Възобновяеми енергоизточници, нагревателни и хладилни системи > Соларни източници - фотоволтаици, нагревателни и др.

СЛЪНЧЕВО ПАРНО

<< < (73/101) > >>

Ksurnev:
Мисля си, че само за сайта, който е най-голямата гаргара, която съм виждал, са дали пари, колкото за поне 50 къщи като твоята. Гласувах.
Успех

miromad:
И аз гласувах. Успех и от мен!

GMG:
     Успех ELPUNTO!
  И аз гласувах, ма все си мисля, че ще го дадат на някой занимаващ СЕ с пластмаси...  ;)
Иначе и проекта на Орфей Малчев е интересен с
тази "малка амплитуда".

  Сигурен съм, че и без банката ще го завършиш този така дълъг, почти зелен проект.

Радико:
Аз бях 17ти подкрепил проекта дано успее. Действайте колеги дори и тези които не са регистрирани във форума но четат тук. Мисля, че всички с интерес в темата биха имали полза от успеха. Най малкото защото колегата Елпунто
Споделя систематично всичко тук и успешно и неуспешно а това е скъпоструващ опит който за нас е безплатен.

ELPUNTO:
Проектът "ЕНЕРГОНЕЗАВИСИМА КЪЩА" отпадна още на първия тур.Това се очакваше.

Благодаря на всички за подкрепата !

Не си направих труда да запомня първите 10 проекта, които преминаха първия тур.
Направи ми впечатление, че всичките класирани 10 проекта започват с "GREEN . . . " или "ЕКО . . . ".
Нивото на проектите е на ниво кръжок "СРЪЧНИ РЪЦЕ" за учениците от горните класове.   >:(

Може би, ако участвах с проект "Зелена ограда"  или "Зелена котка"    т.е. ако боядисам оградата си в зелено,
или КОТКАТА си, щях да се класирам.   :)
Жалко е, че тех. ниво и интелекта на банковите служители е толкова нисък.
Сред всички проекти имаше 4 – 5 наистина стойностни проекта (тук включвам и моя проект), но нито един от тези сериозни проекта, НЕ СЕ класира за втория тур.

Другото е, че с 10 000 лв. не може да се изпълни сериозен проект.С тази сума може да се довърши или да се започне проект.
Така или иначе и без подкрепата на Пощенска банка, аз работя по моята "ЕНЕРГОНЕЗАВИСИМА КЪЩА" и ако имам сили и с Божията воля, ще я завърша.


Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия