Автор Тема: Bedini  (Прочетена 499744 пъти)

Yoro

  • Гост

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #961 -: Юни 27, 2016, 09:27:06 pm »
 :D :D :D :D  EDM electronics!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 639
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Bedini
« Отговор #962 -: Юни 27, 2016, 09:29:55 pm »
EDM electronics!

Ясно ми е, че работиш за врага. ;)
Не пиши повече простотии.
Щом може да се консумира ток който е в бонус.
Не се отчита от ампермера та това какво е?
Това е в плюс. ОСЪЗНАЙ ГО.
:D Yoro, ти ме разкри!  ;D
Признавам, да, работя за илюминатите.  :D
Плащат ми всеки месец от банка на Ротшилд да съботирам форума.  :D
Имам поръчение, ако видя някой особено умен и с отличаващи се познания, някой който прилича на Тесла, да се опитам да го дисредитирам. Затова получавам тлъст хонорар.  :D

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #963 -: Юни 27, 2016, 09:33:40 pm »
 ;) ;D ;D
Най накрая и самопризнания. :)

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #964 -: Юни 27, 2016, 09:35:13 pm »
Понеже стана като чат.

До после. Колеги.
Огладнях. :)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Bedini
« Отговор #965 -: Юни 27, 2016, 09:42:57 pm »
Добре, обяснявам на прости като тебе:
Генератора на Бедини изработва импулс който се вмества в период. Период е времето на импулса и времето на паузата. Или периода определя честотата. Импулса да речем е приблизитално 10% от периода. През останалото време от 90% няма енергия от генератора. Когато дойде импулса и той е приблизително 10 пъти по-голям от напрежението на акумулатора, средната стойност на напрежението ще е 1/10 от големината на този импулс или това ще е приблизително равно на напрежението на акумулатора, т.е. ще е равносилно на това, че го зареждаш по стандартния начин, т.е. акумулатора се храни сербес.

Когато спре импулса и дойде времето на паузата или нулевото напрежение акумулатора вече не се храни, а отдава на товара и това е в 90% от времето на периода. Или казано по друг начин, акумулатора се зарежда за 1/10 от времето си, а отдава в 9/10 от времето си.

Тук няма СЕ, а има неправилно изчисление и неразбиране на материята. Когато храниш с 1/10 време умножено по 10 пъти напрежение, това е равно на 1-ца. Или акумулатора си се храни/зарежда нормално, а не  с някакви студени ядрени синтези, прани, отрицателни електричества и т.н. глупости.

Факт е, че не може да се постигне самозахранване. Ако това стане веднага си прекръствам ника от EDM electronics на "Арменския поп"  :D.
Е, това (в черното) е гениален технически термин...Арменски попе:)

Ти по коя методика сметна, че "средната стойност на напрежението ще е 1/10 от големината на този импулс" ?
При положение, че използваш толкова много "ЩЕ"-та?
Ми то това "май, че" и "ще" си е в чистата сфера на предположенията ти - как го измери точно?

Нещо не ти се получава май?

За втори път те питам:

Как хем товара се храни в 90% от времето от акумулатора, хем тоя акумулатор е "СВЪРШИЛ"?
Хем за тия 10% от времето успява да се презареди толкова, че да храни товара в останалите 90%, хем не се скапва за 2 минути?
И паралелно с това, консумацията от захранването не пада?

Как става тая работа, бе?

П.П.Ако отговорът ти по презумпция е, че съм тъп, това си го зная - обясни като за тъпи?


Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Bedini
« Отговор #966 -: Юни 27, 2016, 09:44:34 pm »
   atos, какво се чудиш, има хора, които знаят в коя посока тече тока, на всичкото отгоре могат и да предсказват колко и накъде ще се отклони във веригата, все пак това е технически форум.
Предсказват...на боб?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 639
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Bedini
« Отговор #967 -: Юни 27, 2016, 09:49:03 pm »
atos, бях ти казал веднъж - не е за тебе тая работа. Как да разбереш, я...... :D
От много четене на окултна литература ти е станало каша в главата и ти е трудно да разграничиш компонентите й.  :D

Velektra

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #968 -: Юни 27, 2016, 09:54:12 pm »
Най-после настъпи звездната нощ на Yoro. Нека да и се наслади - откога я чака. Сега целия форум него гледа.
Освен това радостното е че никой от от форума не коментира такива дреболии:

Значи на плюса на зарежданата батерия постъпва отрицателен импулс минус 30 волта и то спрямо минуса на батерията. Така ли?

Да. Импулса като амплитуда е от 90 до 140 V.

Кажи сега тия импулси ли минават през ампермера който показвал 13А?

Ми да.Само, че трябва да си наясно, че те са в постоянното напрежение.
Тока не е импулсен.Той е постоянен и импулсите са в него.
За да ги покажа така е превключено на Ац.

atos, кажи ти нещо по въпроса, за да не атакувам Yoro.
В замяна ще ти обясня откъде черпи ток реотана.

Неактивен getca

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • https://t.me/BGfreeman
    • http://analogov.com
Re: Bedini
« Отговор #969 -: Юни 27, 2016, 10:02:38 pm »
atos, докога ще се толерират патологичните мантри на Жоро. А стига вече, викам...пфф!!.. Дотук купища страници с писаная тип бла-бла, без нито една читава снимка и схема на постановката. Думите се вадят с ченгели от устатата му кво се мери, къде, как и т.н. Бълнуванията за ефир, СЕ, ядрени реакции и прочие не е нужно изобщо да се коментират. Жоре, приятелю, не ми се щеше да го пиша, но ти минаваш всички граници вече. За съжаление имаш абсолютно бели петна в оластите на ел.техника и измервания, импулсна електроника и измервания...да изреждам ли още?!.. Ти дори не можеш да представиш убедително резултатите от опитите, щото има разминаване между очаквано/бленувано и реалността. Тъй като дотук писаното може да се сметне за личностно заяждане, мога да бъда и конкретен, макар че изобще ми се губи смисъла.
Първи и основен въпрос - Как разбра, че дърпаш енергия от ефир/етер или квото там??.. Не съм чул досега някой да е доказал наличието му, още повече пък да вади енергия оттам.
Втори въпрос - Как установи промени в електролита на акумулаторите??..
Трети въпрос - По какво съдиш за възстановена батерия, не даваш никакви данни, само приказки от типа "Вервайте ми!".
Четвърти въпрос - Наясно ли си изобщо как работи тоя чекрък, как ви ел.магнитни процеси стават вътре? Само не казвай, че не го пише в учебниците, щото отдалече личи, че не си ги чел и нямаш право на коментар по въпроса.
Пети въпрос - Как установи, че джаджата може да работи автономно? Липсват каквито и да е конкретни данни.
и т.н. и тям подобни.
Е, нали искаше да се работи екипно, бе човек, а? Как да стане като не приемаш никакви странични мнения и съвети. Не е кой знае какво да се направят точни измервания с подробен анализ и да се види реално какво става. Какъв е проблема и електролита на акумулаторите да се види има ли аджеба тия магически промени. Но явно не ти изнася, ще отпаднат до болка повтаряните мантри колко сме лъгани и как не вдяваме, мда. Явно не осъзнаваш, че въвеждаш в заблуда маса хора, губиш им времето и пълниш форума излишно. Човече, ти до такава степен си вярваш, че ти е станало фикция, да не кажа нещо по-силно.
Съжалявам, ако написаното дотук се приеме твърде лично, но за мен това е реалността.

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #970 -: Юни 27, 2016, 10:04:18 pm »
Ми Velektra, атакувай ме. :)
Аман от простотии.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Bedini
« Отговор #971 -: Юни 27, 2016, 10:06:36 pm »
atos, бях ти казал веднъж - не е за тебе тая работа. Как да разбереш, я...... :D
От много четене на окултна литература ти е станало каша в главата и ти е трудно да разграничиш компонентите й.  :D
Значи - ИЗБЯГВАШ ОТГОВОРА с две думи, а?
Колкото и да се отклоняваш, аз пак ще питам?

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Bedini
« Отговор #972 -: Юни 27, 2016, 10:08:34 pm »
EDM electronics , илюминат гаден  ;). Разкри се ти накрая хахаха. Пък и за интегрираща верига говориш, че какво е пък това животно сега ? Кога не си е ефир, оргон, студено и замръзнало електричество, пък ти не те е срам, СЕ ще саботираш.

П.П. Извинявам се за сарказма ама не се стърпях. Толкова не съм се смял никога. Истината е, че нещата стават трагични ама карай. Пожелавам успех на тези, които вярват скоро да се откачат от "енергото" и да си хортуват с "Йординката".

Velektra

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #973 -: Юни 27, 2016, 10:13:26 pm »
dymelsoft, ти по-добре се замисли за друго.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Bedini
« Отговор #974 -: Юни 27, 2016, 10:14:24 pm »
Не бе...аз продължавам да питам:

Как EDM ги измери тия 10% и тия 90% и с какъв уред засече честотата на импулсите и времетраенето им (че и диапазона, разбираш ли), от който вече вади и процент?

Покажи ни своето измерване, EDM?