Алтернативни енергоизточници > Toroidal Power Unit - Steven Mark

Проект - Етерен вихър (тетраедърно TPU)

<< < (3/25) > >>

vitan:
@mi68 - онова не е Тесла измишльотина, а електростатичен резонанс и той е друга материя (различна от електромагнитния) и се подчинява на други закони. С 2 думи: това е друга бира :)

@Radko - ако разглеждаш нещата като аналогични на всичко което конвенционалната сервилна на монополите наука е наливала в училище и университет, далече няма да стигнеш. Нямаш аналогия с ВЧ електромагнитни вълни!!! Факт. Иначе фрии енерджи няма откъде да дойде. Говорим за Етер, който електромагнитните вълни не го вълнуват. Единия полупериод прави нещо, а другия - прецаква това, което първия е постигнал.


Ако ти се тровиш с нещата с които описваш да се тровят всички, приеми че има и изключения. Нещата са много по-сериозни от това което си представяш! Лъчението може да се екранира отчасти, но направиш ли го вихрово - почти нямам идея как става. Ако не ми вярваш - направи си тесла-трансформатор и виж как енергията прониква през всякакви фарадееви кафези. Мога много дълго да пиша по темата, но над 650 страници книга за фрии енерджи да ви преразкажа... много е труд а, а повечето от вас не са се потрудили за най-елементраното: форума поддържа книгата на Джери Василатос: "Изгубените открития". Прочетете главата за Тесла. Ако я осмислите изцяло, тогава вече имате представа за какво става дума. Колкото до постановката- трябват повечко кинти и време, но не е китайско писмо. Споменавам и пари, защото 300 волта импулси по 2 пъти, по едиколко си ток + ВЧ.... прави ВЧ мощност, която иска инвестиции, много различни от таймер 555 + някоя жица. Имам добра представа за какво говоря.

Много от прочелите няма да повярват за евентуалната вреда от вихровите полета, защото мислят въз основа на това което "науката" и медиите налагат като начин на мислене. Според последните, ако не гръмне, съвременната ядрена централа е абсолютно безведна на 1 км. от нея. Да, ама не. До 25 километра от централата плодовитостта на хора и животни пада! Факт. Защо ли? Ако пък си мислите, че между 2-те неща няма нищо общо - точно в това ще ви е грешката.

Радeв:
vitan@, бравос! Mного чел - много знае. ;)
С какво мога да премина едномегахерцовата граница на мосфетите?
Това е главния проблем, иначе TTL логиката по каталог я дават до 12MHz да държи, аз лично на 5-6 съм я пробвал (10MHz ми е осцилоскопа). Ползвам тригери на шмит и броячи и това е цялата ралта.

caduceus:
vitan, направо ме изкефи, приятелю!!!
Поддръжка от мен на 100 % имаш! Трябва да се чете, за да не се експериментира без знание откъде идва фрий енергията, нещата са написани черно на бяло при Василатос - Тесла и Райхенбах, отчасти Стъбълфийлд, в материалите за клетката на Джо, генератора на Велц и къде ли още не.... Малко познания за радиантната енергия няма да навредят никому - за радиониката и оргонните концентратори също. Щото само със ел. схеми и проби си е блъскане в стената до отворената врата  :)
Само едно допълнение - има начин да се екранира лъчението макар и да е скаларно, съществува компонента която се екранира от ситен фарадеев кафез, зареден с висок електростатичен заряд - това става в кръга на майтапа и за капан за духове, те са от подобен материал все пак  :)
Относно екранирането има интересни преки наблюдения и от Робърт Монро в книгите му за астралните пътувания. Човекът е провел доста изследвания на феномена в технически аспект.
Поздрави

Радeв:
Ето схемата на генератора:
картинки на схемата
картинка на осцилоскоп на ихода
мултисим 10
EDIT: Сложих по-хубава осцилограма.

Всички виждаме че сте много навътре в материята, защо не напишете в збит вариант всичко готово и асимилирано, ами ни карате да четем тука някакви дебели книги, докато планетата умира а онез тарикати на в горе са ни сложили чатала на врата?

caduceus:
vitan, само заземяване не върши работа... Просто етерните двойници, всички активирани етерни обекти - вихрови или вълнови образувания в процеса на развитието /движението/ си събират ел. заряд и това им пречи да преминават през електростатично зареден фарадеев кафез, отразяват се и дори резонират. Така че - това е защитата, Р. Монро специално е правил експерименти с етерното си тяло през какво може да се движи - например по жиците от ел. мрежа няма проблем, по-точно през възбудения етерен канал който създават около себе си, а през зареден кафез - не. Чувства се като еластична преграда. Понеже говорим за оргон или радиантна енергия, Тесла както и Райхенбах имат предвид че тя е с флуидна природа, но също и с лъчиста - така че се отразява от огледала - да, пречупва се през призми и т.н. Обаче не може да се хване на 100 % с тези методи - съгласен съм. Това за прозрачните пластмаси ме озадачава малко... Какво имаш предвид? Плексиглас ли? Той натрупва, но не може да спре потока... Многослоен картон - да! Виж при Райхенбах и Василатос, но вероятно и той се насища с времето, както керамичните микропорести прегради и всякакъв вид клетъчни затворени структури.
Вълните -  освен скаларни при руснаците се наричат продольные волны, получават се когато енергията от какъвто и да е вид пулсира в неподвижни устройства и възбужда променливи торсионни полета. Основен принцип на пси генераторите.
Иначе за другото с растенията и т.н. съм съгласен също, то си е обект на количествени измервания от време оно и няма "научно" обяснение. Също и възникването на зародиши в херметическа колба и т.н. трансмутационни явления от вида енергия - материя.
А за времето - и моето си е кът, ама да гледаме да помогнем с каквото можем на хората да направят нещо полезно, че това си е мисия... Пък ако ги и предпазим от вихровите патогенни полета - нашата работа си е ценна и не е само приказки, нали  :)
На Радко - успех!
Поздрави


Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия