Справочници, схемотехника, теория > Програмиране на микроконтролери, програматори, цифрови проекти

Различни цифрови проекти

<< < (2/5) > >>

EDM electronics:

--- Цитат на: Михаил Кузмов в Ноември 27, 2020, 05:29:02 pm ---А баба ти повярва ли на тия 2 часа?

--- Край на цитат ---
Виждам, че си нямаш хал-хабер. Освен да ти спретна едно видео, да видим за колко време ще направя платката - не повече от 25 мин. и да ти демострирам как се програмира в среда Уайлинг?

Ама ако го направя и ти повярваш, пък аз си загубя времето, готов ли си да загубиш нещо и ти?

montanar:
Ммммда микроконтролерите икономисват много време....
На развойна платка и за 15 минути може да се събере какво ли не (за който има хабер от понятие)

EDM electronics:
Михаил Кузмов, направих го за два часа съвсем лежерно, Не съм бързал, защото за мен тая работа е почивка и удоволствие.
Но ако се обложим, ще го направя за 1 час. Ще бързам максимално, сръчност никак не ми липсва и ще ти покажа, че от нулата след един час платка + програмиране нещото ще работи, като швейцарски часовник.

Казваш, че ме ядоса и виждаме кой лъже и кой не...

hristo:
тея универсални платки никак не са професионални
https://jlcpcb.com за 2 долара правят 5 платки по 1кв.дм
и става профи изделието PCB с зелена маска и бял печат.

EDM electronics:
Христо, това е най-добрата китайска фирма за платки. Супер евтино, бързо и качествено работят. Имат и собствена среда за проектиране напълно безплатна.

Универсалните платки ползвам за единични изделия, каквито са повечето при мен. Като дойде ред да произвеждам серийно, ще поръчвам платки, но нямам за сега такива намерения.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия