Автомобили, топлинни машини, алтернативни горива > Системи за обработка на въздуха и горивото

Химична обработка на горивото

<< < (11/11)

@praktik:

--- Цитат на: vesod в Декември 08, 2013, 08:16:51 pm ---@praktik, ти това чезе, да не си решил да го продаваш, че го споменаваш във всяка тема.
Аз какво да направя, че моята  Yamaha 900 кубика гори колкото твойто  ''добре изчислено '' чезе.  ;D

--- Край на цитат ---
Тези ги разпраявяй на филанкишията ;D хуморесник  ;D Абе хора , нямате ли си работи, че пишете само колкото  , "е вижте ме самохвалкото, колко съм важен"

Maistora52:
Практик се е "развихрил" ;) ;D , а другите му помагат!  8) 8) 8)
Просто наблюдавам... вече ми е терсене да се бутам в навалицата)

elektros:
Не знам точно кое си мерите, ама надали с такива постове ще се доближим до идеите на форума....Мислете конструктивно, а не конспиративно... :)

gguest:

--- Цитат на: barekov1 в Ноември 23, 2011, 06:48:56 pm ---В доста форуми се говори вече за химична обработка на горивото, или по точно с ацетон.

Днес попаднах на това: http://pesn.com/2005/03/17/6900069_Acetone/ Автора твърди, че малки количества ацетон в бензина би намалило разхода с над 12 %.

--- Край на цитат ---
Преди доста години в Казармата имаше ЗИЛ-ове - военни и една вечер....
Една вечер на полигон над Казанлък войниците решиха да ловят зайци със ЗИЛ 130. То хубаво, ама бензинът беше малко и на помощ дойде един 200 литров варел с ацетон. Трябва ли да пиша, че варелът беше излят и резервоарът се напълни до капачката? :)
Ако някой иска да си получи сажди (въглерод де) - това е начина :)
След цяла нощ гонене на зайци (е, един се вдигна, ама избяга), по ауспуха имаше налеп от поне 3 милиметра сажди :) :)

@praktik:

--- Цитат на: Maistora52 в Декември 08, 2013, 08:58:42 pm ---Практик се е "развихрил" ;) ;D , а другите му помагат!  8) 8) 8)
Просто наблюдавам... вече ми е терсене да се бутам в навалицата)

--- Край на цитат ---
Не, просто ИСТИНАТА ТРЯБВА ДА ВЪЗТЪРЖЕСТВУВА  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия