Начало > Новини от света на технологиите

Д-р Кирил Чуканов отново на хоризонта

<< < (2/19) > >>

broiko:
Д-р Кирил Чуканов направи двигател от кЪлбовидна мълния. Използва ефекта на свиване (вакуУм), когато изключва кълбовидната мълния. Тук е интересно, че не се ползват микровълни.
http://www.chukanovenergy.com/

Vetap:
Е още не го е направил! Мисли да го прави.

zxsec:
Ето нещо интересно на което попаднах днес по темата - Чуканов .


--- Цитат ---Оня ден писах на господин Чуканов който според последни информации е загубил финансирането си в Канада и се е върнал от 2-3 години в САЩ, където доколкото разбирам е останал без средства, със своята машина за свободна енергия "Ангел 1". ...  Той ми отговори, почети веднага вчера. Ето и писмото му:

"Благодаря Ви за вниманието и желанието да помогнете в реализацията на този велик енергиен проект в нашата изстрадала родина!
Мен лично перспективата да "обезсмъртя" името си с това откритие не е мотив на моята дейност. Заинтересован съм от съдбата на България и на обикновените хора по света.
На 21 Март заминавам за България за две седмици. С много малкото пари, с които разполагам  ще се опитам да построя квантов генератор-прототип, а след това ако е дал Бог, да стартираме производство на тези безгоривни генератори в България. Разбира се, ще имам нужда от малка финансова и техническа подкрепа на мои сънародници.
Всичко добро Ви желая.
Кирил Чуканов

--- Край на цитат ---
http://nikolaijambol.blogspot.com/2013/03/1.html

miroslav_yovchev:
финансирането може да стане като се учреди АД, аз бих си купил акции, но притеснява ме и факта, че когато хора от форума се опитали преди време да се свържат с него, се е държал надменно и сега изведнъж, помагайте. Лесно не се губи канадско финансиране, и други български учени работят там.

Maistora52:
Аз знам за разработките на д-р К.Чуканов още от 80-те години... и знам, че още тогава той избяга на запад.
За устройството му мога да кажа само че работи... Дали обаче произвежда повече отколкото консумира - не мога да кажа... В Канада сигурно са му казали, те какво са разбрали... Тук знам, че ще му кажат - ама трябва да се провери, ама това - ама онова, и става бозава работа...
Опасявам се и друго... Човека най-честно си признава, че иска финансиране... и почва да ми намирисва на Майк Бради "Перендевеца" ... не знам... може да излезе поредния "пиниз" за измъкване на пари от несведущите... А иначе АД, ООД и прочие се правят много лесно - също като част от "пиниза"...
Внимавайте, на запад учените се научават и на още нещо - как да лъжат масово...
Защо наш Кирчо ще бърза след две седмици да се връща обратно в Канада? Защо не стои тук докато не направят всичко докрай... ???
Аз ходих в чужбината, но се върнах, защото ми е мила нашата България. Защото искам на българите да им е добре, а и знам как да го направя... Корените ми са тук, и не искам да ги режа

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия