Автор Тема: Генератор Zapper на д-р Хулда Кларки и за медицината изобщо  (Прочетена 71984 пъти)

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
  Със сигурност  резонанса с който се поразяват понякога паразитите е електрически или по-скоро електромагнитен. Не може да е механичен защото честотата и съответно дължината на вълната с която, ще трябва да облъчиш даден паразит ще е съизмерима с дължината на самия паразит или кратна, но близка хармонична. Това означава честоти които са с доста повече нули от гигахерците.   От друга страна всеки микроорганизъм е съставен от молекули и атоми, които са електромагнитно взаимосвързани и в това отношение има специфичен електромагнитен подпис. Електромагнитната характеристика на един микроорганизъм включва  : собствен специфичен електрически потенциал, който притежава, магнитни свойства(например : дипол, може на микрониво да е като малък магнит ориентиращ се според външните полета) , диелектрична проницаемост(електричен дипол-характеристика), честота на излъчване на електромагнитно поле(с нищожна амплитуда и зависеща от честотата на поглъщане и отделяне на молукулна храна с специфичен заряд, може би и някаква собствена електромагнитна честота на трептене. 
   Използването на запер, детоксикатор или друг електронен уред за лечение и профилактика не е непременно свързано с използването на резонанс а и с много други характеристики. Например - при обикновения запер освен поразавянето и разрушаването на паразитите имаме и електропунктура тъй като, тръбните електроди контактуват с дланите и разположените по тях стотици акупунктурни точки свързани със всички органи в човешкото тяло.   Когато единия от електродите е разположен във съд с вода в която, са потопени нозете ни , въздействието  е дори още по-значително. На това се залага и при детоксикаторите.  Високата честота на електрическото поле прави клетките да вибрират при, което се постига и стимулирането им а също и на имунната система, мотохондриите и бързото усвояване и превръщания на храната в енергия... Всеки орган има честота която характеризира нормалното му функциониране и също стумулиране на имунната система да се справи с паразитите атакуващи дадения орган... За да бъде унищожена една бактерия или вирус не е нужен дори голям ток или специална честота понякога а по-скоро нзначително електрическо поле с правоъгълна форма , при което един или няколко електрона да преминат през паразита с достатъчна скорост. Ако примеме че около 70 процента всеки паразит е съставен от вода в която, има киселини и йони превръщащи я в електролит, то нищожен процес на електролиза е достатъчен за необратимото разпадане на паразита. Информацията по тази тема е изключително обширна и с огромни перспективи и възможности за приложение и усъвършенстване на лечебната електроника така, че резонанса е само един от много други електромагнитни параметри на които, като се влияе може да се постигне много...
   

vitan

  • Гост
Velektra, колкото човека се занимават с Х. Кларк, толкова мнения има по въпроса – кое, как и защо. Страхувам се обаче, че освен задобряването в електрониката, друго едва ли ще ти остане. Из Нета има големи неща за метода, но аз имам наблюдения от една позната.

Имаше усещането за нещо гнило, но понеже беше зле (а и не страдаше от липса на пари) се поддаде на лъскавата реклама за чудеса. Започна да се третира упорито. Достатъчно упорито. В началото и бе гадно, но веднага даде „нужното обяснение”. След месеци обаче (тия дни) я питах как е. Отговора беше в смисъл: празна работа…

Нормално е сега да се изсипят доказателства за чудеса по темата, но аз лично не съм виждал такива.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Няма да отрека че запера и др. подобна електроника не са панацея нито за само една, нито за  всички болести. Неоспорим факт е че има хора, има случаи при които, изобщо не помага ни най-малко. Защо! - Ами незнам. Може би понякога излекуването от даден проблем е по-директно свързано с промяна на начина на живот, мислене, на хранене... или друго. Факт е че и на мнозина този тип електроника помага. На някой помага точно на принципа с който, най-често се обяснява действието, а на други плацебо ефекта(защото са повярвали и са си самовнушили че им помага). Заради случаите в които запера е безсилен не е редно да отричаме онези в които, е бил полезен или нека не отхвълляме едно лекарство което въпреки пелезността си понякога е безсилно.  Тъй, като не боледувам, освен от време на време по някоя простуда или дребна настинка, то всички тия дреболии си ги оправям с една-две процедури със запера и детоксикатора без да считам резултатите за чудо.  За мен не е кой знае какво че с две три процедури приключих със херпеса и вече нямам такъв от една година почти или че напълно спрях и косопада само до месец откак започнах да произвеждам тези апарати. Това е личния ми опит с този вид техника и го считам за нещо нормално. Надявам се че няма да спорим по темата, защото всеки от нас споделя мнения, виждане или наблюдения, били те и отрицателни понякога.

Velektra

  • Гост
Здравейте!
Признавам си, че когато направих генератора за който ви споменах преди, даже не знаех за Запера.
Исках да си имам много точен и прецизен генератор за изследователски цели. Както ви казах той е на базта на PIC, DDS AD9913, Elliptic филтър от 7-ми ред на изхода и т.н. Както написах предния път - И КАКВО ОТ ТОВА. Генератори много. Те са необходимото, но не и достатъчно условие за решаване на задачата.
Според мен добрия уред на базата на Запера е този, който определя точно честотата на дадения вирус или бацил и тогава е лесно вече - генератори колкото искаш. Истинския уред за лекуване по този метод даже не трябва да има и опция за задаване на някаква честота ръчно. Сканира човешкото тяло за дадена честота на съответен бацил(най-общо казано) и след това "пуска" същата честота (правоъгълен импулс) и изпадайки в резонанс бацила умира. Но кажете ми как един вирус който е няколко микрона и друг който е 1000 пъти примерно по-голям от него ще излъчват честота с еднаква или близка амплитуда. Според вас вирус, който е няколко молекули, колко pV(пико-волта) сигнал че излъчва? И как ще се измери това?
Извинявайте, но един и същи вирус в човека Х и човека Y може да излъчва на различни честоти, защото например единия вирус е по-възрастен от другия. Нали честотата на излъчване на черния дроб примерно на старец и на пеленаче не е една и съща, въпреки че е един и същ орган.
По мое скромно мнение тука е разковничето на нещата.
Затова почти винаги практиката изпреварва теорията. Пускат се честоти от генератор и тъй като хора много, няма начин на един да не се улучи да се убие бацила и той с основание започва да хвали уреда. При друг обаче не се улучва желаната честота и вируса в него продължава да си живее и този човек започва да пише по форумите как тия уреди не работят.
Затова някои хвалят магнитните наколенки например, че са им помогнали, а други ги отричат. При първите по някакъв начин магнитното поле е влязло в някакви "взаимоотношения" с тяхното тяло и честоти и чудото е станало. При вторите пак по някакви неведоми за нас пътища организма им не е "възприел" благоприятното въздействие на магнитното поле и не им излекувало ставите. И те започват да го отричат.
Така че не ми хвалете генераторите, а уреда, който да измери честотата на дадения вирус. Само че не този уред, който един човек от форума писа че много лесно го е направил и за няколко секунди сканирал и засичал всички вируси.
Ако се следват честотите по книгата на д-р Кларк съм сигурен че те ще помогнат на някои хора, но на други няма. Защото техните вируси по някаква причина, въпреки че са от същия вид излъчват на малко по-друга честота, но достатъчна да не изпадне в резонанс с дадената в книгата.
Затова, че най-доброто според мен е да се сканира всеки човек сам за себе си и на каквато честота излъчва неговия вирус, тази честота да се пусне и да се убие последния. Както знаете всеки човек е индивидуален, даже и в честотата на излъчване на неговите вируси :D
Сега знаете вече, защо "прописах" във форума.
Помогнете ми да узная как мога да "хвана" честотата на вирусите.
В замяна ще ви дам схеми на 1000 прецизни генератора.
 ;)
Приятна вечер на всички!

vitan

  • Гост
Помогнете ми да узная как мога да "хвана" честотата на вирусите.
В замяна ще ви дам схеми на 1000 прецизни генератора.
 ;)
Здравей,
Благодарим за схемите, но Теракомския ми генератор ги обязмисля всичките. Поне за тази материя. У мен възниква един въпрос. Вярваш ли на всичко това, което си написал? Това, че разбираш от електроника е видно. И какво от това, к'ак си рекъл.

Честотата на вирусите се хваща само и единствено с Райф микроскоп, но ще ти трябват над 11 000 000$ и някой, който да се навие да ти го продаде. Всичко друго е изхвърляне на тема. Мога да обясня защо, но не се ли сетиш сам е излишно да спорим.

Още ще ти трябва и Райф машина. Аз имам една, която дига радиочестотни еднополярни импулси над 350V, но в реални тестове с известни бацили се оказа маломощна. Трябва по-мощна...

Други методи вършещи работа за въпроса ти няма открити, няма открити...

п.п. Ако още си на обратно мнение, поинтересувай се от това как проф. Константин Мейл оборва синхрометъра и запъра на Х. Кларк. Мнението на един истински учен никога не е излишно, макар и масата да не се интересува умишлено от това. На нея и трябва дъвка за дъвчене, па ако може да се изкара и някой лев - незаменимо!

Velektra

  • Гост
Здравейте!
Vitan благодаря за вниманието!
Иска ми се да вярвам в това което съм написал преди. Дори да виждам, че "мисията е невъзможна".
Както беше ми писал преди, поне ще взема да науча електрониката  ;)

MarioBros

  • Гост
Айде някой да се светне защо с DDS генератор не се получава, фасулско е!

Velektra

  • Гост
Здравейте!

Като гледам май темата за Запера е омръзнала на всички.
Затова се надявам MarioBros да визира мен с думите "Айде някой да се светне защо с DDS генератор не се получава, фасулско е!", за да мога да взема думата.
MarioBros извинявам се предварително, защото може и да не съм разбрал правилно условието на задачата.
Аз си мисля, че идеята на запера (най-грубо казано) е чрез правоъгълни импулси с честота равна на тази на съответния вирус да го унищожава. Затова не мога да разбера какво имаш предвид като казваш, че с DDS генератор не се получава. Кое не се получава? Правоъгълни импулси се получават.
Вярно е че ДДС схемите дават основно синусоида. Някои от тях имат вграден компаратор и "вадят" правоъгълни импулси. Има и чипове с триъгълни импулси. Прочети по-внимателно тук:
http://www.analog.com/en/rfif-components/direct-digital-synthesis-dds/products/index.html
Затова ако не съм разбрал правилно, че се искат правоъгълни импулси за унищожаването на "бацилите", а се нуждаем от някакъв по-сложен вид на сигнала, то тогава  MarioBros е прав, че DDS схемата не дава такъв сложен вид на изходния сигнал.
Моята идея беше, че генератора е по-лесната част от задачата. Писах по-рано, че ще дам 1000 схеми на генератори срещу една, която показва как да измерим честотата на даден вирус. Естествено, че не знам 1000 схеми, но нарочно подсилих нещата, за да подчертая, че това е проблема (според мен).
Vitan каза,че "Честотата на вирусите се хваща само и единствено с Райф микроскоп", но че той е много скъп. Затова аз тайно се надявах, ако има някой друг по-достъпен начин. Може би не съм прав, но все си мисля (както писах и преди), че всеки човек е уникален дори и в собствените си вируси. Затова някои са доволни от уредите (не става въпрос само за Запера, но и другите уреди, които се предлагат за лечение на различни болеси), а други не са доволни.
Затова идеята ми беше: всеки човек се сканира индивидуално и са "хване" честотата на даден вирус в него, тоя вирус да се третира със същата честота и да се унищожи.
Не бързайте да се усмихвате! Знам че звучи наивно, елементарно, опростено и т.н.
Преди да започнете да ме укорявате, да ми се смеете и подигравате, кажете вие как виждате (и какво предлагате (дори и само теоретично) за) решението на задачата за унищожаването на вирусите в човешкия организъм.

Приятна вечер на всички!
« Последна редакция: Февруари 26, 2010, 10:12:06 pm от Velektra »

vitan

  • Гост
На мен лично тази тема ми е омръзнала от години. И аз ще предложа една не много смислена тама, та от моята и твоята дано да направим една умна.

Въпроса е следния: ако не ме лъже паметта, Х. Кларк е умряла от възпаление на гръбначния стълб. За да мога по-добре да си формулирам въпроса, може ли някой от запърската общност да ме светне за подробности по темата. Особено ми е интересно дали се е запирала до последно.....

gogotosam

  • Гост
    Здравейте изобретатели!
Виждам, че заперите още малко ще бъдат захвърлени в кошчето, но братлета има и полза от него, поне при мен.Използвам го от месец и имам една за мен доказана полза. Вече нямам секрет в ушите. Иначе през вечер си почиствах- особенно лявото ухо - доста се зацапваше клечката за уши, но вече не. :)
Моля колеги, кажете от къде да си закупя AD9833 и евентуално имам нужда от програма за PIC микропроцесора. Ще ми се да се използвам за опитна мишка. Водя и разговори с един ирисолог. Той ще засвидетелствува има ли или няма резултат. Ще изисква време и финанси, но аз съм готов да рискувам.
    Поздрави и успех на всички вас ;)

Velektra

  • Гост
Здравейте!
gogotosam
AD9833 го поръчваш или директно от Farnell:
http://bg.farnell.com/jsp/search/browse.jsp;jsessionid=CDZG2ALG1IHZECQLCIPZLTQ?N=0&Ntk=gensearch_001&Ntt=AD9833&Ntx=mode+matchallpartial&suggestions=false&ref=globalsearch&_requestid=1221632

Или поръчваш от Комет Електроникс:
http://www.comet.bg/main/index.html
а те пак ще ти я докарат от там.

Съжалявам, но програмата за PIC всеки трябва да си я пише самостоятелно. Не е сериозно да искаш да правиш генератор на базата на DDS схема, управлявана с процесор, а да не можеш да пишеш програма за него. Програма се пише за конкретна схема и зависи много от конкретното решение. При всяка хардуердна промяна и нужда от донастройка на схемата, трябва да се "пипне" и в програмата, което значи, че още по-добър трябва да си в програмирането и т.н.

Приятна вечер и успех!

gogo6-k

  • Гост
Здравейте и от мен!
Аз съм един от тези при които ZAPPER-a работи. Имам и медицински изследвания като доказателство. 

Бел. на модератора: С това изречение нищо не казваш. Дай повече факти, иначе е безсмислено и подлежи на изтриване.
« Последна редакция: Май 31, 2010, 01:15:07 pm от altium »

gwtt

  • Гост
Аз произвеждам запери. Първите бяха с батерии но вече са с вграден или външен адаптер и са с доста подобрени и завишени параметри.

Това е супер, а какви адаптери ползваш за твоите запери? Питам защото аз съм правил различни медицински системи и имаме големи проблеми със стандартизирането на електробезопасните захранвания. Има си цял раздел захранвания за медицински системи. http://www.trcelectronics.com/medical-power-supply.shtml

Нещо повече 50 те херца от мрежата плъзват навсякъде като индукция, а те са особено вредни, като честота, тъй като са по средата между основни биоритми на човека. Ей бога ми освен с акумулатори или батерии не сме успяли да ги отстраним.

Ето защо препоръчвам на всички, които не правят такива устройства, а ще ги купят изрично да си вземат модел с батерия. В Конрад и другите магазини има зареждаеми батерии от 9 волта, купете от тях и ги зареждайте с адаптера. Ползването на не-изолирани захранвания за медицинска апаратура, още повече галванично свързана към тялото е ОПАСНО. Като довод мога да кажа, че може да не се прояви дефект, докато някой не реши да се хване за радиатора или не пипне корпуса на компютъра.

Споделям това, като проблем, а не като укор. И аз съм мислел и ползвал адаптери, че е безопасно дорде не гръмнах 2-3 чипа. Добре че не се гръмнах самия аз.


Dex

  • Гост
Винаги съм ползвал адаптери и никога не е имало проблеми. Ако адаптер изгори, просто му се прекъсва някоя намотка. За 50-тте херца, не си дал конкретно обяснение, какво като се намират по средата на биоритмите. Метатроните използват тази честота за лечение на кръвоснабдяването например, така, че от параноидни фантазии, айде няма нужда.
Виж, част от честотите на руските уреди. Работят със синусоида.
Кръвоснабдяване    50.0;47.50;52.50;99.50;50.50
Кръвоснабдяване на главата, сърцето, поглъщане на кислорода    7.0;19.50;19.65;19.75;25.50;4.50;46.0;50.0;50.50
Кръвоснабдяване, кислород    50.0;50.50

dtmf

  • Гост
В ebay се продават много добри готови DDS генератори(около 40-50$). Купих си един за експерименти основно за тестове на тесла траф. Моделите са DDS SG 1003 до 1005, намират се с търсачката в ибей. Сигналите са правоъгълни, трионообразни, и синусоидни от 0.01 Херца до 5 Мхц.

Прост честотомер:
Ако някой се интересува мога да кача програма за мобилен телефон (симбиан9), която чрез микрофона измерва честотата на звуковия сигнал от високоговорител. Получава се нещо като спектрален анализатор на звука ,освен това има опция осцилоскоп с която експериментрирах като включих безжична блутут слушалка, входа на която закачах за измервания сигнал за да видя формата му.

2-3 снимки тук:
http://dtmf.snimka.bg/photos-from-gsm/test-na-sonyericsson-k750.2486.22109174
« Последна редакция: Юни 20, 2011, 11:18:20 pm от dtmf »