Автор Тема: Генератор Zapper на д-р Хулда Кларки и за медицината изобщо  (Прочетена 70332 пъти)

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
  Напълно съм съгласен за психичните предпоствки за болестите и рака в частност, също.

  При мен ефекта на Запера е че ми спря косопада и то за около две седмици нередовно ползване , а основно когато го тествам за клиенти.  Със един сеанс спрях херпеса в началото а на втория ден и сеанс напълно изчезна. Също и парирам настинките в начален стадии. Един възрастен мъж от Плевен за няколко дена приключи с артрит по ръцете , като същевременно изчезнаха подутините и изкривяванията. Един възрастен мъж от София се освободи от ревматизъма по ставите. Един баща с помоща на Запера и билките на Хулда кларк излекува три годишната си дъщеря от левкемия като при започването на лечение със запера спира химиотерапията а за един ден изчезват мсички видими симтоми на дребна шарка. Има и други случаи които не споменавам...

green

  • Гост
Здравейте , знаете ли от къде човек може да се снабди с такова устройство   :)

Неактивен gotiniq7

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 409
  • Пол: Мъж
  • Домашен екпериментатор
    • Документална видеотека
  • Скайп: zarov_inc
В книгата авторката е написала, че правоъгълните положителни импулси, идващи от батерия а не от траф и грец, с каквато и честота да са вършат работа. Дава съвет на хора без познания от електроника как да си направят просто устройство, две батерии 9 волтови + с +, - с – .Две медни тръби,едната се държи с навлажнен плат, а по другата се почуква с ръка ,колкото може по- бързо. Според Х. Кларк това са около 5 херца правоъгълни импулси, и вършат чудесен Зепинг на всички вируси и бактерии. Без изключение.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Аз произвеждам запери. Първите бяха с батерии но вече са с вграден или външен адаптер и са с доста подобрени и завишени параметри.

gomi

  • Гост
Би ли качил и твоята схема?

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity

Selfmade

  • Гост
В книгата авторката е написала, че правоъгълните положителни импулси, идващи от батерия а не от траф и грец, с каквато и честота да са вършат работа. Дава съвет на хора без познания от електроника как да си направят просто устройство, две батерии 9 волтови + с +, - с – .Две медни тръби,едната се държи с навлажнен плат, а по другата се почуква с ръка ,колкото може по- бързо. Според Х. Кларк това са около 5 херца правоъгълни импулси, и вършат чудесен Зепинг на всички вируси и бактерии. Без изключение.
В книгата Кларк пише за "всяка положителна честота", каквато в същност няма. Синът и в същност изработва генератор на правоъгълни импулси, а както е известно всяка ПРАВОЪГЪЛНА честота, може да се разглежда като сума от безкраен ред хармоници.

Selfmade

  • Гост
Схемата с 555 е проста, не особено точна, влияе се от температурата. Лесно може да се настрои честотата с тример последователно на честотнозадаващият резистор, но е хубаво ползващият да има и честотомер, а това е доста неудобно.
По принцип няма проблем да се измисли стабилна честотнонезависима ЦИФРОВА схема, но първо предлагам да се обсъдят точните честоти и тогава да се прави заданието. Имам познат, който може да реализира заданието лесно...

И така, нека обсъдим честотите.


Като намеря време, ще ти публикувам честоти по Кларк тук. По принцип идеална работа ще върши програмируем функционален генератор към РС. Една проста студентска разработка, например има тук  http://users.ece.gatech.edu/~hamblen/489X/fo2proj/funcgen/
Клонинг на Запер технологията е електомагнитно излъчваща бобина с висока интензивност за въздействие върху трудно кръвоснабдени органи, например зъби, нокти, простата и пр. Там използуват точна резонансна честота и каскодни схеми от фотосветкавици. Интересно е да се разработи приставка за това.
Резонансни честоти по Кларк за най-разпространените патогени kHz (По реда на използуване).
Режим 1.
30

Режим 2.
393
380.375
395
364
368
388
374
385
380
375
417
360
325
385
406.5
331
380
368
355
386
376
381
389.384
362
396
364
342
316
364
362.5
409
430
361
365.360
382
374
380.375
375
350
373
356
393
350
340
336
418
292
345.5
360
355
418
377
302
365
320
315
401
419
349
399
371
382
410
432
323.5
346
334
355.1
368
387
324
349
413
336
328
333
380
329
368.385
355
386
351
390.89
394
318
391
380
378
381
385
318
368
373
368
428
347
383
419
403

Режим 3.
387
422
401
400
393
386
408
408
460
358
428
389
426
398
427
414

Всеки режим трае по 7 минути и се повтаря 3 пъти с почивка от 20 минути.

« Последна редакция: Март 13, 2009, 11:47:07 am от Selfmade »

Selfmade

  • Гост
Целта на този пост първоначално беше за честотния генератор на правоъгълни импулси с лечебна цел "Zapper" на доктор Хулда Кларк - истина или лъжа?
Схемите от PDF в края на поста са от книгата й, изпълнени с таймер 555, с честота специално за ракови заболявания 33.32 Khz и за ежедневна профилактика 1,5 Khz.
Не трябва да се ползва от бременни или хора с пейсмейкър!

Понеже истината е най-важна, предлагам всеки да си каже мнението за ефекта от ползването му.
Според мой познат, който продава такива, положителен ефект има при ежедневна профилактика (не се е разболявал от грип вече 1,5 години), а при раково болни има положителен ефект (според него).
Аз специално съм почитател на друг вид медицина: всичко е в главата и конфликтите в психичното състояние предизвикват здравословни такива.
Разбира се, при по-сериозни разболявания си има много хубава медицина - нарича се хомеопатия, от която съм много впечатлен и която лекува изключително ефективно (детето ми спря да боледува от бронхити за отрицателно време).

Темата би станала много дълга, но и призовавам да бъдем кратки в следващите си постове и да е без реклами, само конкретни данни и конкретни впечатления.


Прикачвам схемите на запера на Хулда Кларк за честота 33.32 Khz:
Kалкулатори за 555:
http://mazeto.net/index.php?topic=472.msg2957#msg2957
http://freespace.virgin.net/matt.waite/resource/handy/pinouts/555/index.htm




Искам да спомена и едно ново течение в медицината - на германският Д-р Рике Герд Хамер,
http://germannewmedicine.ca/documents/welcome.html
според който:
"Желязно Правило на Рака:
Всяка Смислена Биологична Специална Програма на Природата (СБС) възниква от ДХС (Дирк Хамер Синдром), който представлява сериозен, остър, драматичен и изживян в самота конфликтен шок, който се проявява едновременно на трите нива: психика – мозък – орган.
ДХС може да се провокира от например, неочаквана загуба на любим човек, непредвидена раздяла, диагноза или прогноза, за която човек не е подготвен, внезапен смъртен страх, неочакван гняв или тревога, внезапно усещане за изоставеност (емоционално, душевно или физическо) или внезапен страх или тревога."


Hi.
С Хулда Кларк идеята се запознах преди около две години и когато имам време се занимавам по малко. Хипотезата е установена и се нарича Биорезонанс. При хомеопатията имаме метахипотеза. Идеята, че болестни състояния могат да се лекуват с въздействие с вещества предизвикващи подобни симптоми, но това е само идеята. Метахипотезата е въздействие с потенцирана ВОДА, при която е добре да не е останала вече и даже една молекула от изходното вещество (което обикновенно е отровно) така, че да не предизвикваме химическа реакция. Използува се метадопускането за свойството на потенцирана вода, като универсарна памет за честотни полета (известни и неизвестни на съвременната физика). Доколкото знам врачките го използуват, също захар, и пр. кристални структури. Водата също можем да разглеждаме като кристална структура с особени свойства. Нейното състояние  Хидроген, може би също да обясни особените свойства на условно нареченото му "горене". За мен, за да се изчистят тези въпроси са необходими изследвания от типа: Как кристалните структури реагират на външен импулс (дали не резонират на кристална решетка дълго време) Променя ли се собствената честота на патогените под влияние на стандартната фармацефтика и ако да, как. Тогава вместо антибиотици, бихме ползували подобни честотни въздействия. Същото и при въздействие с хомеопатично потенцирана вода. Честотно въздействие на билките, пр. бабини зъби, овчи опашки и диви божури и т.н. Тогава, вече това, като физични основи може да се хвърли на ентусиазирана част от медиците за клинични експерименти. Тогава въпросната гилдия може да го приеме, като част от фармацефтиката, иска или не иска.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
При използването на Запер не е нужно честотата да съвпада точно до херц на 30 КХц . Целият ефект се формира от това че импулсите са правоъгълни. Малко плуване на честотата с толеранс ~ 1 КХц познатият ми лекар , казва че дори е за предпочитане , тъй като по думите му , при неизменна честота - организъма се приспособява, свиква и има едно малко намаляване на ефективността. В случая дори да не е точно така, аз също съм убеден че плуването на честотата е по-скоро положителен ефект. При използване на TL494 вече имаме фиксирана честота при която температурните промени могат да доведят до отклонение от няколко херца най-много, което е без значение. От тук [url] http://www.heal-me.com.au/frex.html /url] можете да си свалите frex16 - това е програма за честотно лечение, която посредством медни-тръбни електроди и обикновен аудиоусилвател , се използва подобно на Запера , но с 3 минутни сесии. В нея има списък с лечебни честоти за над 1000 болести и здравословни проблеми. Всички честоти са в звуковия диапазон. Има информация че дори слушането на съответните звуци от програмата оказва добър лечебен ефект. Имам голямо основание да смятам че има голямо сходство между Запера и плазмената търба на д-р Райф. Не до безкрай но донякъде. При плазмената търба имаме радиантно(скаларно) електрическо поле около разряда и електродите и това поле предизвиква електромеханични честотни трептения в организмите попадащи в него. При обикновения запер , плазмената търба е заменена от човешкото тяло което става приемник (дипол)на радиантна енергия и е облъчано с честотни вибрации на същото това поле(електрически лъчи). И при двата случая имаме използване на правоъгълни (или отсечени) електрически импулси. Приемам също и че електрическите трептения стимулират директно имунната система , което допълнително води до самолекуване на организъма...

Selfmade

  • Гост
При използването на Запер не е нужно честотата да съвпада точно до херц на 30 КХц . Целият ефект се формира от това че импулсите са правоъгълни. Малко плуване на честотата с толеранс ~ 1 КХц познатият ми лекар , казва че дори е за предпочитане , тъй като по думите му , при неизменна честота - организъма се приспособява, свиква и има едно малко намаляване на ефективността. В случая дори да не е точно така, аз също съм убеден че плуването на честотата е по-скоро положителен ефект. При използване на TL494 вече имаме фиксирана честота при която температурните промени могат да доведят до отклонение от няколко херца най-много, което е без значение. От тук [url] http://www.heal-me.com.au/frex.html /url] можете да си свалите frex16 - това е програма за честотно лечение, която посредством медни-тръбни електроди и обикновен аудиоусилвател , се използва подобно на Запера , но с 3 минутни сесии. В нея има списък с лечебни честоти за над 1000 болести и здравословни проблеми. Всички честоти са в звуковия диапазон. Има информация че дори слушането на съответните звуци от програмата оказва добър лечебен ефект. Имам голямо основание да смятам че има голямо сходство между Запера и плазмената търба на д-р Райф. Не до безкрай но донякъде. При плазмената търба имаме радиантно(скаларно) електрическо поле около разряда и електродите и това поле предизвиква електромеханични честотни трептения в организмите попадащи в него. При обикновения запер , плазмената търба е заменена от човешкото тяло което става приемник (дипол)на радиантна енергия и е облъчано с честотни вибрации на същото това поле(електрически лъчи). И при двата случая имаме използване на правоъгълни (или отсечени) електрически импулси. Приемам също и че електрическите трептения стимулират директно имунната система , което допълнително води до самолекуване на организъма...
Hi.
Ако имаш време да се занимаваш, някои мои размисли.
При биорезонанса, не играе имунна система. Приложеният променлив ток предизвиква механичен резонанс върху организъмчето ако е на собствената му честота и то се разрушава на базата на обикновенна ултразвукова кавитация. По същият начин се свива крачето на жабата в училищните опити, като му пуснеш ток. На сайта на Кларк има клипчета, на които е видно, как става това на предметното стъкло на микроскопа и. Опитът е прост и всеки може да го направи с един микроскоп. Пробвах - така е! Взривче. Прав си с плуващата честота. От честотите по-горе ще видиш, че е избрана честота с порядък по-ниско от нормалните резонансни честоти. По принципът на безкрайният ред хармоници, фактически въздействуваме с голям спектър честоти и ако базовата плува, покриваме още по-голям диапазон. Високите честоти, които съответствуват на собствените честоти на човека и отделните му органи, вече отиват на много малки амплитуди и вероятно може да ги считаме за безвредни. Във всеки случай, ще оказва влияние собствената спечифична проводимост и може би е добре най-напред да се понатъпчем с киселини (витамини, аспирин и пр.) или сол, или пък колоидно сребро, а след това за да изкараме токсините от бастисаните парченца на патогени, интензивно да се наливаме с дестилирана вода или бира.
Това, което е значителното откритие на Кларк, може би, е нейното твърдение за заразяване на червеите с бацили и последните с вируси, така че поради скин-ефекта на честотата, която не е унищожила малките организъмчета е необходимо да се провеждат няколко последователни сеанса, за да се изпотрепе всичко все по-малко. Така, че най-напред се трепят червейчета, после микроби и накрая едноклетъчни.
Мисля си обаче, че за резонанса, освен честотата е необходимо и съвпадане по фаза, така че е добре и да се вобелира по време на сеанса, сиреч плавно да се извърти фазата за един период.
Накрая си мисля, че не е добре да се изпотрепе всичко наведнаж, щото ще се отровим от токсините, така че постепенно на принципът от голямо към малко с паузи за детоксикация.
За детоксикация се наливаме с бира и влизаме в сауната, бъхтим с колело като щурави в най-голямата жега, тъпчим се с любеници пишкаме на поразия.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Като цяло съм напълно съгласен с теб за биорезонанса! Просто смятам че освен него е стимулирана и имунната система. Важното е че принципа работи. Иначе имам програма за генериране на честоти на компютъра и може да се настрои така че честотата да плува. Тоест  - постепенно се увеличава или намалява за определено време и в определени граници. Това е подходящо при необходимост да се покрие по голям спектър от честоти а също и хармониците им. Един приятел ми услужи с микроскоп за няколко дена и трябва само да изнамеря някакви животинки които да наблюдавам и да ги подлагам на електрострес...

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
При всеки лечебен метод присъства плацебо ефекта но има и реално лечение. Напрежението на електродите е около  7-9 волта. Факт е че ниската честота се чувства дори и при 5 волта. Не е задължително тока да протича през цялото тяло. Мозъкът реагира на електрическите импулси и във вид на нервни импулси ги предава и по цялото тяло при което всяка клетка реагира със съответната честота. ..

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Здравейте колеги,
аз ползвам малко домашно направен  :) запер по схемата на д-р Кларк /30 килохерца/, с батерия 9 волта. Според мен удачно е поставянето на електродите и на краката - просто стъпвате на босо върху тръбичките. Най-добре е да са позиционирани под коренните точки на стъпалата - там където енергията се свързва със земята. Мястото се намира най-лесно като свиете пръстите на краката, в средата на образувалата се падинка. Точката е крайна и директно свързва към енергийната система на организма, веригата в долната част на тялото се затваря донякъде през т. "морето на енергията" - ци хай. По принцип ако са отпушени меридианите трябва да има контакт и през ръцете и главата, обаче това рядко се случва в наше време...
Но по диагонал - мисля че не е добре, смесва се по-тежката енергия от краката с тази на ръцете. Така че - правете запирането и с двете. Така няма да се скрие никаква гадинка у вас из някое далечно кюше  :)       

nespokox

  • Гост
Здравейте,
Иска ми се да обсъдим електродите.Струва ми се,че медните електроди
не са най-добрата идея.С времето повърхността на медта се окислява
до меден окис,който е полупроводник. На времето се използваха,например съм виждал в мултицет.Та този еднопосочно провеждащ слой трябва да се отстранява ,например с фина шкурка или киселина.Не се сещам за аргументи срещу използването на алуминия./?/.
Selfmade,"Плаването на честотата" води до промяна и на фазата,така,че
не е необходимо да се прави нарочно-то си става автоматично.За реда
на Фурие/хармониците/:то си е факт ама някои не са чували за него и
ме оплюха в един друг форум по темата.Не си спомням кои но някой писа, че имало и субхармоници :o.Има,където се използва умножаване
на честотата /предавателите/ но в запера няма от къде да дойдат.
Хайде със здраве!