Автор Тема: Gravity Control Technologies СА МОШЕНИЦИ ОТ КЛАСА!  (Прочетена 16617 пъти)

Potrebitel

  • Гост
Gravity Control Technologies СА МОШЕНИЦИ ОТ КЛАСА!
« -: Януари 13, 2012, 07:57:51 pm »
http://www.gctspace.com/main.html

Гадините взели парите и изчезнали! Нямат продукт налице. Половин милион.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: Gravity Control Technologies СА МОШЕНИЦИ ОТ КЛАСА!
« Отговор #1 -: Януари 13, 2012, 11:07:10 pm »
Само половин милион? - това е нищо щом само толкова малко са взели :))) Аз с половин милион с електрогравитация ще изкарам сателит в орбита, че и по-далече. Сега работя по радио управляем малък модел. Вертикалната тяга ако не я докарам да е достатъчно ще компенсирам със хоризонтална тяга и голяма скорост и пак ще докарам нужната скорост за излизане в орбита.  Голямата ирония и смях, е че ще го постигна с твърде малко пари и тук стоят въпросите за това електрониката да издържи на високите температури от слънчевата радиация в близкия космос и да имам радиоуправление за поне 1000 километра. Няколко камери също ще дойдат добре. :)))) Напълно съм сериозен :) 

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Gravity Control Technologies СА МОШЕНИЦИ ОТ КЛАСА!
« Отговор #2 -: Януари 13, 2012, 11:33:26 pm »
За половин милион може много неща да се направят - особено в България  :)  За тия пари ще излязат и няколко души с антигравитационни платформи като на Гребенников, поне две технологии за тотално подмладяване, както и системи за етерна мигновена връзка независимо от разстоянието. Да не говорим за контрол върху климата, хармонизиране на околната среда и т.н. "дреболии" Тук имаме технически гении колкото щеш - горното не го казвам на шега. Беден човек - жив дявол  ;D

Неактивен mzk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 622
  • Пол: Мъж
  • http://analogov.com
    • analogov.com
Re: Gravity Control Technologies СА МОШЕНИЦИ ОТ КЛАСА!
« Отговор #3 -: Януари 13, 2012, 11:41:10 pm »
И един мармот увива шоколада в станиол.
Заключвам темата.

ПС: утре от 11:00 на "Попа" (София) ще има протест срещу сондажите за шистов газ.
« Последна редакция: Януари 14, 2012, 07:23:11 pm от altium »