Алтернативни енергоизточници > Вашите експерименти

Електрогравитационни експерименти по Thomas Townsend Brown

<< < (2/5) > >>

hyparh:
Препоръчвам асиметрични, при тях тягата е по-силна. Всички по-късни разработки на Браун са с асиметрични конструкции. Диелектрикът е без съмнение най-важната част на тези кондензатори. Той трябва да има възможно най-висока диелектрична константа (K) и по възможност да обгръща напълно електродите/плочите, за да няма изтичане на напрежение и йонни ветрове. Отбелязва се и това, че колкото е по-масивен диелектрикът - толкова повече време трае гравитационния градиент около него. Получаването на тяга при напълно изолирани плочи всъщност е едно от доказателствата, че тук става нещо дълбоко.
Аз мисля следващата ми конструкция да бъде изцяло запечатана в епоксидна смола + бариев титанат - пак асиметрична и по-масивна като тегло.

Discorder:
Моля те публикувай резултата. следващото интересно е да видим какво се излъчва от такива гравитатори. Допускам че ще се окажат прословутите скаларни вълни.

Радико:
Изключително впечатляващ експеримент. Макар и на пръв поглед съвсем елементарен Струва ми се, че това е само върхът на айсберга.  Само не се подвеждай по такива изрази като:

--- Цитат ---оттам имаме етерна реакция, която редуцира концентрацията на G-етероните (отговарящи за гравиационната сила) и се получава гравитационна "долина", привличаща околната материя
--- Край на цитат ---
Това ми звучи като "суха вода"  Някакъв жалък опит да се вкара етерната теория в прокрустовото ложе на стандартния модел. Демек виждате ли има етер, но и той се състой от миниатюрни частици. Дрън Дрън. 

Discorder:
Ако следвам собственото си усещане, по-скоро говорим за "мрежа", тъкан или условно казано "поле с флуидни свойства". Обаче (пак относително спрямо нашите възприятия понеже засяга и времеви координати) Мрежата има крайна размерност, с други думи има "най-малка неделима клетка" (бит информация?). Малко сложно го обясних май. Засега ще ви спестя защо мисля тези неща, че или не са за тук или са за отделна тема ако на някой му е интересно.

x_name41:
Стан Дейо, в един материал твърди че самата концепция от самото начало била грешна, не била интерпретирана както трябва от самия и създател. По нататък той дава разяснения по въпроса, как, кое и защо. Материала се намира в интернет!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия