Автор Тема: Генератор Zapper на д-р Хулда Кларки и за медицината изобщо  (Прочетена 71905 пъти)

GMG

  • Гост
Не съм уточнил какво е подобрението но въпреки че технически погледнато е нищожно то е следното : 1. Намалена и ограничена в рамките на максимум 16 волта е амплитудата на изходните импулси. 2. По малко изкривявания на изходния сигнал. Сега са изразени предимно в намаляване на нивото на амплитудата когато се държат електродите. Това не е за запера а приставката(усилвател) към компютъра.
  При всички случаи може от компютър или колонки да се регулира нивото на изходния сигнал. Не съм вдигал напрежението - просто от самото начало правя устройствата с трафчета а не с батерии. Първият ми запер бе с батерия на 9 волта. После го замених с по-добре изработен и с траф...
   Идеята на поста ми не е тези обяснения а това че изкривяванията не са от значение акох се запазят стръмните фронтове на импулсите върху тръбните електроди. ;D


   Съжалявам, но според този пост,
никакви подобрения не виждам !
 Гого е доказателство за добър софт. и дизайн.
(Не го познавам и не му правя реклама !)

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Не отричам нищо от постигнатото от Гого. Аз също подготвям по-добри и ефективни удеди от тези които представям в момента.
  Идеята е че ефективността на запера и като цяло на честотното лечение е основана на стръмните фронтове на импулсите , при което наличието на допълнителни смущения не оказва особено влияние.

ppankov

  • Гост
Dex, това сигурно ли е?  :o

Dex

  • Гост
Това знам, това казвам.

shtip

  • Гост
Бих искал да си сглобя запер сам да сменя честотите и времетраенето им ( синтезатор с таймер ) , но не открих информация за това.Моля Ви подскажете ми.Благодаря Ви предварително.                                                                                                                                                                        С УВАЖЕНИЕ: щип

Dex

  • Гост
Правиш един таймер, който управлява едно микро реле, което пък е свързано към контактите на бутона за промяна на честотата на синтезатора.

vitan

  • Гост
Говоря за по-просто и евтино. Но важното е, че сигнала трябва да е "тип щурец" за по-долямо КПД.

vitan

  • Гост
Във форума има линк към много мегабайти с много фрии енерджи устройства. Оттам е идеята, а май и схемата - не помня точно, но е една от схемите за браунов газ като управление. Честотата е около 40 kHz или 44 (вече не помня). По висока за електроди с магнитна характеристика не е необходима според мен, защото тока е голям.

RC + ТТЛ логики - фасулско е за теб. Сигнала тип щурец е:

___||||____||||____||||____||||____ Това изправените черти са импулсите еднополярни :)
« Последна редакция: Юли 24, 2009, 09:52:53 pm от vitan »

ANNA61

  • Гост
teofilius, моля те дай ми ако е възмойно някъкви кодинати на доктора от Бургас, на които си продал зепера на д-р Хулда Кларк и той лекува с него, искам да се запиша при него да ми проведе необходимите сеанси за лечение. Благодариа ти

ppankov

  • Гост
http://freeenergybg.piczo.com/?g=49305220&cr=7

@teofilus,
мойте уважениа приятелю, във фрагментирата част от схемата намирам грешки, дори се опитах да я репликирам, получава се следното : тока база-колектор е прекалено голям и резистора от от 2 килоома се товари яко и пече, със як транзистор резистора прегаря или базата се разпоява сама /при обемен монтаж  :D / със по малък транзистор, то той се пука
и от него излиза пушек, все едно душата му излита свише  ;D

Целта не ми е да те коригирам или критикувам, само искам да знам каква ти е била идеята?
Емитерен повторител или колекторен инвертор?

Поздрави
« Последна редакция: Февруари 10, 2010, 02:21:34 am от altium »

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Здравей Ребел! Схемата е обикновен най-прост усилвател. При начертаването и съм я обърнал на 180 градуса което е неудобно за наблюдаване но е вярна. Резистора 200 ома може да се замени с кондензатор около 10uF. 2К може да се замени и с по голям , например 47К. Все пак работи добре и с написаните параметри. Захранването е от порядъка на 15 - 18 волта и на практика минава през светодиода и резистора 1 К .   При такова захранване , дори и да е 35 волта, пак няма как да се претовари каквото и да е в схемата и да изгори. Изходния усилен по напрежение сигнал се взема от колектора посредством кондензатор .  Тока е нищожен ~ 1,2 мА. Не е нужно усилване то ток или мощност. Нужни са само напрежителни импулси със съответната честота. Изкривяването на изходните импулси при контакт с тялото е нищожно а доволните клиенти са доста добър показател че схемата е работоспособна. Използвам най-малките транзистори за целта , а мощни не са необходими. Няма никакво загряване и изгаряне на каквото и да е . Случвало ми се е да изгарям светодиоди и то много рядко, когато съм забравял да сложа резистор от 1К.  Схемата се използва за усилване на сигнали с амплитуда около 3 волта, така че ако схемата е с резистор 200 ома а не кондензатор~ 10мФ и входния сигнал е с амплитуда 12 волта или повече, то вероятно е наистина да изгори танзистора а резистора да грее. Ако желаеш може да ми се обадиш по скайпа, така че да се чуем и така може да си дадем повече яснота за нещата, които ни интересуват... Ника ми е: teofilelisei
  Поздрави
« Последна редакция: Февруари 10, 2010, 12:02:45 am от altium »

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Прилагам схемата в по-пригледен вид:

Altium: Getpaint е голяма работа, когато редактирваш изображения :)
« Последна редакция: Февруари 24, 2010, 01:30:52 pm от altium »

ppankov

  • Гост
Благодаря ти teofilius :)
веднага ще я пробвам, защото напоследък не се чуствам много добре...

BONETI

  • Гост
Да и при мен изгоря транзистора,но към маса схемата си работи коректно.

Velektra

  • Гост
Здравейте!
Интересувам се от темата за лекуване по метода на д-р Хулда Кларк чрез резонансно унищожаване на паразитите (най-общо казано) в нашия организъм.
И аз се поддадох на инерцията и ентусиазма както повечето от вас и започнах да правя схема след схема.
Последно направих честотен генератор с PIC микропроцесор и DDS AD9913. Последната има стъпка на честотата 0.058 Hz и фазова резолюция 0.022о.
Сигурно се досещате, че колкото по-навътре навлиза човек в даден проблем в повечето случаи разбира колко много има още да учи и колко по-сложни са нещата.
Поради тая причина желая да обсъдя няколко въпроса с вас (ако имате желание). Много ще ви бъда благодарен. За някои от тях имам отговори, но ми се иска да чуя и друго мнение.
Въпрос 1: Смятам, че резонанс се получава не само при равенство на честотите, но и на фазите. (Сигурно сте чували израза, че два сигнала са в противофаза? Тогава за какъв резонанс говорим?!)
Ако това е вярно то тогава "сканирането" за даден паразит ще отнеме още време за да се улучи не само честотата му, но и фазата.
Въпрос 2: За какъв резонанс говорим - за електрически или механичен.
Какъв е вида на честотата на трептене на паразитите? Електричен или механичен?
Ако е електричен значи те са вид ел. генератор? ???
Как с ел. ток с нисък волтаж и ампераж само с резонансна честота може физически да се унищожи даден организъм?
Ако "бръкнем" в контакта, въпреки че честотата на ел. ток е 50 Hz, което не влиза в резонанс с никоя от човешките честоти то резултата ви е известен. Резултата се получава от силата на тока, а не от резонанса.
Ако резонанса на паразитите е механичен тогава имам още 1000 въпроса.

Затова засега спирам дотук.