Алтернативни енергоизточници > Генератори на Tariel Kapanadze и Donald Smith

Контакти и срещи с Капанадзе

(1/7) > >>

gaco:
Ако ще се събират пари за самолетни билети за представител на форума - готов съм да се включа с някаква сума.
За целта моля уточнете начина на събиране на средства - банкова сметка или друг начин.

gogotosam:
                Здравей altium !
    Ако питаш мен - отвори си една банкова  сметка. Реално тук момчетата дават много повече пари за опити, които не се знае дали изобщо не са заблуда, та едва ли двайсетина лева или повечко, за една такава кауза ще бъдат много разходи.  Аз подкрепям тази иниациатива, призовавам и другите да дадът своето мнение. Никак не е е лошо да се изпрати една делегация от двама- трима да видят с очите си и да чуят с ушите си. Все пак прякия контакт с устройството може да породи по - правилно неговото разбиране. Пък и дручко си е да стисне човек ръката на изобретател- нали :)
    АЗ СЪМ ЗА А ВИЕ ;)

gogotosam:
    Здравете отново!
До къде стигна идеята за пътуването да изобретателя, ще я бъде ли? Колко човека ще ходят?

AlchemyAsterix:
  Здравейте.
Если бы были бы известны хоть какие-то  контакты (хотя бы мейл) Капанадзе, то можно было бы что-то организовать. На свою страничку в ютубе он уже 3 месяца не заходит.

Извиняюсь, что по-русски.

demirevs:
Стартовият билет за разговори с Доналд Смит, както стана ясно от публикувания Тесла симпозиум беше 500 милиона. Колко ще е за разговори с Капанадзе?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия