Автор Тема: MMS срещу фармацевтичните компании  (Прочетена 182109 пъти)

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #75 -: Декември 07, 2012, 09:44:05 am »
Не съм споменавал запер. Говоря за въздействие с определена честота за всеки отделен паразит. Като импулсите са правоъгълни с амплитуда 12..35 волта в зависимост от индувидуалната чуствителност. Честотата е от1Hz ... 900KHz. Проблема е определянето на съответните гадинки и техните честоти.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #76 -: Декември 07, 2012, 09:51:24 am »
Зепера е генератор на правоъгълни импулси.
Във форума има такава тема и там е обсъдено всичко за него. Има ги и честотите на Кларк и на Райф.

velstar

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #77 -: Декември 07, 2012, 12:53:03 pm »
Здравейте. Реших и аз да се включа в темата, понеже прочетох че сравнявате хлорния диоксид (MMS) със белината (натриевхипохлорид). Самите имена показват че това са две съвършено различни вещества с различна химична формула. Общото между тях е хлора, който е силно отровен! Известно е че, в малки количества може да окаже смъртоносен ефект върху вирусите. Все пак трябва да се изследва лабораторно от някой които има възможност, понеже може да убива много вируси, но не се знае дали няма да причини вреда на някой органи.

velstar

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #78 -: Декември 07, 2012, 06:10:40 pm »
Нека да видим какво се случва  в организма когато поемем натриевхлордиоксид....
Натриевхлордиоксид се използва за производство на хлордиоксид при смесване със солна киселина, в хлордиоксидните инсталации за обезпаразитяване на питейна вода, дезинфекция на машини и помещения. Хлордиоксида е газ, който има силно противомикробно действие. Активния кислороден атом се свързва с органиката и причинява студено изгаряне на клетъчната обвивка на клетките. Казвам на клетките, защото както изгаря вирусите, така може да изгори и здравите клетки до които попадне. Хубавата новина е че клетките бързо се възстановяват, а вирусите са атакувани и от белите кръвни телца, което е малък шанс за тяхното оцеляване.
Нека да видим какво се случва в организма ако приемем натриевхлордиоксид:
Първо, стомашните ни сокове са преди всичко солна киселина. При смесването им с натривхидрооксид се отделя хлордиоксид, който напълва стомаха, хранопровода и може да достигне до трахеята и да се засмуче в белите дробове. Това би убило всички вируси до които достигне, но може и да причини повърхностни изгаряния на лигавицата на стомаха.  Не се знае какво би се случило ако този газ попадне в белите дробове. Тук, трябва да отговори някой доктор - биохимик.
Хлордиоксида действа подобно на озонотерапията. Озонотерапията се използва в медицината  за лечение на много болести, включително се правят изследвания и за тумори.
Мисля, че третирането на организма с този препарат би имал добър лечебен ефект, но също така може да доведе до странични последствия.
 Някой от Вас работил ли е непосредствено до озонатор, който изпуска озон в помещението?
Когато се нагълташ с озон, чувството е неприятно. Минути след това привикваш и не ти прави впечатление, но започваш да чувстваш гадене. Белите дробове се насищат на кислород. Най интересното е когато излезнете от помещението, на чист въздух. Тогава се чувства остър недостиг на кислород и задушаване, съпроводено (след като се съвземете) със гадене и дори повръщане.
Знам го от личен опит! Нещо подобно ще се случи, ако хлорния диоксид попадне в белите дробове.
Аз лично, бих предпочел да се лекувам със запер, вместо да си правя експерименти със вещества които съдържат хлор и окислително редукционни съставки. Прочетете MSDS-а за безопасно използване и ще видите колко е опасен!

http://www.acros.com/Ecommerce/msds.aspx?PrdNr=22323&Country=NULL&Language=bg
« Последна редакция: Декември 07, 2012, 06:19:02 pm от velstar »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #79 -: Декември 07, 2012, 08:11:05 pm »
velstar, добре е да направиш и такъв анализ на медикаменти, които се продават в аптеките, съдържащи живак. Има и такива, които съдържат арсеник, кодеин и т.н. Пастите за зъби съдържат флуор, който е жесток токсин, но вероятно си миеш зъбите с такива пасти?

Хлордиоксида е много слаб окислител за разлика от кислородната вода.
Готварсакат сол също съдържа хлор, но тя няма нищо общо с хлора, както и хлордиоксида няма. Не хлора убива вирусите в ММС, а само един кислороден атом!

Впрочем, ако се беше запознал с целия материал по темата, да гледаш филма, да прочетеш книгата, вероятно щеше да си отговориш на притеснителните въпроси.

Специално ти е добре да се притесняваш за химикалите с които се обработва минералната вода и с които се мият бутилките. Винаги има остатъци в тая вода, които се поглъщат от хората, които смятат, че тя е много полезна и често я употребяват.

Добре е да направиш и такъв анализ с консерванта, който се съдържа във всичко що е месно по магазините - натриев нитрит; химикалите с които се приготвя хляба, химикалите с които мият ваните в производството на сирене и кашкавал, хлорната вар на която вони питейната вода и т.н. и т.н. - много са.

Тогава ще разбереш, че притесненията ти за ММС са били напразно и сравнимата им разлика е като от мравката до слона. И трудно би убедил някой болен от хепатит "С" или СПИН, че ако пие ММС и се излекува, има опастност да си увреди някоя и друга клетка от организма с препарата.  :D
« Последна редакция: Декември 07, 2012, 08:53:08 pm от EDM electronics »

velstar

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #80 -: Декември 08, 2012, 06:36:13 pm »
Може да сте прави за хлорния диоксид.
Аз имам от него и го използвам за други цели, но много бързо и лесно мога да проверя тези твърдения и да ги потвърдя или опровергая.
В лабораторията имаме всичко необходимо за да направим пълен анализ, как действа този химикал на вируси и на здрави безвредни клетки. Въпросът е дали ще ми бъде разрешено да направя това изследване, понеже материалите, които използваме са от най-висок клас и никак не са евтини.
Що се отнася до другите лекарства, аз съм напълно убеден, че ако лекуват едно ще вредят на друго, все пак е химия.
Не знам в другите заводи как е, но в завода при нас бутилките за минерална вода се произвеждат, след термична обработка се мият машинно, в стерилна среда с вода и няма никакви препарати, така че няма как да има остатъци от химия в тях! Може да сте напълно спокойни като консумирате минерална вода "Девин"! Аз гарантирам за това!  :)
« Последна редакция: Декември 19, 2012, 05:33:22 am от Maistora52 »

Velektra

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #81 -: Декември 08, 2012, 06:57:21 pm »
Цитат
В лабораторията имаме всичко необходимо за да направим пълен анализ, как действа този химикал на вируси и на здрави безвредни клетки.
velstar, много ще ти бъда благодарен.
Аз от 2 месеца го ползвам и има много добри резултати спрямо диабета ми, но ме е страх още да се зарадвам, защото похваля ли се за нещо и обикновено ми се случва нещо лошо. Обратното обаче не важи за съжаление.

radoraev

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #82 -: Декември 19, 2012, 12:29:11 am »
Приятели,от година почти не спя и се ровя като плъх във всяка нова статия, пост, тема за ММС в България и извън нея. Създадох 2 групи във фейсбук заедно с Кери Ривера, която излекува напълно 71 деца от Аутизъм с ММС. Създадох преди 5 дена блог, в който синтезирам огромно количество информация и добри хора ми помагат да превеждаме най-новите статии за арестите на Андреас Калкер (първи помощник на Джим Хембъл), за атаките на FDA, за нововъведенията с ЦДС, клипове с изцелени, споделяния от Българи относно изцеленията им с ММС, както и вчера направих онлайн тема, където една варненка поиска нейното лечение да бъде ежедневно обществено достояние.....
Ще се радвам ако мога да съм полезен!!!

http://mojo/тире/bulgaria/точка/blogspot.com/
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 04:57:19 am от Maistora52 »

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #83 -: Декември 19, 2012, 02:17:55 am »

Определено си свършил много работа.
Поздравления!

Прегледах набързо сайта и от утре ще започна да чета систематично.
Имам един въпрос. Каква е твоята лична история (опит) с MMS?
Има ли я в сайта, защото аз от беглия преглед не успях да я намеря.

Ние тук споделяме информация, но най-голяма тежест има личния опит на участниците във форума.
Така се пазим донякъде от дезинформацията и 'кьор фишеци', които ни губят времето.

radoraev

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #84 -: Декември 19, 2012, 09:23:23 am »
Ние тук споделяме информация, но най-голяма тежест има личния опит на участниците във форума.
Така се пазим донякъде от дезинформацията и 'кьор фишеци', които ни губят времето.
Нямам кой знае какво да споделя. Понеже в семейството ми знаем някои неща и практикуваме някои неща та не боледуваме никога.
Имах страхотен зъбобол 3-4 дена подред преди 2 месеца и се изжабурках 7-8 пъти с по 5 капки ММС в 50 милилитра вода. От тогава няма и помен от каквито и да било болки, кариеси и други. Да го наречем случайност.
Приятели, мисля, че заглавието на темата ММС срещу фармация е тотално грешна и ще привлече не доброжелателни погледи.
ММС не е лекарство и не лекува. ММС оксидира клетките на тялото ни и убива патогени, от там нататък имунната ни система си знае работата.
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 05:00:27 am от Maistora52 »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #85 -: Декември 19, 2012, 09:42:06 am »
Колега radoraev, от един отбор сме, но ще перифразирам последното ти изречение:

ММС оксидира патогените около клетките и вътре в тях, защото имунната ни система не работи добре поради ред причини. Работещата на 100% имунна система не се нуждае от нищо. Има имунни системи, които унищожават и най-страшните вируси - това са ми го казвали лекари, които са откривали антитела в пациенти, които иначе не са били болни никога.

ММС помага на оная имунна система, която има проблем, като унищожава противника и дава възможност тя да се възстанови, за да работи на 100%. Но това ще стане след полагането на целенасочен труд.

Перманентното пиене на ММС след излекуване, няма да направи организма по-устойчив, напротив след спирането му е твърде възможно да има рецидив.
« Последна редакция: Декември 19, 2012, 04:14:45 pm от EDM electronics »

Неактивен MrDeath

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 44
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #86 -: Декември 19, 2012, 10:40:26 am »
Здравей radoraev,

Наистина доста труд си положил - поздрави и от мен.
Имам една забележка към сайта - Поправи моля те цвета на текста. Така черно на червен фон - много болят очите и след това никакво ММС не помага :)
Започвам да го чета .

Seeker

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #87 -: Декември 19, 2012, 11:26:08 am »
...... която излекува напълно 71 деца от Аутизъм с ММС.........
За определено пряко въздействие върху клетките ММС е възможно да действа, но при аутизъм !!!  Или става въпрос за друго състояние на организма или се прави нова дефиниция на аутизма!  Нещо не ми се връзват понятията.  Със същия успех ММС може да се прилага при шизофренията и маниакално-депресивните разтройства.

@  radoraev
Какво е аутизъм, според твоето лечение с ММС?

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #88 -: Декември 19, 2012, 11:39:11 am »
...
Имам една забележка към сайта - Поправи моля те цвета на текста. Така черно на червен фон - много болят очите и след това никакво ММС не помага :)
Започвам да го чета .

Моят съвет е да смениш червеното от шаблона.
Зелено, синьо, дори някакъв сив нюанс, но не червено.
Много е уморително и дразнещо при дълго четене, дори да е в периферията на текста.

radoraev

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #89 -: Декември 19, 2012, 07:12:48 pm »
Моят съвет е да смениш червеното от шаблона.
Зелено, синьо, дори някакъв сив нюанс, но не червено.
Много е уморително и дразнещо при дълго четене, дори да е в периферията на текста.
Не става бе приятел, колко часа се мъчих и дори си дадох логина и паролата на разбирачи и пак не става. Остава си червено и толкоз - и мен ме дразни. Пак ще погледна да видим какво мога да измисля :(
Моля ако знаете някой, който в секция ,,Излекувани споделят" иска да сподели като коментар нещо за своето изцеление да го насочите!

Ето от този пасаж, който нарочно подчертах с червено започва ПРОЗЕЛИТИЗМЪТ на тогоз! - ВНИМАНИЕ! - "прозелитизъм" означава ПРИВЛИЧАНЕ КЪМ РЕЛИГИОЗНА ОБЩНОСТ ИЛИ ВЯРВАНЕ.
Модератор
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 05:08:33 am от Maistora52 »