Възобновяеми енергоизточници, нагревателни и хладилни системи > Други нагревателни устройства

HHOHHU нагревателна система, ползваща горене на газ от електролиза на водата

<< < (2/9) > >>

gotiniq7:
Та за какво е тоя форум? Тук малко планове ли има? Аз наизуст ги знам вече

shtip:
Ако събирате пари за пълната документация и аз ще дам.

момчо:
така, колега majorche,

аз лично имам ... въпроса:

1. това са официалните планове от HHOHHU.ком ?
2. според инфото на страницата след като запалтиш 39.99$ за пълният пакет или 29.99$ за планове и схеми, имаш достъп до плановете и видеото за 30 дни. ако е така има ли каквтото и да било видео описващо конструкцията?

от това което предлагаш като инфо, на мен лично ми прилича много на набързо начертана картинка на ФотоШоп. Не искам да се засягаш, не си виновен ти.. разбира се.. НО АКО това са наистина нещата които "продават" от HHOHHU като Оупън-Сорс,... какво да кажа.. ако питаш всеки един колега тук от форума, може да ти покаже 100 пъти по- софистични планове... а аз си мислех да се ръсна с 40$ за достъп.. хехе.. Ебати Шарлатаните. Още една официално побликувана лъжа (имам предвди страницата). УВИ както излиза всеки ще трябва да открие истината сам за себе си. устрйството THE CELL има по-голяма продукция и т.н.. и ако имах парите щях да го купя, понеже изглежда доста по-реално във всякакъв аспект. както и да е.

лично аз ти благодаря за плановете. уважавам инициативата ти. поздрави.

majorche:
това са всички планове които предлагат.Има видео клипове които ги гледам но не мога да изтегля , ще се опитам да заснема но и те не струват . Все пак ще ги кача когато са готови.

mzk:

--- Цитат на: majorche в Април 12, 2009, 06:24:20 pm ---това са всички планове които предлагат.Има видео клипове които ги гледам но не мога да изтегля , ще се опитам да заснема но и те не струват . Все пак ще ги кача когато са готови.

--- Край на цитат ---

Видео може да се сваля с Orbit и добавката му за сваляне на видео (няма проблеми с youtube и пр. флашовски изпълнения). Ако е такъв случаят- можеш да пробваш.
Благодаря за споделената информация.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия