Автор Тема: НОВАТА ЕРА В ЧОВЕШКАТА ИСТОРИЯ ЗАПОЧВА НА 6 (21) СЕПТЕМВРИ  (Прочетена 172153 пъти)

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Технологията е оригинална. Нужно е само на входа да се подаде 220 в на 50 Херца, останалото и най-важното го прави плазмата и технологията която на изхода изкарва също 220 в на 50 херца.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Джихада с дъмбелите треби рибата...

А за "генератора" - немам думи. Едно време в ТНТМ по време на соц.-реализма повече ги изпипвахме нещата...

Явно г-н Кеше си е поставил нелеката задача да определи каква част от населението на Земята има IQ под 30. Но очевидно са болшинство...

Неактивен Vetap

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 423
Кокошето яйце е "гравицапата" - от онзи руския филм "Кин дза дза". Без него нищо няма да стане. И за да го получите трябва да снесете 300 евро - донейшън.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 376
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Когато Каше каже КУ, Ацето отговаря с КЮ!!!
Само, че плащането не е с кобрит!!

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Почти съм сигурен, че може да стане и с жълтък на сварено яйце, но трябва да се лакира. Става и с яйце! Аз си сглобих един такъв генератор и наистина работи. Значи взех разклонител и в едното гнездо сложих сварено яйце с въглеродно покритие. Включих разклонителя в контакта и на всички гнезда имам около 223V/50Hz, дори една лампа като включих и ... светна.   Доста обещаващи резултати, според мен. Интересно, че дори когато изключих разклонителя, то лампата продължи да свети още 3 минути, което искрено ме озадачи.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Няма да имате СЕ, докато не излюпите яйцето. Ако е мъжко, ша я бъде работата ;D

Yoro

  • Гост
Не се знае ако е женско може и още неща да се излюпят.. :)

Неактивен bobokom

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 86
А яйцето от къде го взе? От ГОРАТА нали!!!. :D

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Ми те там никнат бе  ;D

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Когато бяхме деца (6-7 годишни) в махалата бяхме набучили на една пръчка празна кофичка от кисело мляко и бяхме нарекли така полученото съоръжение "робот"! Дори върху кофичката му бяхме нарисували очи, нос и уста - та да е по-хуманоиден! :) В последствие сипахме в кофичката и прах от счукани тухли - за по-висока технологичност... Бяхме забучили "робота" в един храст, който ползвахме като индианско скривалище - да го охранява!

Като гледам - работата и тука е почти същата, само че съответното чудо на технологичната мисъл е набедено за "генератор"!
И оставете другото, ами той наистина работи - трансферира успешно финикийски знаци от джобовете на малоумниците директно в сметката на Кеше. Господинът успешно е напипал най-големия източник на наистина Свободна и Неограничена Енергия - човешката глупост.

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 421
PyroVeso - Не мислиш ли че така се отклоняват хората да не подкрепят стойностните идеи за промяна в енергетиката, които биха направили живота им по добър но не и на тези които печелят от днешната енергетика ?
 Двама вървяли по улицата и чули че в една къща се веселят. Единия попитал другия - Какво е станало, защо са толкова весели тези хора ? Другия му отговорил - Сигурно са си платили сметките и са им останали пари и затова са толкова весели !
 СЕ няма, но има начин да се премине към енергия добивана по други начини и тя да бъде много по евтина. И това ще се случи независимо от нежеланието на печелещите от продажба на енергоизточници.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Цитат
СЕ няма, но има начин да се премине към енергия добивана по други начини и тя да бъде много по евтина.
Горкичкият, просто не знаеш в каква заблуда живееш.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Уважаемий Водородний Моторе,

Да смятаме, че само след 100-200 години технологично развитие сме открили всички възможни енергии на света е също толкова безумно, колкото и да допускаме, че сме самички във Вселената (и в материален, и в духовен смисъл). Така че нека си спестим категоричностите и да не отричаме нещо, което макар и да не сме срещали засега, е с 99,999% вероятност да го има.

За това, че трябва да вървим към оптимизация както на енергетиката, така и на потреблението (или по-точно - прахосването) на енергия, а и на сметките - за това си абсолютно прав. Примерно вкъщи преди 3 години монтирах климатици с КОП > 5 и вече се отопляваме с тях, а не с радиаторите. Тутакси сметките за отопление паднаха 2-3 пъти.

Следващата стъпка ще е да монтирам слънчеви колектори и фотоволтаици, както и терморезервоарен съд по светлия пример на колегите Elpunto и Електрос. А какво е всъщност енергията на Слънцето и топлината на околното пространство, ако не СЕ?

И накрая, след някоя и друга годинка, се надявам да финализираме работата с голямата ТеслА (или ТЕсла :) ), където вече няма да има почти никакви разходи дори и при създаването на установките, добиващи СЕ. А и за СЕ-то нито ще трябва да се гъзиш на вятъра, нито да дебнеш Слънцето, нито да се молиш на Боговете за дъжд и берекет...

Такива ми ти работи... Исках просто да кажа, че заекът едва ли ще изскочи изпод Magrav, или както там е името на Кешовия "робот"  ;D

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 421
     Уважаемий, PyroVeso !
  Ако някой каже че нашите познания за устройството на Света в който живеем са нищожно малки и клонят към нула то може би няма да се съглася, но това не пречи да не съм прав.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Кешето го обсъждат и другаде. Попаднах на това:
 
Цитат
На сайта на българския клон на фондация Кеш съм публикувал клип на едно интересно явление: https://www.facebook.com/KesheFoundationBulgaria
Наблюдава се захранване без физически контакт. Клипа е най-отгоре на страницата, веднага като я отворите.
 Черните жички са медна тел покрита с нано покритие. Това покритие действа на средата като засмуква енергия около покритието и го усилва. Тези вариации на жички се използват за лечение. Лично аз и семейството ми ги използваме от няколко седмици и сме се уверили в действието им. Отделно други хора, които си ги правят сами и те, казват за много случаи на лечения. Който има интерес мога да му кажа да си ги направи сам. Ефекта се усеща след няколко секунди, болката изчезва. Не искам никой да ми вярва, съмнявайте се и си ги направете сами и после ще благодарите на г-н Кеше. Кеше обучава много хора от цял свят за да може повече хора да знаят за тези технологии.
https://www.facebook.com/KesheFoundationBulgaria

Следете във фейсбук , има и варианти за захранване на дома и автомобил, но лично аз съм още в началото и не съм го постигнал.
Повечето информация е на английски и това е малко пречка. Ако има желаещи да превеждат, да ми пишат. Всеки четвъртък се провеждат на живо работни срещи и се обсъждат технологиите.

От тук: http://xcombg.net/index.php?topic=39.30