Възобновяеми енергоизточници, нагревателни и хладилни системи > Ветро генератори

Нискооборотни генератори

(1/10) > >>

valex:
Пускам зип файл в който съм събрал информация за нискооборотни генератори. Има практически как се правя както и изчисления.

valex:
пуснах го пак, че нещо стана (:
Разархивирате го някъде и си ги пускате. Има директни записи на .html файлове с поддиректориите им.

@praktik:
валех , мерси за отзива  ,  инсталирах  програмата  успешно ,  но  не  виждам  нищо  същественно  във  файловете  само  формули  и  някаква  скица  на  намотка  която  нищо  не  ми  говори.

valex:
И формулите понякога помагат :)
Има и съвсем практични неща. Основното е в сайтовете. Не само конкретните записи ами и в самите сайтове.
Какво точно ти трябва?
ПП. Забравих да спомена, че не съм правил генератор. С един приятел проучвахме, за да се пробваме ама не ни остана време :)

Maistora52:
В RAR файла, който Valex дава става въпрос за по-специфични неща, които са необходими за да се направи електрогенератор, вързан към вятърен, воден, бензинов, дизелов или друг агрегат, който да го задвижва. На мен ми е необходим, за да го инсталирам в моя Магнитен двигател, като го допълвам и с магнитен отоплител.
Не става само да се гледат клиповете в Ю Туб, трябва да се изчисляват намотки, токове, напрежения и т.н.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия