Автомобили, топлинни машини, алтернативни горива > Системи за обработка на въздуха и горивото

Йонизатор за двигател

<< < (17/17)

@praktik:
Студените ядрени реакции , или известни като още , ядрени трансмутации, нямат нищо сходно с тук изложеният експеримент който експеримент не е нужно да се прави, поради изначалната му глупост . А ти кадуцеус, със твоят ненаучно още доказан оргон, накъде си тръгнал  :P

mi68:
Да, колеги се изказват без да са изкълвали с кориците материала, който представям.
Там има четиримерен жироскоп, механична аналогия. При него сумата на въртенето и постъпателното движение е константа. Движението е на тласъци (кванти). При изменение на въртенето (спина) се получава постъпателно движение. Източник на въртене са Черни дупки, Звезди и прочие космически обекти. За сега няма "въртомери " да отчитат колко въртене ще превърна в кинетична енергия (постъпателно движение).
Фактите са ясни, трудното е кой път ще се вземе. Дискусията за сега е не ползотворна и не помага!

spirit1:
Представям ви една система на един руснак, който прави нещо като високоволтов инжектор за директно обработване на водата преди впръскването й в двигателя. Авторът твърди, че има патенти и е правил над 20 модела.
Според мен трябва да се работи в тази посока и да стигне до продукт, който да се продава свободно. И Стенли Майер има подобни инжектори в проекта си.
Аз лично се интересувам и развивам собствена схема, опростена и според мен по-ефективна, но това е бизнес въпрос и само на лични контакти.

newage:
ето моя вариант: https://goo.gl/photos/VCVjCbPy9ZxtXVeGA

gomi:
Браво, и резултатите са?

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия