Животът- начин на употреба! > Екология

Хармонизатор на околната среда - реплика по Слим Спълинг и R2

<< < (2/5) > >>

emilvtc:

--- Цитат на: caduceus в Май 11, 2012, 12:47:03 pm ---2. Това с прегъването е вярно - правил съм намотки с до пет прегъвания и се увеличава тензорното поле /оргонното/ в центъра. Има естествено граница
--- Край на цитат ---

Стана ми интересно и се чудех можеш ли да дадеш инфо как установяваш наличието и измерваш "тензорното поле"?

caduceus:
emilvtc
Всички мои технологични решения се базират на радиестезично измерване на оргона (од, прана, мана, тензорно/торсионно поле). По някаква причина съм развил и пряко усещане на енергията, дори само с допир, при подходяща осветеност виждам и полето. Вероятно е поради заниманията ми с йога, бойни спортове и чигун. При радиестезията ползвам менталния метод и числови мислени таблици.

rooster
Всичко е въпрос на практика. Нямам още отговори на твоите въпроси, ще пробвам през почивните дни.

Поздрави

caduceus:
altium
За по-лесно и умоненатоварващо нека приемем, че това е само купчина тел, а Слим Спърлинг, Боб Дратч, Друнвало Меллхиседек, както и аз в конкретния случай се занимаваме с глупости. Нямам намерение да доказвам нищо на никой, нито претендирам за нещо. Статистика може да се изследва след няколкомесечно прилагане и данни за замърсеността на въздуха и водите в региона, другото е трудно измеримо.
Поздрави

emilvtc:
caduceus,
Разбирам, че използваш методи за пряко усещане на енергията подобни на тези, които Райхенбах преди близо 150 години е използвал.

Чудех се за 150 години човечеството не е ли открило начин за обективно (а не субективно) детектване, измерване и количествено оценяване на ОД енергията? Просто не ми се вярва да няма ...

Вярвам ще се съгласиш, че за всяко едно изследване е необходимо първо да можем да създаден дадено въздействие, да го измерим и оценим и след прилагането му да видим как и в каква степен то влияе на изследваните обекти, нали?
(Не че това не е възможно да се постигне и чисто интуитивно, но някак си е малко вероятно и трудно за възприемане от широката публика)

Относно радиестезията - можеш ли да дадеш някакво инфо относно нея? (Може да е на български, английски, испански или руски език)

caduceus:
Напиши в Гугъл dawsing , радиестезия, Луи Тюрен, ментална радиестезия и ще видиш колко нещо ще ти излезе за четене  :)
Методи дал господ. Уреди също - но повечето неработещи устойчиво. Или пък са секретни и не за общо ползване, руснаците със сигурност имат поне три-четири типа електронни. Аз засега карам по най-лесния за мен начин и не си усложнявам живота, но при промишлено производство на оптимизатора ми ще допра до такъв уред със сигурност  ;)
Поздрави

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия