Алтернативни енергоизточници > Други генератори на електрическа енергия

ABHA намотка на Daniel Nunez - unification coil.

<< < (3/13) > >>

Alex_toshev:
Здравейте всички! От известно време се занимавам с този вид намотки и вече съм една стъпка напред.
Навих си една от по-първичните модели и открих следните неща:
при пулсация с обикновена батерия 4.5волта, връща напрежение от над 1000волта! Изгорих си вече 2 мултимера.
Истината е, че трябва да се пулсира с квадратна вълна. Ефектът се получава ( най-вероятно) заради колабиращото магнитно поле след прекратяване на тока, както и при пускането му.

Изгледал съм всички възможни клипчета по въпроса и съм попил всичко което Ранди обяснява за вортекс математиката...
Смятам че трябва да се обърне сериозно внимание на изработката! Даниел Нунез е успял да направи много добре рамката си, но ако се изпринти 3д и се навие телта ще бъде в пъти по-прецизно и ефекта на намотката ще бъде максимално близо до истината!

Имам горе долу добър 3д модел, но има нужда от някои подобрения!
Ако някой може да работи със Солид Уъркс, има техника с която можем да правим тестове, има честотен генератор или просто има желание да участва в разработването на тази технология в България, нека пише!

Съединението прави силата - нека сглобим екип!

prp:
Случайно попаднах на един клип - http://www.youtube.com/watch?v=fShhXEl3TXg с който направих връзка именно с теорията на Ранди. Според мен трябва да се пресъздаде движението на планетите с тази намотка или да се пресъздаде принципа на галактиката. Този принцип не е официално известен или умело се прикрива. Може да звучи смешно, но галактиката и движението на планетите си е едно устройство за свободна енергия. Намотката на Нунез не е вярна, според мен няма логика да е така. Според мен спиралата е вярна, но само в една посока трябва да се навива. Когато имам свободно време ще поекспериментирам в тази насока.

mzk:
Колеги, съветвам ви да прегледате раздела за измервания във форума и особено темите за работа с осцилоскоп!

nizo:
Истинската геометрия на масонския знак според мен е тази.

Радико:
Случайно попаднах на тази находка в тубата, доста е прясна, и бързам да я споделя.
http://www.youtube.com/watch?v=zJhYu8inu14
Впечатляващо е.   

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия