Автор Тема: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ  (Прочетена 172134 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #45 -: Септември 08, 2012, 08:53:15 pm »
1. Всички клипове на НЛО в Интернет са на летящи балони и хвърчила или са просто постановка...........
2. Филмите, снимани "по действителен случай" се оказват снимани в полите на Витоша (пишеше го в текста след края на филма, както и имената на българските актьори).

1.altium, от къде си сигурен, че всички клипове са "постановка". Аз лично не клипове, а наживо съм виждал не веднъж НЛО /не е било балон или друга глупост/, и сега на тебе ли да вярвам или на очите си?
На следващо място, най-добрият клип сниман някога с НЛО е от 1968 год. в Русия, придобил публична тайна - изнесен от архив на КГБ. Този клип е изследван от най-големия филмов специалист в Русия и друг такъв в САЩ. Тези експерти твърдят, че кинолентата е на 100% автентична, няма и грам съмнение за автентичност - ако това не е доказателсво, кое тогава?

2. Не всички клипове с НЛО са снимани в полите на Витоша. Не бива да се правят изводи от това, че някой е полудял и решил да си прави фалшиви клипове. Ако следваме тази логика, понеже колегата Теофилиус пусна "по действителен случай" такъв фрии енерджи клип - е тогава СЕ няма!

Нека всеки да си вярва в каквото си ще. И аз вярвам, че повечето хора са произлезли от маймуни, но не и аз......
« Последна редакция: Септември 08, 2012, 09:42:30 pm от EDM electronics »

velstar

  • Гост
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #46 -: Септември 09, 2012, 01:23:51 am »
Напълно съм съгласен с EDM electronics!
Аз също бях скептично настроен на тема НЛО, но когато го видях за пръв път си промених всички закостенели възгледи. Просто съзнанието и очите ми се отвориха и прогледнах. Четири пъти съм наблюдавал НЛО и нито веднъж не съм бил сам, така че не ми се е привидяло, то си беше реално! Тези обекти съществуват и са реални! Друг е въпроса за произхода им, може да са построени в секретна база на Земята или може да са със извънземен произход, но технологията съществува. Евгени Подклетнов и Джовани Моданезе за пръв път успяват да екранират гравитацията с въртящ се свръхпроводников диск. Това намалява 2% от масата на всяко тяло в близост до диска. Принципа работи! Плазмата е най добрия свръхпроводник и тя дава най добрите условия за екраниране на гравитацията, защото може да покрие целия обект, при което е постигнато намаляване на теглото на обекти до 89%. Професор Акуино публикува цялостна теория, за екраниране на гравитацията на квантово ниво, която се изследва в лаборатории. Има проведен експеримент от "JLN Labs", публикуван на сайта им. Друг принцип е контраротацията или ротация на маса по две оси. Всеки може лесно да си направи експеримент в къщи, за да се получи ефект на намаляване на теглото. Който се интересува нека да ми пише на скайпа, за да му изпратя чертеж на модел, за да експериментира и  да се убеди сам.
По темата за Кеше, вярвам че човека не би си измислял всичко това, с някаква комерсиална цел... Ако Кеше е измамник, то би трябвало и всички хора от фондацията да са измамници, защото работят заедно и подкрепят каузата. Още повече, виждам смисъл и логика в технологията му, макар че информацията е доста оскъдна и преди всичко общи приказки. Вярвам в тази технология защото тя не се е зародила във фондацията на Кеше, има изобретатели преди него, които дават теоретична основа. Например Ледскалнин публикува теорията за двойнствената структура на магнитните полета и тяхното взаимодействие с гравитацията. За същото говори и Кеше, като добавя и водородна плазма, би трябвало да увеличи ефекта- логично е.
Това си е моето мнение по въпроса, не искам да убеждавам никой, но много се надявам Кеше да постигне целта си и технологията да стане достъпна за всеки.  :)
« Последна редакция: Септември 09, 2012, 01:29:26 am от velstar »

Seeker

  • Гост
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #47 -: Септември 09, 2012, 09:37:06 am »
Темата започва да се мести от Кеше към НЛО. Който вярва - да си вярва, негов си е избора, но без да насажда това на другите. Има друга нишка в форума за НЛО.
Нека да изчакаме 21 и тогава да коментираме Кеше и неговата фондация.
На 21  ще разберем има ли работеща технология или няма, и дали ще настъпи новата ера в човешката история или ще я караме както си знаем.

FRIENERZHI

  • Гост
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #48 -: Септември 09, 2012, 05:41:19 pm »
Цитат
Темата започва да се мести от Кеше към НЛО. Който вярва - да си вярва, негов си е избора, но без да насажда това на другите. Има друга нишка в форума за НЛО.
Нека да изчакаме 21 и тогава да коментираме Кеше и неговата фондация.
На 21  ще разберем има ли работеща технология или няма, и дали ще настъпи новата ера в човешката история или ще я караме както си знаем.
Напълно подкрепям  8) но това, тази технология, принадлежи  и на  всички нас, тя не е развита само от Кеше, но и от редица неуморни труженици на свободна енергия от цял свят. Българите също имат принос. :)

FRIENERZHI

  • Гост
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #49 -: Септември 09, 2012, 05:50:39 pm »
Re: velstar
Цитат
Друг принцип е контраротацията или ротация на маса по две оси. Всеки може лесно да си направи експеримент в къщи, за да се получи ефект на намаляване на теглото. Който се интересува нека да ми пише на скайпа, за да му изпратя чертеж на модел, за да експериментира и  да се убеди сам.
Интересува ме и искам да експериментирам, как да се свържа с теб? по скайп е по трудно, защо не по имейл?

velstar

  • Гост
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #50 -: Септември 09, 2012, 10:26:32 pm »

Пиши ми FRIENERZHI, ще обсъдим принципа на работа и как да си  направиш модела. Има няколко варианта, ще избереш който най много ти допада.

Цитат
Нека да изчакаме 21 и тогава да коментираме Кеше и неговата фондация.
На 21  ще разберем има ли работеща технология или няма, и дали ще настъпи новата ера в човешката история или ще я караме както си знаем.

Seeker и аз съм съгласен с теб! Нека да изчакаме 21 -Септември и тогава да коментираме. Аз така и не можах да намеря информация, за срещата на 6 -Септември... Какво са показали на срещата, представители от кои държави са присъствали, как ще продължи развитието на технологията....? нищо, пълна тъмнина! Започвам да се съмнявам дали изобщо, някога ще се разкрие подобна технология, да я ползва обществото свободно и на всякъде...
« Последна редакция: Септември 10, 2012, 03:29:03 am от velstar »

Неактивен mzk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 622
  • Пол: Мъж
  • http://analogov.com
    • analogov.com
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #51 -: Септември 09, 2012, 11:14:25 pm »
Пишете си данните с ЛС-та!!!!!!!! Така най-много да закачите още спам.

Marto

  • Гост
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #52 -: Септември 09, 2012, 11:58:09 pm »
Ако всичко това с Кеше е истина, то може да се очаква следната развръзка: правителствата се споразумяват, че само определени компании ще могат да произвеждат тези генератори и двигатели, уж от гледна точка на сигурността. Следващата стъпка е закон с който всеки който прави опити в гаража си е престъпник. С един куршум - два заека - 1. само техни хора ще имат право да произвеждат и 2. ще имат законно право да преследват хората които от години се опитват да направят нещо.

Друга реална заплаха.
Много от т.нат. шарлатани слухтят и следят форумите, където се споделят много идеи. После правят нещо което уж работи и естествено го патентоват.
До тук нищо ново. В един момент обаче някой прави истинска ФЕ и се опитва да я патентова. Греда - оказва се, че някой вече е направил този патент и изобретателя не само, че не може да защити изобретението си, но става престъпник, обявен в кражба да патент, а шарлатанина печели всичко.

Затова като направите нещо, не се хвърляйте да го показвате на света, а първо разучете дали някой вече не е патентовал идеята ви и не ви чака да му я реализирате за да ви прибере и парите и славата.

Marto

  • Гост
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #53 -: Септември 10, 2012, 12:09:08 am »
Има новина от Кеше:
http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?f=2&t=2513&start=60

Някой ще я преведе ли?

Dear forum watchers

In the world of diplomacy there are no kiss and tells.

Thus we will not report what has happened in the meeting of the 6.9.2012.

The immediate outcome of the meeting and in its process of development, we confirm the establishment of the African spaceship program (ASSP).

This meaning the African nations in the coming year become part of space program and by-passing the propulsion era as this technology has no room in the real working of the motion in the universe and it is a manmade technology and is not needed.

The preliminary talks for this organisation has taken place and soon we will report the nation we have chosen as the centre for this organisation.

We have suggested and understood soon to be agreed the establishment of the South American spaceship program SASSP too.

Therefore the two continents which have not had a chance to be part of the space program in the past, now in one leap super-pass the NASA in space technology, if no problems are created by other organisations.

This is what we can report from this process of meeting and in run-up and subsequent discussions with nations which are accommodating the initial creation of these organisations.

The third international peace program is set to be for December of this year or January of next year.

In this process we invite the nationals of countries to chose their own delegation of maximum three persons to be sent to this meeting.

In this meeting we will handover the full technology to the people of the world without the presence of their governments representative, as they were informed what is to come and is for them to organise their affaires in the next three month.

Meanwhile the process of the teaching will go ahead as planed and soon you should be able to produce the first small systems for energy production of a few watts on your own.

We invite those whom have contacted us or have achieved the production of energy to start the video making of their process, that in time we will invite them to bring along and show how it is done in their way.

From today it is an open game of transfer of the Keshe Foundation technologies to you the people of this planet.

Please raise awareness of the first teaching programs on the mass media and social networks as no one should be left in darkness of light and universal knowledge.

M T Keshe
The founder and present caretaker of the Keshe Foundation

Seeker

  • Гост
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #54 -: Септември 10, 2012, 06:14:55 am »
Много тайно се е провела тази среща, щом информацията е само от Кеше.  И пак отлага съобщаването на технологията за декември или януари. Значи новата ера се отлага !
Да видим какво е подготвил за показване пред света с думите:"From today it is an open game of transfer of the Keshe Foundation technologies to you the people of this planet."  Нещо много ми прилича на поредната зарибявка на пирамида.
« Последна редакция: Септември 10, 2012, 06:16:46 am от Seeker »

Неактивен Брадатия

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 111
  • Пол: Мъж
  • Мераклиите са повече от китайците!
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #55 -: Септември 10, 2012, 07:51:29 am »
И на мен ми се иска да се намери нов и евтин начин на получаване на енергия, но по съм съгласен с Marto, че енергийните монополисти няма да се оставят да им се измъкне управлението на света. А и това изказване на Кеше, да си купуваме книгите му и да ги четем, че там е написано всичко, ме навежда на мисълта, че неговата истина може да се окаже на задната корица, дето пише "цена: 30 евро"! Просто човека брои баламите по земята като се заиграва с техните мечти и надежди! Нали затова българите имаме поговорка: Земята се върти, а баламите не падат!

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 421
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #56 -: Септември 10, 2012, 10:21:11 am »
 Вече има технологии, които могат да се развият и разработят да произвеждат евтина енергия. Тези спорадични спамерски кампании в интернет по скоро са предназначени да объркват и да пречат, естественно че са финансирани от монополите. Правят си някакви акции, и точно от страна която здраво лапа от петрола да се пръкне свободата по отношение на енергията ще е чудо.Той уж няма връзки с правитеството на Иран , а то пленило разузнавателен самолет по негова технология и вече разполага с нея :) Опашати лъжи !

Marto

  • Гост
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #57 -: Септември 10, 2012, 12:00:47 pm »
Има обаче нещо, което прави Кеше по-различен от онези шарлатани.
Както правят шарлатаните. Първо те нямат никакво образование (техническо), нямат кариера, не са уважавани хора. Лъжат, че са направили нещо и че само в книгите им може да се намери отговора. И докато хората се усетят, те вече са изкарали солидно количество пари от продажба на книги. И всичко е напълно законно. Че и патент имат, а патента може да е върху идея, която никога да не е реализирана.

При Кеше някак не е така.
1. Той е известен в научните среди и то не какъв да е, а атомен физик. Не мога да повярвам, че ще си заложи просто така репутацията и ще се остави да бъде подиграван и целия му живот да се срине за един ден (за разлика от шарлатанин, които няма какво да губят ако бъдат разкрити своевременно).
2. Той продава книги, но също така казва, че СКОРО ще пусне всичко свободно, което обезсмисля продажбата на книгите му. По този начин той казва нещо такова: Купувайте книгите ми ако искате, ако не - изчакайте малко и ще получите цялата информация. Т.е. той не само, че не насърчава хората да купуват книгите му, а напротив - казва им, че е безсмислено защото скоро ще пусне всичко свободно. Ако е шарлатанин, така рискува да не спечели никакви пари от продажба на книги, а в същото време да си срине репутацията на учен завинаги.
3. Не прави никакви демонстрации, което е твърде съмнително. Ако искаше да си продава книгите щеше да се скъса да пуска филмчета с летящи макети.
4. Да си представим, че всичко е истина. Този човек се притеснява наистина за живота си. Така и така е решил да даде скоро всичко на света, защо тогава да прави демонстрации? Него не го интересува дали му вярват, него го интересува живота му. А какъв по-добър начин да си запази живота като това да накара хората да говорят, че е мошеник и големите сили да не го взимат на сериозно. Дори самия той го каза това - не пускам - казва - доказателства, защото това е единствения начин да запазя живота си. Навярно се е погрижил ако бъде убит всички документи да излязат на бял свят, но друго си е да остане жив и да види какво ще стане със света - нали?

Всичко говори, че този човек по-скоро казва истината отколкото да лъже. Той просто не се държи като стандартните мошеници.
Сега е отложил датата, но дали за да продаде повече книги или защото има наистина промяна в плана?
Аз лично няма да си купя книгите му. Ще изчакам.

Неактивен mzk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 622
  • Пол: Мъж
  • http://analogov.com
    • analogov.com
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #58 -: Септември 10, 2012, 12:39:45 pm »
Написахте цял роман.

Seeker

  • Гост
Re: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ
« Отговор #59 -: Септември 10, 2012, 04:11:19 pm »
@ Marto
Като ти чета поста си мисля, че не си на повече от 24 години. Нищо лошо, това е една хубава възраст където вярата в доброто  някак си не позволява да  огледаш проблема от всички страни и приемаш всичко написано за истина.
 Чувал ли си за пирамидите в БГ, когато тарикатите изцоцаха парите на лековерните? Това бяха едни солидни господа с много  дипломи, дълги кариери  и добра репутация. Сега те се пекат по плажовете на Ю.Африка и Карибите и не им пука за репутацията им, още по-малко за измамените хорица.
 Шарлатаните се познават по разминаването на това което правят и което казват. Това дали има диплома, дали е известен, има ли кариера - няма никакво значение, то може да се изфабрикува.Спомни си скандала в БГ с една кака с фалшива диплома, дето я приготвяха за голям началник.
  Ти познаваш ли лично Кеше , за да  твърдиш, че е известен в научните среди като атомен физик? Щото аз чух че бил обикновен инженер.  Всичко което си научил за него, си прочел в мрежата или някой ти е казал нещо четено в мрежата. Всичката информация излиза от неговия сайт. 

Само като чета това, с което защитаваш Кеше, мога да го разтълкувам с обратен знак.
2.Той продава книги . ... - Ок, значи това е бизнеса му. Ако можеше да ги прави , щеше да продава устройства. И за да поддържа интереса жив, постоянно пуска по някой кьорфишек ( изказва се в мрежата или прави семинари).
3. Не прави демонстрации.- Това е основата на популяризирането на идеите му. Щом не прави значи няма какво да покаже.
4. Ако се притесняваше за живота си , няма да се показва официално, а щеше да пуска анонимни информации за работата си по форуми като този, и бавно и систематично щеше да запознава света с идеите си.

Последното му писание, което ти постна в форума, ясно показва че освен обещания и високопарни фрази, друго за сега няма.