Септември 14, 2013, 07:36:39 pm »
Ох иска ми се да се бъзикам но ще се въздържа  :)

Ctah

  • Гост
Re: spirit1 know how offers
« Отговор #7 -: Септември 14, 2013, 07:56:04 pm »
Ох иска ми се да се бъзикам но ще се въздържа  :)
Аз пък въобще НЕ!
Моля тоя дух да ми дойде на гости и да демонстрира, обаче ако нещо шмекерува...
ще си тръгне с ДВЕ дупки отзад - гаранция!

  Ако много шикалкави, ще го издирим!...  тогава дупките може да са повече...
« Последна редакция: Септември 15, 2013, 09:48:38 am от Maistora52 »

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: spirit1 know how offers
« Отговор #8 -: Септември 14, 2013, 08:01:23 pm »
 Ехоооо!!!
Никой ли не забелязва че раздела е купува/продава?????????
Коментарите трябва да са дали "купуваш" или "продаваш".
Майсторе,
Отвори един раздел за "оплюване" за да има къде да се развива форума:)
« Последна редакция: Септември 14, 2013, 08:05:32 pm от valex »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: spirit1 know how offers
« Отговор #9 -: Септември 14, 2013, 09:15:18 pm »
Хайде стига с фантасмагориите и измишльотините (и двете са едно и също нещо!)
Тази оферта на spirit1 е крайно подлъгваща и ако не след седмица, то след месец някой ще изпищи на умряло и ще каже: Този ме излъга, взе ми парите и се скри, той е мошеник, и тези във форума mazeto.net всичките са мошеници...
Сещате се за какво иде реч...
В т.нар. оферта по-горе, което изобщо не е оферта, а бленуване за един друг свят със:
- самозареждащи се в движение автономни електромобили с ракетни двигатели ("електрореактивни"),
- нови типове системи за безопасност при удар с голяма скорост (при които пътниците и водачът направо излитат в Космоса),
- вечни двигатели (автономни) от типа "автономни генератори на електричество - електростатични",
- всякакви "ротовертери" и всякакви системи със самоусилване,
- приемно-генераторни кули за хижи (не  стават за вили!!!),
- самозареждащи се батерии - продукт с бъдещи печалби от милиарди (тук нашего брата Александро Волта направо ще се обърне в гроба!),
- оригинални фрии енерджи КОМПОНЕНТИ, които превръщат всяка схема (без изключение!!!) в генератор на свободна енергия (тук всички изобретатели от Архимед та чак до Тесла, просто не е трябвало да се раждат - наш Симо от Плевен ги туря в джоба си!!!),
- напълно оригинална атмосферна система - няколко типа със самоусилване - същата произвежда въздух за дишане и го праща директно на Международната Космическа станция...
- Да не говорим за чудото на Третото хилядолетие - "Електролизери с въртящи се дискове" - толкова им е повишена ефективността, че всичките АЕЦ на Земята са просто като батерийки за джобно фенерче в сравнение (например) със Слънцето... щеше да е по-икономично ако се въртят целите електролизери - не само дисковете им!
- А пък "Оригиналните схеми на летателни апарати - с дискова форма, летяща лодка, летящ мотор, самолет без крила..." и прочие не са от Третото Хилядолетие ами от Петото... там и тогава хората са превърнати в летящи палачинки, без самоусилване!!!
Ако бяха СЪС самоусилване, щяха да зареждат някои от по-старите модели "Светлинни двигатели", а има и още и още, и много "и др...."
- Тези проекти няма да се публикуват в никой форум (ХИЧ НЕ СИ ПРАВЕТЕ ИЛЮЗИИ) - за мен те са продукти (ИЗТЕГЛЕНИ С ЧЕНЕЛИНГ ОТ СТРАТОСФЕРАТА на Плутон), и който има интерес да има предвид (ЗВУЧИ ТРОГВАЩО), че една САМО дипломна работа в Техническия Университет е около 1000лв... А СТИГА БЕ! НЕ БЯХА ЛИ 2000 ЕВРО?... !!!... хайде, почвайте да ръсите хилядарките!!!

- Моля не обсъждайте тези теми - ЗАЩОТО СТЕ ПРОСТИ!!! - и не създавайте напрежение (ЗАЩОТО ЩЕ ВИ СЕ СКАРАМ!!!) ...
... ВРЪЗКА С МЕН само на "лични" контакти (ЗА ДА МОГА ДА ВИ ДО-ОБАЛАМОСАМ СЪС И БЕЗ САМОУСИЛВАНЕ!): 
П.П. - ТЕЛЕФОНА МИ ГО ВЗЕ ГЛАВНИЯ ПСИХИАТЪР, А ИМЕЙЛА МИ Е НА ЛУДНИЦАТА В КАРЛУКОВО. ПИШЕТЕ И ЗВЪНЕТЕ - НЕ МЕ ЖАЛЕТЕ!

Не съм този за когото ме мислят много хора - ДРУГ СЪМ!!!

Молим всяка прилика с лица и събития, да се счита за Електрореактивно Самоусилване!
« Последна редакция: Септември 16, 2013, 03:52:50 am от Maistora52 »

elektros

  • Гост
Re: spirit1 know how offers
« Отговор #10 -: Септември 15, 2013, 09:06:51 am »
Ужас....Тези на 4-километър направо са детска градина.... ;D ;D ;D   Такива хора са опасни за обществото и трябва да бъдат изолирани!   Довиждане, spirit1 !

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: spirit1 know how offers
« Отговор #11 -: Септември 15, 2013, 09:45:30 am »
Spirit, сега е момента да извадиш клип със само-захранващ се мотор, и да натриеш на всички носовете :)
« Последна редакция: Септември 15, 2013, 09:47:51 am от Maistora52 »

Неактивен mzk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 622
  • Пол: Мъж
  • http://analogov.com
    • analogov.com
Re: spirit1 know how offers
« Отговор #12 -: Септември 15, 2013, 09:59:42 am »
Здравейте, не се ***вайте със spirit1, тъй като има неедкократни заплахи за пращане на джиповете и прочее, вкл. познати от всякакви агенции, които ще съсипят форума. Това е съвсем сериозно и някъде има копия от тези писма.

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 048
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: spirit1 know how offers
« Отговор #13 -: Септември 15, 2013, 03:07:51 pm »
   Майсторе, предложената оферта е твърде "широкомащабна" - такава би могло да предложи само гений. И тъй-като ние сме малко над средното равнище, не можем да му вярваме без някакво доказателство. Ако не ни покаже действащо устройство то поне би трябвало да обясни на какъв принцип действа. Как принципно става самоусилването?
   И Майсторе, за летателните средства тип НЛО не съм съгласен, че още не им е дошло времето. Аз показах в моя тема какво правят хората по света, а скоро мисля да повторя някои експерименти за доказателство.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: spirit1 know how offers
« Отговор #14 -: Септември 15, 2013, 04:59:22 pm »
Не се смейте... нещата са за сериозно медикаментозно лечение при строг режим... То "лечение" е твърде оптимистично казано, по-скоро - доживотно облекчаване на симптоматиката...
« Последна редакция: Септември 15, 2013, 05:03:50 pm от PyroVeso »