Автор Тема: Генератор Zapper на д-р Хулда Кларки и за медицината изобщо  (Прочетена 72576 пъти)

sheki

  • Гост
Същата е работата с гигахерците. Не случайно се ползват хармоници, защото тяхното ниво е толкова ниско, че се приема, че е в ХОМЕОПАТИЧНИ дози. ИОнформацията в клетката се предава в определен диапазон на ниво на сигнала, а това ще рече, че ако сигналът е по-силен, няма да имаме реакция и лечение, същото е , ако имаме и по-ниско ниво на сигнала, пак няма да има ефект.По добре не мога да ти го обясня.

Отмествате се от основната тема гигахерците нямат нищо общо с Хулда или дори Райф.
Админа може да раздели и разчисти темата от излишните неща.

ppankov

  • Гост
Цитат
Dex,веднага искам да ми отговориш в кой каталог го прочете това ? Това е много опасно, което казваш !!!
Абе човек,знеш ли какво се случва в тоя спектър в контакт със жива материя, а?
Недей така уверено да даваш съвети, за този спектър моля те !!!
На 2Гхц бачка микровълновата ти печка, сложи вътре една хлебарка и виж как ще се пръсне  Ядосан
Почети повечко из "Каталозите",пък тогава ми прави такива забележки! Или ти искаш да обориш Лаковски, който ако си чел ще видиш, че ползва именно гигахерци. Ще ти го обясня само веднъж. Арсеникът е силна отрова, обаче в хомеопатични дози е лекарство! Същата е работата с гигахерците. Не случайно се ползват хармоници, защото тяхното ниво е толкова ниско, че се приема, че е в ХОМЕОПАТИЧНИ дози. ИОнформацията в клетката се предава в определен диапазон на ниво на сигнала, а това ще рече, че ако сигналът е по-силен, няма да имаме реакция и лечение, същото е , ако имаме и по-ниско ниво на сигнала, пак няма да има ефект.По добре не мога да ти го обясня.

Не оспорвам, който и да е било, само казвам, че начина по който си го написал е подвеждащ и опасен, освен това темата е за запера на д-р Хулда Кларк.

Пусни тема за Лаковски ако искаш, там ще го обсъдим, стига сме спамили с офф топик тук.

gomi

  • Гост
Подкрепям,
  разрастна се темата за съжаление, в смисъл че много болни хора има в Бг. и всеки гледа да помага  :(
 

ppankov

  • Гост
Цитат
4.светлинни лъчи тип Раиф,
Няма такова животно, ша ма извиняваш.Иначе трябва да се пуснат други теми и сега точно това ще направя.

Само в този форум има цяла тема за д-р Райф : http://mazeto.net/index.php?topic=1241.0
Да неговорим за нета.
Dex, какво става?

FreeEnergy

  • Гост
Здравейте,

знаете ли от опит дали запера помага при перде на очите? Ще ви бъда благодарен ако някой може да ми даде отговор.

Благодаря

FreeEnergy

  • Гост
Май сам намерих отговора. В тази програма Флекс16 има честоти и за перде. Научих се как да я ползвам и да добавям честотите в програма, за да се изпълняват последователно, НО оттам нататък какво става??? Не мога да разбера да ги слушам ли тези звуци или да изкарам звуковия сигнал със жички и да го сложа на две медни тръби. Така ли се прави?


ppankov

  • Гост
Май сам намерих отговора. В тази програма Флекс16 има честоти и за перде. Научих се как да я ползвам и да добавям честотите в програма, за да се изпълняват последователно, НО оттам нататък какво става??? Не мога да разбера да ги слушам ли тези звуци или да изкарам звуковия сигнал със жички и да го сложа на две медни тръби. Така ли се прави?



Засега, май най добре е да изкараш звуковия сигнал през кабел и вместо слушалки да монтираш кабела на една медна тръба и една поцинкована. Примерно тръбите да са
със сечение 20мм и дължина 100мм.

Неактивен gotiniq7

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 409
  • Пол: Мъж
  • Домашен екпериментатор
    • Документална видеотека
  • Скайп: zarov_inc
Сигнала от компа трябва да се усили до поне 10-15 волта. Тази схема я имам от Теофил и действа отлично. За транзистора сложих BD139, и цялата схема излезе 2 лева
« Последна редакция: Май 18, 2009, 08:34:24 am от gotiniq7 »

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
По настоящем съм пуснал по-добре работеща схема

Неактивен mzk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 622
  • Пол: Мъж
  • http://analogov.com
    • analogov.com
Да, съпротивлението на кожата ми е такова, че не усещам 12 волта.
Изхода от звуковата карта например е под 1 волт.

Dex, в схемата ясно се вижда как се управлява транзистора. Няма сложни неща за достигането на 10-15 волта.
« Последна редакция: Май 18, 2009, 08:43:01 pm от mzk »

ppankov

  • Гост
Ако прекараш сигнала през качествен АА или АБ усилвател, който е най малко 20 вата, мисля, че няма нужда от приставката, с такъв усилвател направо се усеща "мравчене" в  ръцете в комбинация със мокри кърпички на накрайниците.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Напрежението на входа е между 28-35 волта но изходния импулсен сигнал е 15-16волта максимум. Може с поне още 5 волта да се намали. идеята  е да не е неприятно усещането , особено при ниски честоти.  Минималното ефективно напрежение върху електродите е не по-малко от 5 волта. Мисля че най-удовлетворителния вариант ще е входното напрежение да е между 22-25  волта така че на електродите да имаме 7-9 волта.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Сигналът който е ефективен за лечебни цели не е сигналът без изкривявания а сигналът със стръмни фронтове. Тоест - позволено е присъствието на изкривявания и смущения в изходните импулси , стига да не ги заоблят, превръщйки ги в синусоида...

ppankov

  • Гост
Ако прекараш сигнала през качествен АА или АБ усилвател, който е най малко 20 вата, мисля, че няма нужда от приставката, с такъв усилвател направо се усеща "мравчене" в  ръцете в комбинация със мокри кърпички на накрайниците.
Дали ще имаш монополярен сигнал? Мисли бързо ;D

И за какво ми е монополярен сигнал? Нали преди това го генерирам синусоидално и точно такъв ми трябва на изхода с няколко пъти по голям размах.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Не съм уточнил какво е подобрението но въпреки че технически погледнато е нищожно то е следното : 1. Намалена и ограничена в рамките на максимум 16 волта е амплитудата на изходните импулси. 2. По малко изкривявания на изходния сигнал. Сега са изразени предимно в намаляване на нивото на амплитудата когато се държат електродите. Това не е за запера а приставката(усилвател) към компютъра.
  При всички случаи може от компютър или колонки да се регулира нивото на изходния сигнал. Не съм вдигал напрежението - просто от самото начало правя устройствата с трафчета а не с батерии. Първият ми запер бе с батерия на 9 волта. После го замених с по-добре изработен и с траф...
   Идеята на поста ми не е тези обяснения а това че изкривяванията не са от значение акох се запазят стръмните фронтове на импулсите върху тръбните електроди. ;D