Алтернативни енергоизточници > Теории, хипотези, физични опити

Магнетизмът според Ледскалнин

(1/6) > >>

EDM electronics:
Ето превод на книгата на Ледскалнин.
Това е най-доброто, което съм чел за магнитите - практика.
Колегата Velstar прави един смайващ опит от книгата.

Maistora52:
EDM, книгата е велика... Провокация за фундаменталните представи на някои, които не искат да приемат различното, другото, пък било то и хипотетично.
Направих твоя пост начален за нова тема, защото - струва ми се - си заслужава. Въпреки, че някои не го приемат Едуард Ледскалнин. Може би се повтаря историята като с Галилей...

Радико:
Днес докато чаках да залепне лепилото на един бъдещ експеримент за който може би скоро ще напиша се разрових из нета за долината Бекаа и Баалбек
По съвсем други причини де. Малко по късно дойде идеята за общото между храма в Баалбек, Пирамидите, Ледскалнин, Или по скоро Лидскалнин и Исляма
Никой не знае как са поставени огромните камъни под храма, тези в пирамидите. Как Лидскалнин е построил сам Кораловия замък.
А дали наистина е така. Милиони мюсюлмани знаят как става това. Знаят защото го виждат на всеки Байрам в Мека когато черният камък Кааба който е цял един храм се издига във въздуха и вярващите минават отдолу под него.   

madsatbg:

--- Цитат на: Радико в Март 08, 2014, 09:49:48 pm ---....когато черният камък Кааба който е цял един храм се издига във въздуха и вярващите минават отдолу под него.

--- Край на цитат ---
Здравей,
дай линка къде прочете това?
Не можах да намеря подобно описание.

благодаря

Радико:
Не се надявай да намериш нещо по въпроса из нета както и по въпроса за запалването на огъня в храма в Ерусалим на Великден. В тубата има много клипове но всичко е изрязано. А за Кааба само от разкази на очевидци и то ако се съгласят да разкажат. Аз за пръв път чух от християнски свещенник, после ми го потвърдиха няколко българомохамедани ходили на поклонение в Мека, но не можах да намеря нищо в нета, макар че съм търсил не веднъж.       

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия