Автор Тема: MMS срещу фармацевтичните компании  (Прочетена 183136 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 578
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #90 -: Декември 19, 2012, 07:45:29 pm »
И на мен много ми хареса сайта и преди всичко каузата.

Добре ще е обаче да има и бутон "противници и пострадали от употребата на ММС". Мисля, че колегата PyroVeso би се зарадвал много :D. Трябва да има и нещо за опозицията. Едва ли би пропуснал именно там да демонстрира теоретичните си познания по химия, колко е вреден ММС и естествено да сочи примери от практиката на пострадали от ММС, най-малкото изчисления, колко здрави клетки е увредила единица ММС.  :D

Така на фона на многото страдащи хора намерили изцеление, ще контрастира едно "не егоцентрично, професионално и вярно мнение".

Ще употребя един израз на наш колега от форума /не се сещам кой точно ;D/, който най-добре отразява подобни негативни коментари:
- "Не мога да разбера, как някой хора все негатовото гледат"  :D ;D


Със здраве!

 
« Последна редакция: Декември 19, 2012, 09:56:03 pm от EDM electronics »

Неактивен MrDeath

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 44
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #91 -: Декември 19, 2012, 09:15:02 pm »
Бутон "Пострадали" е добре да има, за да бъде коректна информацията, но нали се сещаш как ще налазят всякакви да обясняват, поучават. Никой от тях няма да е пробвал и ще се цитира FDA и подобните... Спам голям ще падне и модерирането ще изисква двама Майстори, или поне един Майстора104 ;)

Това последното е шега разбира се и няма никаква подигравка.

@Seeker
Прехвърли набързо посоченият сайт. Пише какъв аутизъм са излекували. Има същото (или подобно) на http://www.mmsbulgaria.com/
« Последна редакция: Декември 19, 2012, 09:17:55 pm от MrDeath »

radoraev

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #92 -: Декември 19, 2012, 10:24:27 pm »
Я какво имейлче получавам разбирате ли :)
В ММС центъра в Родопите (Смолян) имаме две нови изцеления от рак и много хубави споделяния от излекуваните :)

http://mail/точка/mmsnews/точка/org/display.php?M=118780&C=818018b1155a76abceb867274adf14b7&S=139&L=1&N=43

Ако някой иска нека преведе пет шест изречения за хората, които не знаят английски
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 05:11:27 am от Maistora52 »

velstar

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #93 -: Декември 19, 2012, 10:44:58 pm »
Не е лошо да се прочете какво пише в уикипедия за MMS:

http://en.wikipedia.org/wiki/Miracle_Mineral_Supplement

Все пак има и пострадали хора от този препарат!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 578
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #94 -: Декември 19, 2012, 11:00:31 pm »
То не е лошо и да се чете какво пише в описанието на всички лекарства по аптеките, безбройните им странични и увреждащи здравето ефекти.

Не е лошо да се прочете и статистика, колко хора годишно умират от лекарствата, а не от болестта която лекуват с тях, и чак след това да се направи съпоставка с евентуално пострадали от ММС, след внимателно проучване за собственика на сайта и чии интереси защитава.

Не веднъж съм чел глупости и неверни неща в този сайт.

velstar, аз вярвам преди всичко на собствения си опит. А той казва: няма никакво увреждане, освен това на патогените.

Seeker

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #95 -: Декември 19, 2012, 11:11:51 pm »
@  MrDeath
Много внимателно прегледах видеото - и  в 7:52 мин.  майката  казва - "това не е аутизъм".
За повече сведение какво е аутизъм предлагам да прочетете http://www.autism-bg.org/bg/what-is-autism
и тогава да го слагате в графата "излекуване с ММС" .
Състоянието на организма наречено аутизъм  е необратимо, започва от раждането и продължава цял живот, за съжаление. Подобна е шизофренията и ред други състояния. Не бих казал,  че това са болести, защото съответния индивид никога не е бил здрав, че да се е разболял, а са отклонения в  поведението и реакциите спрямо средностатистическите норми. Терминът "психическо здраве" или "психическа болест" е начин да се определят степента на отклонението от общото усреднено поведение на 99,99% от населението. 

Достатъчно съм на ясно, че има сили ( примерно FDA или Световна здравна организация) които искат да сложат ръка върху здравето на хората, но да се пишат неща от вида "излекуван аутизъм" е най-малкото глупост.  Все едно да се каже " В резервоара на автомобила няма гориво, но ние ще и сложим нова резервна гума за да тръгне."  Едното няма никаква връзка с другото.

До Всички Членове на Форума
Нещо в тази тема почна да мирише на религиозна пропаганда! Имаше едни тарикати които говориха за "добрата вест", и се оказа, че са от мормонската църква. Това което сега се раздува прилича много на "вервай ми" и ще се спасиш!" От какво и от кого?  Използват се нещастията на хората, за да  пропагандират религията си и да ги объркват и побъркват!   Тези "писма" са най-измислените неща писани някога. Много внимавайте да не се подхлъзнете по наклонената плоскост на мазните им разкази. Много хора са си заминали от белия свят, "вервайки" в приказките им.
 
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 05:16:04 am от Maistora52 »

velstar

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #96 -: Декември 19, 2012, 11:25:36 pm »
Детето на сестра ми е болно от аутизъм. Вече над 10 години го разкарват по болници и купуват скъпи лекарства доставени от Германия. Първо докторите решиха че има живачна интоксикация и преписаха лекарства за изчистване на токсините, след това премина какви ли не процедури и лечения но резултати няма!
Сега сестра ми е взела MMS  и смята да проведе лечение с него.
Аз съм убеден, че това лекарство убива всякакви гадинки и лекува много болести, но се страхувам какви последици може да донесе това. Няма ли да убие и полезните микроорганизми, без които човек е обречен на гибел...   Успокоява ме факта че много хора го вземат и не се оплакват!
Ще изчакаме и ще видим дали лекува... 
« Последна редакция: Декември 20, 2012, 08:31:37 am от Maistora52 »

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #97 -: Декември 20, 2012, 01:23:50 am »
Seeker,
факта, че хлорния диоксид се ползва масово по света за пречистване на питейна вода иде да покаже, че нещата
не са толкова страшни. НО трябва да се внимава с дозата, както с всяко друго лекарство.

Надеждата за идеално здраве е като надеждата за свободна енергия.
Защо да няма идеално лекарство, както си имаме идеален ефир.  ;)

Във всички лечебни практики на народите по света, за които съм чел, има задължително противопаразитни рецепти.
И се препоръчва това почистване да се прави поне два пъти годишно. 
Т.е. обратните едс трябва да се махнат за да получи тялото свободна енергия.  :)  А дали MMS е начина е друг въпрос.
Преди доста време четох някъде статия, че ако фармацевтичните компании бяха открили аспирина в днешно време, то той щеше да се продава на цени като златото. 
Оказва се, че обикновената ацетилсалицилова киселина е едно много добро лекарство за доста различни болежки.
Защо да няма още едно също толкова добро и широкоспектърно лекарство?

Но сега не сме 1897 година и никой няма да позволи нов "аспирин" да стане масов продукт за жълти стотинки.
« Последна редакция: Декември 20, 2012, 08:34:18 am от Maistora52 »

sheki

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #98 -: Декември 20, 2012, 02:56:30 am »
@  MrDeath

До Всички Членове на Форума
Нещо във форума почна да мирише на религиозна пропаганда!  Имаше едни тарикати които говориха за добрата вест, и се оказа че са от мормонската църква. Това което сега се раздува прилича много на "вервай ми" и ще се спасиш. От какво и от кого?  Използват се нещастията на хората, за да  пропагандират религията си и да  обезумяват хората!   Тези "писма" са най-измислените неща писани някога. Много внимавайте да не се подхлъзнете по наклонената плоскост на мазните им разкази. Много хора са си заминали от белия свят, вярвайки в приказките им.

в грешка си колега освен ако религията не се казва здраве, тук има две страни хора - ползващи ммс и всички останали... е регнат съм в тоя форум от 2007 година, и ако мнението ми има някаква тежест ще споделя за тези, които ми вярват. Ползвам ммс от май месец тази година, ефект има и то за някои неща поразителен, препоръчал съм го на доста хора около мен, поне 10-на човека са го пробвали,  до сега на никой не е навредило, лично аз съм си лекувал летен вирус, гърло,  настинки за един ден и за да определя какво е летен вирус - когато започнеш да "течеш и отгоре и отдолу" . Друго което съм постигнал е с мой роднина - лекуване на хипертония (високо кръвно), лекарите изписват хапчета от 6-7 месеца някъде и ефекта е никакъв, незнайно как кръвното скача до 180-200  дори и да спиш, е познай след един курс с ЦДС - просто хипертонията изчезна, такива подскоци повече не е имало. Всеки сам си решава какво да прави, аз от чиста човечност споделям защото поне един да ме послуша и си помогне пак е нещо, и не се впечатлявайте от уикипедия , отровата се определя от дозата. И ако един ден ммс бъде въведен официално за лечение аптеките ще станат празни, ако някой от вас песимистите поне изгледа внимателно всички видео материали които даже са преведени, ще разбере че дори аутизма или подобни състояния са предизвикани от паразити, тези паразити до такава степен токсикират децата, че водят до забавено развитие и увреждания, а диагнозите драги господа ги слагат докторите, и когато детето е некомуникативно и изпада в разни състояния, диагнозата е една - паразитите се оказват виновни за доста сериозни болежки, и апелирам просто да изгледате видео материалите доста са информативни.

И да вметна просто за коментар какво си мисля за един случай който излезе в новините - за детенцето изпаднало в кома след ваксинация (но никой няма да го отрази в уикипедия), лично аз бих посъветвал родителите да пробват с ммс, и въобще не се шегувам, за такива състояния се споменаваше и в някои видео материали, именно как се съсипва имунна система с вкарване на токсини - пардон! - ваксини, а за незнаещите едно от основните свойства на ммс е детоксикацията.
« Последна редакция: Декември 20, 2012, 08:45:08 am от Maistora52 »

sheki

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #99 -: Декември 20, 2012, 03:22:47 am »
Детето на сестра ми е болно от аутизъм. Вече над 10 години го разкарват по болници и купуват скъпи лекарства доставени от Германия. Първо докторите решиха че има живачна интоксикация и преписаха лекарства за изчистване на токсините, след това премина какви ли не процедури и лечения но резултати няма!
Сега сестра ми е взела MMS  и смята да проведе лечение с него.
Аз съм обеден че това лекарство убива всякакви гадинки и лекува много болести, но се страхувам какви последици може да донесе това. Няма ли да убие и полезните микроорганизми, без които човек е обречен на гибел...   Успокоява ме факта че много хора го вземат и не се оплакват!
Ще изчакаме и ще видим дали лекува...

Приветствам решението ви, добре е да се запознаете добре с протокола за аутизъм, има диети които трябва да се спазват, ползващите майки казват: поразителен ефект има след клизмите.
Но ти отговарям основно заради червения текст който написа по-горе, затова разбирам, че не си запознат със свойствата на ммс. Ще перифразирам това което четох. "ММС е неутрален към тялото, полезните бактерии, както и към лекарствата" - Полезните бактерии са в симбиоза с човешкия организъм, ммс е слаб  окислител с положителен потенциал на окисляване 0.95волта, кислорода е с по висок, дори 1,30волта, и затова не влияе на човешките клетки в концентрацията в която се ползва. Именно заради същата среда на клетките полезните бактерии минават "между капките", дори и да има прочистване няма да е като антибиотик.
Успех!
« Последна редакция: Декември 20, 2012, 08:48:27 am от Maistora52 »

radoraev

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #100 -: Декември 20, 2012, 09:28:57 am »
в грешка си колега освен ако религията не се казва здраве, тук има две страни хора - ползващи ммс и всички останали...
Разговарях с Кери Ривера, исках да свържа родителите на това дете с нея. Говорих с родителите надълго и нашироко, но резултат нямаше.
Някой беше писал за Уикипедия и за хора пострадали от ММС:
1-Уикипедия, както и Статистиките са едни от силните оръжия на манипулаторите.
2-Няма никакви доказателства за нито един човек, на който ММС да му се е отразил зле.
3-Моля нека отново да не подхващаме идиотския спор какво е ММС и дали е вреден или полезен (очевадно е, че лекува наред)
4-Ако някой много иска да чуе гнусни изказвания за религии и ММС, за отнемане на родителски права, за твърдения (платени) от научен сътрудник, че ММС (Хлорен Диоксид) било Белина (Натриев Хипохлорид) - може да чукне в Гугъл на идиотския блог на биоложката Мая Маркова, и да се "зарежда" колкото си иска с най-тъмната енергия на вселената
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 05:19:24 am от Maistora52 »

radoraev

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #101 -: Декември 20, 2012, 09:31:20 am »
Бутон "Пострадали" е добре да има, за да бъде коректна информацията, но нали се сещаш как ще налазят всякакви да обясняват, поучават. Никой от тях няма да е пробвал и ще се цитира FDA и подобните... Спам голям ще падне и модерирането ще изисква двама Майстори, или поне един Майстора104 ;)

Не искам да има такъв бутон. Просто се уморих да слушам тъпотии, че ММС било Белина!
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 05:20:38 am от Maistora52 »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 578
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #102 -: Декември 20, 2012, 10:23:34 am »
От всичко прочетено за аутизма, не ми стана понятна причината за болестта, а единствено и само нейните симптоми.
Заболяване на мозъка, следствие увредени гени. И най ми е смешно, когато чуя лекар да казва "генетично е заболяването, по наследство"  :D. Точно те не са виждали и жив ген, дори и микроскоп от студентските си години, но пък гените мнооо-о-о ги разбират. Така пише в техния учебник.

А ето какво пише в един друг учебник, пак от лекар, но с друго мислене и друг подход. "Често майката заразява плода в утробата с паразити, като трихомони, токсиплазмози и др., които водят до тежки увреждания" - Така дето получава "наследствените генетични болести".

Не е изключено аутизма да се предизвиква от паразити. Ярък пример за въздействието на паразитите върху мозъка е агресивното поведение и безсънието.

Логиката на sheki е желязна. Много от психичните заболявания също са причинени от опаразитяване на мозъка. Неврологичните също. Това го доказват и школите по гладолечение. Въобще всички тежки заболявания се дължат на паразити и слаб имунитет, неспособен да се справи с тях.

velstar, със сигурност ММС не уврежда полезната бактериална флора в дебелото черво по простата причина, че няма как да достигне до там, тъй като се пренася чрез кръвта, а тези бактерии живеят във вътрешността на червото. Т.е. за да ги достигнеш, трябва да се правят клизми с дълбоки вливания, отвъд правото черво.

Ако пък някой се страхува да не си увреди флората, вечер преди лягане, когато не взема ММС, може да взема пробиотик.

velstar, приятелю, не слушай хора без практически опит с претенции за много чели и знаещи  ;D - АМАН
« Последна редакция: Декември 20, 2012, 12:22:13 pm от Maistora52 »

Неактивен MrDeath

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 44
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #103 -: Декември 20, 2012, 01:48:36 pm »
Бърз превод на първото писмо:

Цитат
"Драги Бишъпс и Марк,

Снощи посрещнахме нашата уважавана майка Розмари на летището в Цюрих, завръщаща се от 3 седмично лечение от Вашата клиника в България. Не е възможно да опиша колко много оценяваме, това което сте направили за нея. Това се подсива и от факта, че очакваме 7-то внуче на Розмари. Въпреки че Вашата работа е "ходене срещу вятъра" в този луд, луд свят, управляван от алчността вместо от необходимостта, вие с Джим противопоставяте надежда и любов на страданието и страха.

Преди месец семейството и приятелите притискаха Розмари, да отиде да и премахнат гърдата с последваща химио и лъче-терапия. След такова нещо, преди 32 години, гледах как умира собстената ми майка. Тази сутрин Розмари изрина снега от путеките около къщата си, напълно здрава, щастлива и цяла.

Искаме да ви благодарим от цяло сърце...
БЛАГОДАРИМ, БЛАГОДАРИМ!!!

С пожелание за много любов и светлина
Роджър, Диана и нашето неродено дете."




@Seeker
Къде видя религиозна пропаганда? Аз самият употребявам ММС и пих доста големи дози преди да го препоръчам на семейството. Доколкото чета, всички положителни мнения в тази нишка са от хора, които приемат, използват ММС по една или друга причина. Самите те! Няма мнения втора ръка с изключение може би, на Радо, за когото не си спомням да съм чел, че употребява ММС. Можеш да го попиташ за мотивите с които е тръгнал да го хвали, прави сайтове и т.н. Мен лично не ме интересува това. На фаза експерименти съм, но покрай гладувания, хомеопатии - не остана нищо сериозно за лекуване (чукам на дърво и на всичко останало ;) ).
По мои наблюдения темата беше замряла, а сега се чудя що се хващаме за гушите!!! Разбирам, че по-скоро искаш да вдигнеш предупреждение към читателите, но в крайна сметка се предполага, че са големи и разумни хора. Има достатъчно връзки "за" и "против". Всеки си знае нуждата и чете... Ако човек в нужда прочете, повярва и се излекува, дори и да не е благодарение на ММС, а е плацебо - имаме ли право да го плашим и разубеждаваме? Поне не ти искат майката, бащата, и родата за да проваш чудото! Аз знам, че от проба не боли!

Моето мнение.
- Понеже от личен опит знам, че не е силна отрова - против съм като чета обратните мнения на хора, които не са го помирисвали дори. Е! Гадно е на мирис - определено. От друга страна, някои описания как са излизали половин-метрови червеи от краката на хората, ме карат да се смея на глас (асоциацията ми е с онова устройство с боядисващите електроди, които се "износвали" и трябвало да се сменят на 60 ползвания).
- Не навивам други хора да пробват (освен лични познати), защото досега не съм имал възможност да докажа за мен си някакво чудодейно излекуване. Разкарах си пърхута само, но това не е сериозно, нали :)

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #104 -: Декември 20, 2012, 02:47:35 pm »
MrDeath,
то пърхута не е сериозно заболяване, ама докторите не знаят как да го премахнат.
В аптеките сигурно има стотици противопърхутни лекарста, някой скъпи други още по-скъпи,
ама нито едно от тях не действа трайно. Сина ми изпробва поне половината от тях.
Моля те, да споделиш как използва MMS против пърхута. Външно ли?