Животът- начин на употреба! > Медицина, здравословно хранене

Лечение на рак със Сода - Натриев бикарбонат - др. Тулио Симончини

<< < (3/7) > >>

EDM electronics:
Я да покажа /да се похваля/ колко разбирам от химия:   ;)

Кленовият сироп има монозахариди, съдържащи хидроксилни групи. Последните се свързват с натрия от содата бикарбонат.
Получава се междинно съединение (процеса естерификация).
Раковата клетка нагълтва монозахарида (изяжда го) и се освобождава натриев йон, който алкализира клетката.
И така раковата клетка умира.
Процеса на замяна на водородния атом от хидроксилната група с натрий - кондензация или при органични съединения: естерификация.

"всички въглехидрати могат да се естерифицират, като се получават съответните естери."

Цитата е оттук: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%8A%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D1%85%D0%B8%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%82#.D0.A0.D0.B5.D0.B0.D0.BA.D1.86.D0.B8.D0.B8_.D0.BD.D0.B0_.D1.85.D0.B8.D0.B4.D1.80.D0.BE.D0.BA.D1.81.D0.B8.D0.BB.D0.BD.D0.B8.D1.82.D0.B5_.D0.B3.D1.80.D1.83.D0.BF.D0.B8.2C_.D0.B5.D1.81.D1.82.D0.B5.D1.80.D0.B8.D1.84.D0.B8.D0.BA.D0.B0.D1.86.D0.B8.D1.8F

piton2012:
И да го кажа за пореден безброен път, такъв естер няма. Защо няма, обясних безброй пъти, но ме изтриха. Защо ли? Ами за да заблуждават хората. Не е просто от незнание, а целенасочено. Защото писах на един администратор или модератор , не ви знам кой какъв се е кръстил, твърде много пъти на ЛС, с подробности и обяснение като за петокласници, но Партията държи на собствените си протежета. И за да не съм съвсем голословен, ще напиша и тука част от това което писах и на него.
  В опростен вид- поставих кленовият сироп /всъщност беше глюкозен/ и содата в чашка с рН-метър и загрях. Нито при 45 нито при 50 градуса нещо се промени. Ако беше се получил виртуалният естер, рН щеше да падне. Защо? Пробвах и с тънкослойна хроматография, че е най- лесно. И пак нищо. Някой нещо да добави? Вкус и мирис? Агрегатно състояние, цвят, провидение, усет, подсъснание....руски академик, един приятел ми каза? Хайде елате...на себе си.

edin:
Не е както го казвате. Не е!
Мой приятел, се разболя от рак на тънките и дебелото черво. Излекува се с клизми, със сода. Без захари. Захарите имат друга цел. Те усилват вълните на содата, ако приемът е перорален.

Ksurnev:
Номера скленовия сироп и содата се състои в това, да се подгрее до не повече от 42 градуса и да се разтвори колкото е възможно.
Трябва да се изпие на гладно ТОПЪЛ 35 - 40 градуса. При такъв прием пилора не се затваря и разтвора преминава в червата без да е смесен със стомашни и жлъчни киселини, които неутрализират содата.

Това е ключа от палатката!!

Със същия начин на приемане се лекува язва на 12-опръстника и ерозивен гастрит - с топла вода и натурален пчелен мед.

150гр. вода с 1лъжица мед половин час преди ядене на екс.
За около месец - два резултатите са видими.
Изпитано е много пъти, ефекта е безапелационен.

Диабетиците трябва да внимават!!!
Това го знам от собствен опит!!

valex:
Ако не сте гледали интервюто при Гала: http://play.novatv.bg/programi/na-kafe/656345?autostart=true

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия