Алтернативни енергоизточници > Генератори на Tariel Kapanadze и Donald Smith

Контакти и срещи с Капанадзе

<< < (2/7) > >>

velstar:
Аз мисля, че Капанадзе търси начин да откаже инвеститорите, за това променя цената. Явно го притискат институции, чийто интереси са засегнати от неговото изобретение. Да не забравяме какво се случи със Стефан Маринов, когато се опитваше да разпрострни тестатика. Паричния монопол от тогава до сега не се е променил много.

teofilius:
По скоро проблема на Капанадзе и на много изобретатели, като него е алчността. Второто нещо е че такива хора много бързо биват заобикаляни от алчни протежета, които им стават съветници и партньори (един вид най-близки приятели) диктуващи им как да постъпват. На всички е виден резултата. ...

FreeEnergy:
По-скоро инвеститорите усещат що за птица е Капанадзе, с неговия несигурен подход, с незнанието какво да поиска или пък с искането на пари предварително, за да покаже нещо. Много неща говорят против него. Инвеститорите обикновено преценят риска, според всички данни които имат за съответното предложение. В неговия случай всичко е лишено от бизнес смисъл, дали от алчност или защото е измамник. Освен това той доста е и захитрял. Едва ли едно ходене там ще означава, че ще поиска нещо лесно изпълнимо, при условие че иска милиони.

Както казва теофилиус - резултата е налице и достатъчно красноречив. Нека не забравяме какво се случи с великия Перендев. Достатъчно хора са ходили при него и са инвестирали пари и в пътни и в мечтата, която им се е продавала.

Pyramid:
Ами, дочух нейде, че този знаменит генератор всъщност бил източник на приходи, не точно генератор на безплатна енергия...

coke2k:
Ами като си дочул можеш ли да си по конкретен и да кажеш от къде точно си го дочул или просто така ....нямаш какво да си правиш. Питам защото има хора дето дават пари и време за опити , та ако това дето си го дочул е вярно да спрем да даваме пари и да си губим времето. Ще съм ти благодарен , предполагам и много други съфорумници също.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия