Автор Тема: MMS срещу фармацевтичните компании  (Прочетена 183317 пъти)

angelmr

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #240 -: Март 25, 2013, 01:54:06 pm »
С една малка забележка- не антителата се свързват със заплахата, а антигените!!! Антигените се свързват с патогена, после антителата разпознават антигена и се свързват с него, за да повредят патогена!!! Именно в тези сложни молекули(антитела и антигени) се съдържат молекулите на витамин С , антибиотици, кислород в удобна форма(!) и др. Защитните механизми на организма включват окислители, защото киселината разрушава живи клетки!!!Самият витамин С се нарича аскорбинова КИСЕЛИНА!!!! и като лапнете хапче витамин С и го сдъвчете, ви киселее на езика, за това и плодовете са кисели на вкус!!! КИСлорода е оКИСЛИтел!

Не е точно така:
Цитат
Антигени и антитела

Антиген е всеки материал, предизвикващ имунна реакция. Антигените обикновено са чужди материали от нападащите микроорганизми, но могат да включват и частици от храна и неорганични химикали. Антигените са миниатюрни, най-често с големината на молекула или дори само на част от нея, но въпреки това успяват да предизвикат имунна реакция. Понякога тялото реагира на свои собствени молекули (автоимунност) по вреден за него начин. За щастие имунната система има начини да се справя с клетките, които предизвикват тази реакция. Буквално съществуват милиони потенциални антигени, с които организмът може да се сблъска в течение на един човешки живот.
 
Антителата са клас протеини, произвеждани от Б-клетките. Те са специфични за всеки антиген. Най-добрият начин да си представим това е да мислим за антигена и антитялото като за ключ и ключалка. На повърхността на Б-клетката се намират рецепторите за специфичния антиген, но Б-клетките не могат да изпълнят функцията си без помощта на Т-клетките и по-специално на CD4 Th2 клетките. След като веднъж Б-клетката е активирана при разпознаването на антигена, тя започва да произвежда антитела, които пуска в кръвния поток.

Резюмирано антигените са части от патогенния организъм (белтъчни молекули от обвивката, или дори фрагменти от тези молекули), които се разпознават от организма като заплаха и съответно организма създава специфични за тях антитела, които се свързват стабилно с антигените и по този начин ги правят инертни.


Цитат
Именно в тези сложни молекули(антитела и антигени) се съдържат молекулите на витамин С , антибиотици, кислород в удобна форма(!) и др. Защитните механизми на организма включват окислители, защото киселината разрушава живи клетки!!!Самият витамин С се нарича аскорбинова КИСЕЛИНА!!!! и като лапнете хапче витамин С и го сдъвчете, ви киселее на езика, за това и плодовете са кисели на вкус!!! КИСлорода е оКИСЛИтел!

Антителата нямат абсолютно нищо общо с антибиотиците, витамин С и тнт. Нито пък с кислорода. Антителата са специфични белтъчни структури, които деактивират антигените, те не съдържат антибиотици или витамини. Антибиотиците са отрови синтезирани от различни плесени, които имат специфична висока токсичност спрямо определени типове  бактерии, рикеции, или дори някои по-големи вируси. Витамините обикновено са субстрати или коензими на ключови ензимни реакции и също нямат общо с имунната защите, освен косвено, понеже са нужни за поддържане на живота на клетките синтезиращи антитела (в някои случаи и за синтеза на въпросните антитела). Кислорода в каквато и да е форма не участва пряко в имунната защита.
По отношение на киселинно основния характер и окислителните свойства, темата е много по-обширна, от колкото може да си позволим да пишем тук. Това което за теб е важно е да знаеш, че няма толкова пряка връзка между двете, колкото си мислиш, особено при биохимичните процеси. Конкретно в случая аскорбиновата киселина не се разглежда от гледна точка на киселинния и характер, макар че този характер е част от структурата. Конкретно аскорбиновата киселина е доста силен редуктор, а не е окислител и конкретното и действие като витмин се дължи на редукционните и свойства. Което е точно обратното на окислителни. :) Така че нещата са малко по-сложни от определянето на една субстанция като киселина или основа (което само по себе си е предизвикателство понякога).

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 370
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #241 -: Март 25, 2013, 02:58:24 pm »
Научните ти изложения тук са нещо красиво и стойностно, но аз 4 години следвам медицина(макар и не за лекар) и ако схванах логиката на всичките учебници дето минаха през мен, то тя е, че тя не може да се обвърже с реалният живот в степен в която се смята, че може! Ето един прост пример- учебник по микробиология обяснява защо ХИВ трудно се изолира- разпада се под въздействието на кислорода и умира на 38 градуса температура(!!!!!!) Ти би ли написал това в официален учебник по микробиология одобрен от една камара лекари и от министерството на образованието? И ако не може нещо толкова елементарно да се внимава какво се пише и какво се изследва- колко повече сложната "доказана" биохимия е наистина доказана! Ето защо относно ММС вярвам повече на опита си, отколкото на учебниците и се замислям за обяснение на действието му от чисто интелектуална гледна точка! Все пак отново давам адмирациите си за изключително обстойните обяснения, които даваш тук!

angelmr

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #242 -: Март 25, 2013, 03:37:07 pm »
Научните ти изложения тук са нещо красиво и стойностно, но аз 4 години следвам медицина(макар и не за лекар) и ако схванах логиката на всичките учебници дето минаха през мен, то тя е, че тя не може да се обвърже с реалният живот в степен в която се смята, че може! Ето един прост пример- учебник по микробиология обяснява защо ХИВ трудно се изолира- разпада се под въздействието на кислорода и умира на 38 градуса температура(!!!!!!) Ти би ли написал това в официален учебник по микробиология одобрен от една камара лекари и от министерството на образованието? И ако не може нещо толкова елементарно да се внимава какво се пише и какво се изследва- колко повече сложната "доказана" биохимия е наистина доказана! Ето защо относно ММС вярвам повече на опита си, отколкото на учебниците и се замислям за обяснение на действието му от чисто интелектуална гледна точка! Все пак отново давам адмирациите си за изключително обстойните обяснения, които даваш тук!

С извинение за офтопика, но преди години имах съквартирант, който се занимаваше с имунология и по образование беше медик. Та според него, медицината за момента не е точна наука, а по-скоро се доближава до изкуството или занаятите като специфика. Организмите са толкова сложни, че все още не е създаден модел, който да описва всички процеси в тях. За това според него, лекарите не могат да кажат със 100% сигурност каква ще е реакцията на организма спрямо даден медикамент и коя комбинация ще подейства за дадена болест и най-вече за конкретния индивид. Защото всеки човек малко или много реагира индивидуално. За това лекарите зависят много от опита и интуицията си.
И аз макар и да не съм медик, виждам доста логика в мнението на бившия ми съквартирант. Но това не означава, че медицината абсолютно нищо не знае. :) Да абсолютно съм съгласен, че едно силно токсично вещество може да лекува определени болести или състояния. Но няма как да е универсално, точно защото е токсично и ако реакцията към него лекува едно състояние, тя ще влоши друго. В случая с ММС, един прооксидант може да повлияе положително на някоя болест. Чел съм подобни статии (не за хлорати, за други токсини, но не е важно за коя субстанция става дума, а какъв е принципа). Но това става само в контролирани условия, понеже веществото си остава силна отрова и ако няма лекар наблизо, който да знае какво трябва да се приема за да се компенсира токсичния ефект без да се намалява лечебния, или да се намеси, ако организма ти реагира, използването на подобни техники може да завърши фатално. А до колкото знам са регистрирани случаи на смърт след употреба на ММС. Така че никак не е умно използването на токсични дози от която и да е субстанция в домашни условия.

Цитат
In a drinking-water study, chlorine dioxide was administered to rats (seven per sex per
dose) at concentrations of 0, 0.5, 1, 5, 10 or 100 mg/litre (highest dose equivalent to
about 13 mg/kg of body weight per day) for 2 years. At the highest dose level,
survival rate was substantially decreased in both sexes, and mean life span was
reduced compared with that for control animals. No correlation was observed between
treatment and histopathological findings. In this study, a NOAEL of 10 mg/litre (1.3
mg/kg of body weight per day) was identified (Haag, 1949)

така, че за хлорния диоксид въпросната доза е 10 милиграма на литър. От там нагоре следва: "mean life span was
reduced" приложено към употребяващия ММС.

Малко по-надолу в същата статия:
Цитат
Female rats were exposed to 0, 1, 10 or 100 mg of chlorine dioxide per litre in
drinking-water (equivalent to 0, 0.1, 1 or 10 mg/kg of body weight per day) for 2.5
months before mating and throughout gestation. At the highest dose, there was a
slight reduction in the number of implants and live births per pregnancy. No effects CHLORITE AND CHLORATE IN DRINKING-WATER
5
were observed at 1 mg/kg of body weight per day, which was identified as the
NOAEL (Toth et al., 1990)

Което значи, че за жени в детеродна възраст дозата трябва да не превишава 1 милиграм за килограм телесна маса дневно, ако искат да няма риск от аборт.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 370
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #243 -: Март 25, 2013, 08:37:50 pm »
Всички тук внимаваме с дозата и сме наясно, че може да ни отрови, но това е относително проста молекула- както хлора, така и кислорода не е чужд на организма и не може да ни убие освен ако не ни изгори- учили сме толкова сложни метаболизми на вещества, с които организма ни трябва да се пребори и да излъчи, че ми е гърмяла главата от камари безсмислена информация за километрични заглавия на безсмислени молекули(добре че ни претупваха по изпитите), че това ми изглежда просто като рибена чорба. Ето ти Майстора- спрял го е и симптомите веднага са изчезнали! Ако това не убие човека веднага(а това става само със сбъркана доза) никога няма да го убие- човекът просто го спира и проблема е решен- аз оставих една бутилка готово за пиене вещество за малко повече от седмица и то се разпадна! А на какво се разпада? -на сол и лимонтузу! Ако само се разпада на това, колко трудно ще му е на тялото ни да го метаболизира на сол и лимонтузу?! Вземи под внимание че говорим за проста и" лесна" молекула- тялото ни постоянно е в пряка връзка с кислорода- кислородна вода ни се прелива във вените по определени причини, остана хлора- свързан с натрий, който си имаме в телата, заради разтворената в нас сол, образува какво?- сол! Колко вредна може да е солта? Не оспорвам инфото за про и антиоксидантите, но напоследък се тръби и раздува толкова здраво за тях, че взеха да ми намирисват- а на това отгоре се оказа че ги има почти навсякъде и във всяка храна! Е и аз макар, че не съм медик, си имам интуиция и тя ми сочи че здравословните ни проблеми не идват точно от прооксидантите, а от ред други неща.
И в подкрепа на кислорода ще спомена за първите експерименти на водолазите- кислорода за разлика от азота не "газира" кръвта толкова бързо- нужно му е по-високо налягане- кесонна болест при него се явява някъде под 20 тия метър забравих с точност- с други думи колкото и часа да прекараш на 19 метра под вода- можеш да излезеш рязко без риск за живота, ако дишаш чист кислород- има водолази, които години са се гмуркали с чист кислород. Дошъл момент, в който са го забранили, защото има наркотичен ефект и те вкарва в еуфория там под водата. Тези водолази дето са го ползвали с години нищо им няма- доживели са си дълбока старост! Факт е, че хлорът го има в почти всички дезинфектанти! Факт е че не знам много за него, но също е факт, че не е чужд за организма и смятам, че конкретно в ММС не е в опасно за него съединение! Това е моето мнение и го базирам не толкова на научни факти, колкото на опит и интуиция! И макар да се повтарям, отново давам адмирациите си за познанията ти по биохимия! Аз се сблъсках с нея във втори курс и главата ми щеше да експлодира ако не бях намалил оборотите. В светлината на това не мога да се сравнявам с теб!

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #244 -: Март 26, 2013, 10:28:38 am »
Често повтарям максимата, за "дозата"... И би трябвало да добавя - тя се отнася само до здрави хора.
Здравето обаче е доста широко понятие...
Не е място тук да пиша следващите неща, защото са и доста лични, но те са за поука на всички, които имат някакви съмнения...
Така. Оказа се преди около 30 години, след едни направени ми кръвни изследвания, че имам наследствена обремененост на кръвта с т.нар. Tallasemia - състояние, при което се произвеждат много, но некачествени еритроцити - сплескан елипсоид със сърповидна форма - които не могат да улавят добре кислородната молекула и на практика с количеството си, донякъде компенсират не-качеството си. Вид анемия, но не с дефицит на желязо, а с невъзможността то да се употребява. Оттам и хилядите следствия...
Оттук - разсъждавам - като не могат еритроцитите да улавят качествено кислородните молекули в белите дробове, а от друга страна аз им доставям чрез изпитите дози ММС - хлорен диоксид - дали не следва едно буквално казано - светкавично самоотравяне?! - вместо кислород, еритроцитите ми да помъкват със себе си Хлор - сигурно него улавят по добре, и какво... Един от най-опасните отровни газове вилнее на поразия из тялото ми...
Честно ви казвам, и от малките дози започвах да чувствам дискомфорт... но си виках, то е от "лечебния ефект"... трябва да се изхвърли "шлаката" и т.н.
Не! Изглежда даже съм пречил да се изхвърля и шлаката... описал съм симптомите още в първите си постове в тази тема... главоболието е пряк признак и на това, освен отравянето с хлор... Подуването на корема с несмляна храна - също....
Сега всичко си ми и е наред... само дето вече не пия кафе, и освен че артритните ми болежки съвсем намаляха и са пред изчезване, всичко друго си ми е ОК!
Това е тема за размисъл за всички, при които ММС действа или не действа според КАКТО ТРЯБВА - описанията на Хъмбъл.
....
Тук е мястото да изкажа благодарност за съчувствието и отзивчивостта на EDM, който светкавично ме снабди с двете шишенца ММС, и сега следва или да му ги изпратя на него лично, или на някой, който той каже, или на някой друг от колегите тук, който иска и той да се пробва с ММС -  от наличното в шишенцата са взети със стерилна пипетка само около 24 дози х 8 капки, усреднено. Един вид, шишенцата са почти пълни. Стоят в хладилник.
Чакам първо EDM да каже на КОГО! - да ги изпратя.
Поздрави!
ПП - мога още много да обсъждам по темата - как на мен лично ми подейства ММС, с цел някой да си вземе поука, а друг да не направи грешка. Питайте.
 :) :) :) :)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 370
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #245 -: Март 26, 2013, 11:43:10 am »
Искрените ми съчувствия, Майсторе за тази коварна болест, дано не ви се е налагало чести кръвопреливания, че всяко следващо е все по-трудно! Добре си направил, че си спрял ММС и още по-добре правиш, че споделяш за тази болест с нас! Сега знаем, че ММС не е панацея и че при заболявания на кръвта не бива да се ползва! Има хора, които въпреки негативните ефекти на някое лекарство го взимат докато не се вкарат в болница! Това е промит мозък! А това, което ти правиш е ценна статистика! И в крайна сметка е имало някаква полза- кафето има пряко отношение към кръвта- след даване на кръв в болницата винаги има едно кашонче подарък с кола кафе и шоколади, което сочи ползата от кофеина за кръвта и възстановяването й след загуби! Препоръчвам ти да идеш да се изследваш за да се види в какво състояние са еритроцитите ти сега- има доза шанс да са по-добре, макар да съм скептично настроен откъм излекуване на таласемията. Така че още веднъж благодаря и стискам палци!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 370
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #246 -: Март 26, 2013, 11:47:45 am »
И да предложа хомеопатията като вариант за подобряване на нещата при усвояването на желязото- ако не помогне- здраве да е- със сигурност няма да те вкара във филм подобен на този през който си минал заради ММС!

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #247 -: Март 26, 2013, 12:12:20 pm »
Обща информация, но виждам, че Светльо иска да вижда по нашироко.
Таласемията само условно се приема като заболяване, защото при най-лошата му форма "Майор" се умира до около 30-35 годишна възраст, въпреки всякакви кръвопреливания и други мъчения.
Не, това е наследствено състояние на голяма част от хората обитаващи Северното Средиземноморие, и идва от дълбока древност. Бих казал още, че е вид мутация... защото въпреки симптоматиката си, формите на Таласемията - Минима и Минор, се носят и от хора, които доживяват дълбока старост - 90-95-100 години. Имам точно такива предци, и вече съм разучил от кого-какво е дошло и на "мойта глава".
При Таласемията (от двете леки форми), просто човек трябва да си "знае мястото" в ритъма на живот, правилното за него хранене, пиене, лекарства, секс, цигари, надморска височина на пребиваване, общо физическо натоварване... и да не издевателства над себе си в опити да става световен шампион по Щанги, или Нобелов лауреат...
Много е тънка "червената линия"... а аз толкова грешки съм направил в това отношение, че се чудя даже, как така още съм жив?! - даже и пет пъти съм давал безвъзмездно кръв, и като разбра това Докторката, която първа разбра за състоянието ми, направо ми се скара с думите: "Абе, момче, не ти трябва да даваш кръв, а на теб да ти дават!"
Минало-заминало... Наистина може и по-добре да се почувствам ако ми прелеят кръв, но мисля, че не си струва... Просто няма нужда, добре съм си! - и трябва да се пазя поне от собствените си глупости, че може и да не доживея 100-те, а ТРЯБВА! - че имам важна работа за вършене за добро на хората!

Пазете се и Вие!
« Последна редакция: Март 26, 2013, 12:30:26 pm от Maistora52 »

angelmr

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #248 -: Март 26, 2013, 12:21:11 pm »
Хлорния диоксид не се свързва с хемоглобина по механизма, по който се свързва кислорода. Но не ми е известно дали увредените еритроцити не са по-чувствителни към оксиданти от здравите. Напълно е възможно, след като са увредени.


Не оспорвам инфото за про и антиоксидантите, но напоследък се тръби и раздува толкова здраво за тях, че взеха да ми намирисват- а на това отгоре се оказа че ги има почти навсякъде и във всяка храна! Е и аз макар, че не съм медик, си имам интуиция и тя ми сочи че здравословните ни проблеми не идват точно от прооксидантите, а от ред други неща.
Да и аз мисля, че много се прекалява с рекламите. Но антиоксиданти не се намират почти във всяка храна. Някои зеленчуци са богати на антиоксиданти. Но далеч не всички храни съдържат достатъчно антиоксиданти. Така че ако някой набляга на скарата, пържените картофи и на готовите полуфабрикати, а не консумира салати и сготвени зеленчуци, то той няма да поема адекватно количество антиоксиданти. Но това е тема за друга дискусия.
И да, прав си че в общия случай здравословните проблеми не идват от прооксидантите. Те само намаляват защитните сили на организма и позволяват на иначе контролируеми заплахи, да ни пратят в болнични.


Цитат
И в подкрепа на кислорода ще спомена за първите експерименти на водолазите- кислорода за разлика от азота не "газира" кръвта толкова бързо- нужно му е по-високо налягане- кесонна болест при него се явява някъде под 20 тия метър забравих с точност- с други думи колкото и часа да прекараш на 19 метра под вода- можеш да излезеш рязко без риск за живота, ако дишаш чист кислород- има водолази, които години са се гмуркали с чист кислород. Дошъл момент, в който са го забранили, защото има наркотичен ефект и те вкарва в еуфория там под водата. Тези водолази дето са го ползвали с години нищо им няма- доживели са си дълбока старост!

Няма кислородна наркоза, има азотна наркоза, тя е една от най-големите опасности при гмуркане и заради нея гмуркачите на големи дълбочини заменят азота с хелий.  Кислорода под налягане е толкова токсичен, че водолазите гмуркащи се на големи дълбочини дишат хелий съдържащ много малко (около 2%) кислород. Чист кислород не ми е известно да се използва, чувал съм само, че ако искаш да убиеш водолаз, е нужно само да му смениш бутилката и да му сложиш кислород, вместо въздух. При дишане на чист кислород, кислородна токсичност се проявява при гмуркане от 5 метра надолу. На около 20 метра, предполагам, че водолаза ще умре. А ако използва дълго време чист кислород, дори при атмосферно налягане, страничните ефекти са доста неприятни. Един от които например е отлепяне на ретината. Не знам дали си чувал, но недоносените бебета отглеждани в кувьоз имат голям риск от дълготрайни увреждания дължащи се не на друго, а на кислорода който дишат.

Цитат
Факт е, че хлорът го има в почти всички дезинфектанти! Факт е че не знам много за него, но също е факт, че не е чужд за организма и смятам, че конкретно в ММС не е в опасно за него съединение!
Да факт е, че хлора се съдържа в много дезинфектанти. Но той се съдържа там именно в качеството си на унищожаващ живите организми агент. :)
« Последна редакция: Март 26, 2013, 12:24:04 pm от angelmr »

angelmr

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #249 -: Март 26, 2013, 12:28:04 pm »
Добре си направил, че си спрял ММС и още по-добре правиш, че споделяш за тази болест с нас! Сега знаем, че ММС не е панацея.

Точно това исках и аз да напиша по-горе. Едно вещество дори и да е силно отровно, пак може да лекува нещо. Но няма да лекува всичко. Именно за това не е препоръчително да прилагаме самолечение, понеже ние неспециалистите не знаем страничните ефекти и действието на различните вещества.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 370
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #250 -: Март 26, 2013, 10:05:02 pm »
Имам само една забележка към Ангел- потърси повечко материали за първите водолази- как са експериментирали, колко и как са починали, на каква дълбочина са се гмуркали! Препоръчвам книгата на Ханс Хас "Светът под водата". Аз съм я чел когато бях на 17-18 години, а сега съм на 37 и си спомням само основни неща и впечатления- едното беше това за кислорода- имам ярък спомен, че авторът не беше никак съгласен с това, че чистият кислород е забранен, а обикновеният атмосферен въздух с въпросните 78% азот не е! (Дълбочината без риск за кесонната болест за кислорода беше или 17 метра или 27 метра) Изпробвано е тези 78% да се заменят с хелий, също така за големи километрични дълбочини е изпробвано 7-8%кислород, имаше един починал много нелепо водолаз, който се е гмурнал рекордно дълбоко- използвал е две комбинации от газове за въздух за дишане и е трябвало тези с въжетата от кораба, които са го дърпали да спрат когато го теглят нагоре на 30 метра, за да смени газовата смес за дълбоко с газовата смес за плитко- имал е нужда от 5-10 минути дишане на 30 метра дълбочина, но не са му ги дали и е починал от кесонна болест, след което въпросните газови смеси са били забранени за гмуркане- авторът е възмутен най-вече заради това, че хелият в никакъв случай не е най- удачният вариант за големи дълбочини по ред причини, но вече съм забравил! В тази книга имаше и много писано за апаратите със затворен цикъл. Това за азота и хелия което казваш всеки лаик го знае! За недоносените бебета в кувиозите също се знае- учим го поне по 3 предмета- знам също за специални очила, които струват над 100 лева, които имат за цел да предпазват от ослепяване в следствие на кислорода, но тук не става въпрос за недоносен организъм подложен на стреса на околната среда 2 месеца по- рано отколкото трябва! При тези деца не страдат само очите! Както и да е! В крайна сметка всеки си има мнение- то тук литературните спорове са необходимост, но няма да дойдем до едно мнение ми се струва- ММС помага!

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #251 -: Март 26, 2013, 10:49:06 pm »
Темата за ММС започва май да се изчерпва, след като започнахме да се потапяме на повече от 3 метра дълбочина... и има вероятност от заключване...
Моля, дръжте колкото се може повече "по темата"... ако искате с клещи, ако искате с пируети или виражи, но май доста надълбоко се гмурнахте неколцина (че и мен "подлъгахте!!!)... а името на "кораба" отгоре е - ММС!
« Последна редакция: Март 26, 2013, 10:50:37 pm от Maistora52 »

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 370
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #252 -: Март 26, 2013, 11:51:31 pm »
:))))))))))))))))) e аз общо взето приключих- то от тук натъй си мерим.................общата култура вече:)))

sheki

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #253 -: Март 27, 2013, 09:49:05 pm »
http://tv7.bg/spodeleno-s-kali/VideoDetails&id=9700802  тук може да видите Станислав Стаматов , водещата е леко неадекватна :) както ще видите

голям спор голямо нещо, ама както каза в предаването по горе един пич, не е нужно да се обяснява кое как работи и защо, защото теорията винаги може да се оборва, ама резултатите никой не може :) , няма спор различни хора различно действие, в аспектите които го ползвам ми върши идеална работа. Относно темата за аутизма фактите там сами за себе си говорят, няма нужда някой да развива теории. Успехи и здраве на всички!

Неактивен dbonev

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 27
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #254 -: Март 28, 2013, 03:37:39 am »
           Моят личен опит е, че този начин на лечение действа.Преди да реша да го използвам, изчетох и изгледах "де що" имаше за четене и гледане (не казвам че съм прочел и видял всичко), но най много съм търсил потвърждение от хора които вече са пробвали -лично!!!                           
          Иначе изпадаме в положението на "добре информираното циганче". 
Едно циганче казало:  абе ти знаеш ли че кебапче с хляб било много вкусно!
Ами ти от къде знаеш? - попитало го другото.Ами на бати един му казал , че гледал някой кат яде!    ;D ;D
         Вярно е, че има много подвеждаща информация, но един грамотен човек би трябвало да може добре да отсее полезното от шумата.
         На словесните еквилибристи, които с лекота използват сложната за мен терминология от областта на химията и биологията-шапка им свалям. Но преди да обясняват настървено как ММС бил вреден, да се запознаят  с хора които са го ползвали, пък после теорията да я нагласят според практиката, та нали голямата част от научните открития са били направени от практици, а след това "намазани" с де фи де те, де ку де те, диференциали, интеграли и пр.  Пък и да не забравяме ,че и най умният си е малко прост. ;D ;D
         Нямам намерение да убеждавам никого с научни доводи защото нямам такива, но практически доказаното струва повече от куп кухи теории.
        Ако утре извадя на масата едно устройство, което се самозахранва- няма ли набързо даму спретнем едно научно обяснение а? ;D ;D
        Ползата за мен беше че се оттървах от плексит счетири годишна давност-болка която не мори а само мъчи. Аз бях домашното опитно зайче ;D ,след мен го ползва жена ми, която имаше световъртеж, заради който лежа една седмица в болница, и когато излезе от болницата беше по-зле от преди това. Ползвахме по 4 милилитраЦДС разредени с 500 милилитра вода -разделено на осем приема(за ден),в продължение на три седмици. За отбелязване е, че положителният ефект и при двамата дойде на първата седмица. От тогава са минали три месеца, като се надявам резултатите да са трайни, но да не се хваля,че с каквото се похваля все се е разваляло ;D
         А дали да се употребява ММС-съвет на никого не давам. Който има глава да мисли и да преценя. Така става май и естественния подбор ;D
         
« Последна редакция: Март 28, 2013, 03:39:23 am от dbonev »