Автомобили, топлинни машини, алтернативни горива > Системи за обработка на въздуха и горивото

Резултати от тестове на горивен оптимизатор от caduceus

<< < (24/24)

caduceus:
На какво можеш да ме научиш ти, колега? Ти си купуваш оптимизатори от мен, не аз от теб. Ако ги беше направил ти, щях да науча нещо - ама е обратно. Само за сведение - счетоводител съм бил две години в началото на стажа си, после 16 години отговарях за парите на хората и те ме познават лично - както в града, така и в региона. Така че не съм анонимен, не се крия /колегата Бобоком да отбележи, а може да ми дойде на гости да пием бира ако иска - офисът ми е в центъра на града/, имам сайт с адрес, имена, телефони и т.н. Крият се мишките в мазето като някои от вас, щото като си анонимен е лесно да плюеш по хората.
Тук сме 10 хил души град, и повечето се познават лично. Елате и попитайте - аз живея тук вече 25 години и имам отлично реноме, което никой не може да разруши - най-малко разни хейтъри и тролове с писане по форуми и анонимни никове.
Айде със здраве - и да внимавате какво пишете, че колегата Весо гледа и записва в тефтера ;D 
Самобаннвам се оттук, че ми се гади вече. Който иска да чете за проектите по които работя - в моя форум.
Желая успехи на тези, които ме подкрепиха в анкетата и с постове! Работете и не вярвайте на кухи теоретици - само на практиката!!!

Maistora52:
Айде стига простотии!
Нищо не коментирате - само се хапете и ритате!
Заключвам темата!

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия